Clip-in vlasy k prodloužení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kachnatto
Kecalka 196 příspěvků 11.03.11 21:03
Clip in

Cpil in máte někdo zvažuji,že vyzkouším,poraďte.Dík :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mišmiš
Kelišová 6455 příspěvků 11.03.11 23:10

mám, je to fajn na párty apod. v normálním provozu bych to nenosila, ale do klubů a nebo na večeře to nosím když mám čas to zacvakat do vlasů.

Kačččenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.11 20:03

Já kupuji vlásky typu remy na http://hair.shopflow.cz a jsou super. Vůbec nejde poznat (ani dotekem, ani na pohled), že nejsou moje a přesto s nimi můžu dělat to samé, co s vlastními! Žehlit je, barvit, natáčet..

Mé nádherné dlouhé vlásky mi ostříhali kvůli operaci mozku,.. vlásky k prodloužení jsou super alternativa, než mi mé vlastní dorostou. Určitě nelituji! :wink:

Pipinka11
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 12.09.11 10:09
Kačka

Ahojky já určitě doporučím clip in vlásky odsud:
www.vlasykprodluzovani.cz
Mám je už 8 měsíců a jsou stále krasné, husté.

marushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.14 10:02

Já mám zrovna čerstvé zkušenosti a zatím úplně super. Clip-in je asi nejlepší metoda, protože to můžeš kdykoliv sundat, neničí ti to vlasy a je širokej výběr. Zkoušela jsem i ofinu, ale ta mi moc neseděla, vypadalo to divně. Nejdou poznat ani zblízka, že nejsou tvoje (pokud si teda vybereš dobrou barvu i kvalitu) a i na dotek. Naposledy jsem zkoušela koupit clip-in culík pro kamarádku k narozeninám a mělo to velkej úspěch. Nenakupuju jen z jednoho eshopu, ale teď jsem koukala, že tady mají nějakou akci na poštovné zdarma, tak jestli ještě váháš, tak tuhle akci určitě využij - http://blog.uzasnevlasy.cz/…-1-2014.html

Caitlyn
Kelišová 5830 příspěvků 19.04.14 09:31
Oživuji diskuzi

Koupila jsem si je z clip-in vlasy eu (totožný eshop hotstyle) a jde mi o to, že divně smrdí, na to, že to mají být lidské vlasy tak příšerně smrdí po chemii a nevím co si o tom mám myslet, jestli je to normální?
Nedostala jsem ani doklad o zaplacení :roll: :zed: (což by měli dát automaticky, ne? 8o )
Máte s nima někdo zkušenost?
Mám je prostě umýt šamponem nebo nabarvit a bude to ok?
Chtěla bych je nabarvit aby lépe sedl odstín, ale nevíte jak na to? Jakým způsobem je mám nabarvit, když jsou na nich ty mini sponečky? Máte nějakou vychytávku?
Doufám, že po nabarvení/umytí z nich zmizí ten smrad :evil:

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 19.04.14 13:52
@zvědavá borůvka píše:
Koupila jsem si je z clip-in vlasy eu (totožný eshop hotstyle) a jde mi o to, že divně smrdí, na to, že to mají být lidské vlasy tak příšerně smrdí po chemii a nevím co si o tom mám myslet, jestli je to normální?
Nedostala jsem ani doklad o zaplacení :roll: :zed: (což by měli dát automaticky, ne? 8o )
Máte s nima někdo zkušenost?
Mám je prostě umýt šamponem nebo nabarvit a bude to ok?
Chtěla bych je nabarvit aby lépe sedl odstín, ale nevíte jak na to? Jakým způsobem je mám nabarvit, když jsou na nich ty mini sponečky? Máte nějakou vychytávku?
Doufám, že po nabarvení/umytí z nich zmizí ten smrad :evil:

jestli ti nedali doklad o zaplacení tak to divný je a volala bych tam dokud ti to nepošlou a pak je reklamovala. clip in-ty pravý nesmrdí, teda mě ne…je možný že jsi nějaká přecitlivělá- nemáš alergii nebo tak? jinak nabarvíš to tak že vršek dáš to potravinový folie nebo igelitu a nabravíš ve vaně, opláchneš a zavěsíš na šnuru ideálně ven a necháš přirozeně vysušit a pak vyžehlíš…

Caitlyn
Kelišová 5830 příspěvků 19.04.14 16:28

@Anna Ada

Je pravda, že mám citlivější čich. Před chvílí jsem to dala očichat kamošce a říkala, že to nesmrdí, že je to jen cítit jako bárbína :think: :nevim:
Tak snad nebude reklamace nutná, asi je to normální :think:
Díky za tip o péči :kytka:

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 19.04.14 23:33
@zvědavá borůvka píše:
@Anna AdaJe pravda, že mám citlivější čich. Před chvílí jsem to dala očichat kamošce a říkala, že to nesmrdí, že je to jen cítit jako bárbína :think: :nevim:
Tak snad nebude reklamace nutná, asi je to normální :think:
Díky za tip o péči :kytka:

pokud máš z pravých vlasů tak je to lepší i na péči, ale musíš se o to starat víc zodpovědněji jak o svoje vlastní, takže před každým žehlením a fénováním použřívat ochranu proti horku…dělat tem vlasům občas masku atd…

Caitlyn
Kelišová 5830 příspěvků 20.04.14 19:14

@Anna Ada

Nebudu je nosit denně, koupila jsem si je hlavně na svatbu s tím, že si je občas někdy dám.
Jak často bych je v tomto případě měla umývat? :think:

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 20.04.14 21:45
@zvědavá borůvka píše:
@Anna AdaNebudu je nosit denně, koupila jsem si je hlavně na svatbu s tím, že si je občas někdy dám.
Jak často bych je v tomto případě měla umývat? :think:

záleží na kvalitě…divný je mi, že Vám nedali potvrzení…každopádně na balíčku nebo v nějakým letáku je vždy u těch kvalitnějších výrobců napsáno jak přesně o ně pečovat atd, dělají se aj šampony právě speciálně na remy vlasy atd
U těch hodně kvalitních je nějaká startovací péče přímo součástí balíčku-zdarma.
Na to mytí bych napsali email prodejci-pokud to není psáno na balíčku.
A pokud neodpoví tak se řídit instinktem no…spíš bych řekla mýt mín než víc, stejně tak neupravovat je na každé nošení tj. jeden večer je natočit a druhý žehlit atd.

AnneettkkA
Kecalka 299 příspěvků 15.05.14 17:36

Ahoj. Mate prosím někdo zkušenosti s clip in vlasy? Drží vam sponecky a jak dlouho vam vlásky vydrželi kvalitní? Děkuji moc

pichovak
Kecalka 448 příspěvků 15.05.14 20:37

Ahoj, tak za me velka spokojenost. Mam je asi dva roky a nosim je jen obcas a jsou porad jak nove. Barvim je prelivem a obcas zehlim nebo kulmuju.Jsou to clip in indie.

tajemná123
Nováček 3 příspěvky 24.04.15 13:50
@Pipinka11 píše:
Ahojky já určitě doporučím clip in vlásky odsud:
www.vlasykprodluzovani.cz
Mám je už 8 měsíců a jsou stále krasné, husté.

ahoj chtěla bych se zeptat..chci si koupit vlasky na heurece za 780kč.. ale jak tady projiždím ty sranky tak tady davate jenom stranky kde ty vlasy stojí vic jak 1000kč.. myslíš že se vyplatí koupit to levněji nebo radši do toho inestovat? :nevim: :? :)

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 26.04.15 01:10
@tajemná123 píše:
ahoj chtěla bych se zeptat..chci si koupit vlasky na heurece za 780kč.. ale jak tady projiždím ty sranky tak tady davate jenom stranky kde ty vlasy stojí vic jak 1000kč.. myslíš že se vyplatí koupit to levněji nebo radši do toho inestovat? :nevim: :? :)

sice dotaz není na mě, ale…:)
já za sebe doporučuji investovat. Na těch opravdu levných je poznat, že jde o levný " šmejd" jak podle vzhledu tak i kvality…

ps. omlouvám se za případné chyby, ale píši z mobilu za cesty

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama