Dítě kouslo do hračky a kyve se mu zoubek

Anonymní
17.6.21 14:26

Dítě kouslo do hračky a kyve se mu zoubek

Ahoj holky, stalo se některé zvas ze prcek nějak blbě kousl, spadl na pusinku a kýval se mu zoubek? Malému 2 roky predevcirem kousl do hračky a najednou krev a vsimla sem si ze se mu hýbe zoubek… červenou dáseň ještě má… psala sem to zubari i zásilala foto napsali mi ze dle fotografie to nevypadá tak zle… ze to máme nechat byt a kdyby maly nechtěl papat tak mám přijít a zoubek půjde ven maly papá, občas řekne u papani bebí, ale papá no já si říkám zda jenjeste možnost během nějakých dnů ze se to dá dokupy? A upevní se ta dáseň…furt já to musím myslet aby mu třeba zoubek v noci nevypadl a ještě ho nevdechl no… ale snad ne… stalo se to taky některé zvas? A dáseň se upevnila a bylo to dobré? Doktor mi akorát napsal ze mi neumí odpovědět ze buď se upevní nebo ne no ze prý mlycnak stejně brzo vypadne sám… tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2050
17.6.21 14:38

No bud se to spraví nebo ne. To teď nikdo neví. Syn si narazil přední zuby v roce a půl, trochu jsem mu je podrzela, pár dní jedl mixovane a zuby mu vypadly až teď v 6 letech. Dcera si ve stejném věku dva zuby vyrazila a tam nepomohlo nic. Má je venku.. pokud je zub v dásni, nebyl úplně venku, tak je velká šance, že se chytne zpět. Ať teď nic nekouse, dávej mu tekuté a mixovane aspoň 3 dny. Pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 14:53

@Midaku to víc natekle je ze včera a tamto zdneska no posílala sem doktorovi tu fotku ze včera… no je jasný ze tu dáseň ještě má oteklou no já doufám ze se to zpravi, budu mu mixovat co se dá ale samozřejmě co se tyče masa nebo tak chce papat sám no ale co jde budu mixovat a snad se to zpravi :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4175
17.6.21 15:02

Buď v klidu, dcera když měla něco přes rok, tak spadla a vylomila si spodní zub, měla ho ohnutý dovnitř, tak jsme frceli na pohotovost a než jsme dojeli, tak zub byl zpátky na místě, sama si ho tam asi jazykem natlacila zpátky… Je fakt, že jí to teda pak nebolelo, ale pár dní jsem ji nedávala nic tvrdšího (jablko a podobně) a zub normálně má, není to poznat, který to byl, a už ji je přes tři roky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
17.6.21 15:04
@Anonymní píše:
@Midaku to víc natekle je ze včera a tamto zdneska no posílala sem doktorovi tu fotku ze včera… no je jasný ze tu dáseň ještě má oteklou no já doufám ze se to zpravi, budu mu mixovat co se dá ale samozřejmě co se tyče masa nebo tak chce papat sám no ale co jde budu mixovat a snad se to zpravi :,(

tak mu prostě tři dny to maso nedávej…dávej jen mixované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 15:08

@darekp a kýval se ji ten zoubek? Asi ani taky a co mixovane to ste nějak dodržovali? U malého je to docela těžký no co se tyče masa a tak… proste papa občas kousne a ozve se no…

• Citovat
  • Nahlásit
1434
17.6.21 15:14

Podle fotky to nevypadá zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 15:37

@Jolka86 no tak snad to bude za pár dnů lepší 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
23
17.6.21 21:38

Ahoj, dcerka mela v roce a pul uraz o mekkou sedacku, mela roztrzenou dasen na obou stranach zubu a zoubek se kyval. druhy den jsme radsi jeli na pohotovost(nemeli jsme jeste pro malou zubare), ale nic s tim stejne nedelali, ani nijak nevraceli zpet na misto, ma ho ted trosku krivy ale uz je to rok a zoubek je porad v pohode. Nekde jsem pak cetla ze kdyby odumrel tak zešedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
17.6.21 21:47
@Anonymní píše:
@darekp a kýval se ji ten zoubek? Asi ani taky a co mixovane to ste nějak dodržovali? U malého je to docela těžký no co se tyče masa a tak… proste papa občas kousne a ozve se no…

Když si ji to stalo, měla ho normálně vyviklaný dozadu, bylo to dost vidět, ale jak si s ním v té puse hrála, tak se jí sám vrátil zpět a pak už jsem ji na to nesahala, ani zubařka… Prostě jsme vynechali vyloženě tvrdé věci, jinak jedla normálně. Bylo jí něco přes rok, takže už jedla normální věci jako my, dávno jsem nic nemixovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
18.6.21 19:56

Dětem se to často spraví, syn 4,5 se bouchnul, zoubek se kýval, pak dokonce zhnědl. Taky jsme to řešili i se zubařem, říkal jenom, že máme sledovat dáseň, aby se neudělal zánět, že jinak se to vyřeší samo. No je to asi měsíc a k našemu údivu mu včera začal zpátky bělat. Takže měl i ten nervík nějaký narušený, vylila se mu tam krev, ale snad se to spravuje samo. Nic jsem mu nemixovala, ale v tomhle věku už se domluvíš, aby na to nic nekousal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat