Clostilbegit

16742
26.1.06 22:18

Clostilbegit

Ahoj holky,
chtěla bych poprosit o radu. Loni jsme se rozhodli že si pořídíme miminko a začali jsme se v březnu snažit. Po 3 měsících jsem otěhotněla ale nekvalitně a v červenci jsem prodělala kyretáž a pak měla být půl roční pauza kterou jsme tak úplně nedodrželi a po 4 měsících se opět začali snažit.
Nyní se snažíme 4 měsíc. Zatím neúspěšně a doktor už mi předepsal Clostilbegit a Proveru. Bojím se toho, že to jsou hormony a radši bych otěhotněla přirozeně. A taky se bojím nežádoucích účinků. Mohli by jste mi napsat jestli s tím máte někdo zkušenost jak to na vás působilo a jestli jste třeba přibrali? A taky jaká je úspěšnost…Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
26.1.06 22:29

Ahojky,naštěstí nemám osobní zkušenost, ale moje kamarádka brala taky přesně tuhle kombinaci léků, cpali to do ní v kuse asi půl roku, poté se zadařilo, ale pak ve druhém měsíci začala krvácet a v nemocnici zjistili,že se mimi přestalo vyvíjet a musela podstoupit taky zákrok. Poté změnila gynekologa a od toho se dozvěděla a ještě z jiných zdrojů, že k tomu došlo skutečně díky přemíře hormonů. Tak nevím, asi jsem tě nepotěšila, ale stalo se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
26.1.06 22:45

No to moc ne… :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
26.1.06 22:54

Ale ono to mohlo být tím, že to brala opravdu dlouho, třeba tobě se zadaří napoprvé, napodruhé a bude to v pohodě. On by se totiž taky vlastně ten clostilbegit neměl brát dýl než tři měsíce(píšou to i v návodu), takže v tomhle případě je na vině možná spíš špatná gynekoložka. Takže hlavu vzhůru a nenech si ode mně zkazit náladu. Hodně zdaru! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
26.1.06 23:55

Tak proveru jsem brala několik let, to se dá dlouhodobě, akorát jsem po ní měla nezvladatelnou chuť k jídlu. Pak jsem brala 3 měsíce clomhexal (to samé co clostilbegyt) a vždycky v období ovulace jsem měla šílené bolesti v podbřišku, trvalo to tak den-dva, ale síla. Ale ber to s rezervou, prostě uvidíš, jak ti to bude sedět, každá jsme jiná.
Tyhle léky ti každopádně mají k otěhotnění pomoct a ne naopak, takže mysli pozitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.1.06 08:04

Ahoj Leilo,

ja jsem nemohla dlouho otehotnet, pritom cykly byli pravidelne......
Nejdriv me zjistili vysokou hladinu prolaktinu. to se zalecilo, a pak zase se nedarilo........tak me napsal doktor Clostilbegyt, taky mi meril vajicka, a ejhle hned prvni cyklus jsem byla tehotna.......
Byli tam 2 dutinky, ale nakonec se vyvinul jeden plod:-)))

Takze nezoufej, urco doktor vi co dela.......

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.1.06 08:35

Ahoj, my snažili přes rok a stále nic. Potom mi doktorka předepsala clomhexal a vyšlo to na podruhé. Hormony jsem měla v poho. Druhé těhu jsem otěhotněla bez léků a musela jsem na potrat ZT v 6tt. Měla jsem doma clostibegyt, který mi doktorka předepsala na moji žádost před tím druhým těhu. Začala jsem je brát, jakmile jsme chtěli otěhotnět po potratu a ejhle hned první měs. Já si myslím, že sice hormony mám vpořádku, ale bez léků se mé těhu nevyvíji. Možná je to náhoda a možná taky ne. Rozhodně tyto léky těhu neškodí be naopak pomáhají mimi se řádně zavrtat a dávají větší uzpěšnost, že se těhotenství bude dobře vyvíjet. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
16742
27.1.06 09:33

Tak konečně něco pozitivního.. :D
Dodali jste mi optimizmus, půjdu do toho…Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.4.10 14:50

Ahoj holky.Prosim vas muže mi nekdo poradot?s přitelem se hooodne dlouho snazime o miminko ale pořad nic.. ja už jsem z toho tak zklamaná že už jsem padla i do depresii..začala jsem brat calibrum baby plan a vcera jsem navstivila svoji doktorku a zdelila jsem s ni muj problem..tak mi predepsala clostilbegit..mate s tim nekdo zkušenost?a jak dlouho to asi muže trvat kym pomoci tych prasku otehotním?dekuji vam za odpoved..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.4.10 16:55

Ahoj Niki, clostilbegyt mi předepsali v CARu pro stimulaci ovulace. Bylo by asi dobré, kdybys pak sledovala, kdy tu ovulaci budeš mít, abys mohla přesně naplánovat dělání miminka :mrgreen: U mě je docela bolestivá a navíc chodím na sono, takže to vím jistě. Osobně jsem u těchto prášků žádné vedlejší účinky neměla, až jsem se divila 8-o Dřív jsem brala tamoxifen a potom mi bylo hodně, opravdu hodně špatně. Jinak přeji hodně úspěchů :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
12.4.10 12:50

Ahoj Charlie..Dekuji ti moc krat za odpověd. :hug: ..mě překvapuje hlavne to jak to tady čtu že každy chodi na sono nebo na ultrazvuk,protože me nic takoveho doktorka neřikala že bych měla chodit na pozorovani..asi se ji na to budu muset zeptat,protže takhle ani nebudu vedet kdy budu mít ovulaci..chtela me poslat na laparoskopicke vyšetreni,protože jednou už jsem byla na potratu :cry: .ale to jsem byla mladá a blbá,a ted když chci mimčo,tak se to nedaří :nevim: ..tak snad tyhle prasky mi pomuže..preju vam vsem hoodne stestí a radosti.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.4.10 18:43

Pokud vím, tak na sono chodíš až když tě přijmou v nějakém CARu. Tam je to to základní… Jestli ti ty prášky předepsala dvoje gyndr., tak asi chce jen posílit ovulaci. Myslím, že někde na netu je nějaké počítadlo, kde zadáš poslední menses a ono ti to poví, kdy budeš mít ovu :mrgreen: Jinak myslím, že obecně je ovu mezi 12. - 15. dnem cyklu, ale každý to má jinak… Přeju hodně stěstí, ať se brzy zadaří :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikolka2009
2.6.10 17:26

Dobry den prosim vas mela bych takovy dotaz brala jsem poprve clostilbegit protoze sem nemohla otehotnet mesicky jsem nemela tak sem to nasadila znovu po treti tabletce jsem si udelala test a zjistila sem ze sem tehotna ale nevim jestli ty tabletky miminku neublizili kdyz uz jsem byla tehotna a brala clostilbegit dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama