Jak předejít problémům se zuby?

24
10.6.21 18:04

Může se jednat o problém se zuby?

Hezký večer všem. Prosím o info jestli máte zkušenost,? Od úterní noci mě bolí sedmičky dole a nahoře. Bolest nestřílí v dutině ústní, vím o které zuby jde. Mám i zalehlé obě uši. Pravé ucho bolí. Střili to z něj ven. Nemám teplotu ani otok. Jen začervenalé dásně. Ibalgin 400 mi zabírá okamžité. Beru po 6-12 hodinách 1 tabletku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6543
10.6.21 18:38

Už si mela být u zubaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
10.6.21 20:38

Hned zítra brzo ráno si zajdi na pohotovost k zubaři..pokud nemáš zubaře tak zajdi k jakémukoliv ale musíš tam být hned při otevírání a být mezi prvními určitě ti pomůže a ještě si tě objedná na další prohlídky a máš zubaře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16867
10.6.21 22:34

No chodit včas k zubaři. Na akutní problém co máš, ti prevence fakt nezabere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
10.6.21 22:42
@Jan32144 píše:
Hned zítra brzo ráno si zajdi na pohotovost k zubaři..pokud nemáš zubaře tak zajdi k jakémukoliv ale musíš tam být hned při otevírání a být mezi prvními určitě ti pomůže a ještě si tě objedná na další prohlídky a máš zubaře :)

Já chodím na preventivku co půl roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
10.6.21 22:44
@Jan32144 píše:
Hned zítra brzo ráno si zajdi na pohotovost k zubaři..pokud nemáš zubaře tak zajdi k jakémukoliv ale musíš tam být hned při otevírání a být mezi prvními určitě ti pomůže a ještě si tě objedná na další prohlídky a máš zubaře :)

já mám zubaře a na preventivku chodím co půl roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
včera v 15:57

Ahoj všichni tak jsem dnes byla u zubaře a mám rozsáhlýchronický zánět pod pravou dolní šestkou. Mam natýden ATB Amoksiklav a Nimesil (analgetikum). V zuubu mám dočasnou výplň a v pondělí se mám telefonicky hlásit jak to vypada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat