Clostilbegit - dávkování 10dní po 2 tabletách

16
14.11.19 20:25

Clostilbegit - dávkování 10dní po 2 tabletách

Ahoj holky, chci se poradit. Snažíme se přes rok o mimčo. Menzes mám pravidelný, hormonální profil ok a ovulaci jak hodinky, ale nejde to. Máme šestiletého chlapečka. Poslední tři měsíce jsem brala clostík, nejprve pět dní po jedné tabletě, teď naposledy pět dní po dvou tabletách a zase nic. Hodně jsem četla, že se má po třech měsících udělat pauza, ale doktor mi řekl, že budeme pokračovat a mám ho teď brát 10 dní ráno i večer. Trošku se bojím, on mi tvrdil, že víc o dělá, ale víte jak to je :-(. Všude čtu jaké je to svinstvo. Máte s tím někdo zkušenost? Brala jste některá taky takhle dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11127
14.11.19 20:44

Proč máš tyhle hormony, když ovuluješ 8o. To se dává pouze při anovulačních cyklech. Dělá ti aspoň kontrolu ultrazvukem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.11.19 20:51

@Janli jj dělá mi ultrazvuk, no nejde mi otěhotnět přes rok, no…taky už nejsem úplně dvacítka, tak mi tohle nasadil, ale těch deset mi přijde moc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
14.11.19 20:51

Brat ho 10 dni mi prijde teda dost, jeste po 2 tabletach.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11127
14.11.19 20:56
@vildík píše:
@Janli jj dělá mi ultrazvuk, no nejde mi otěhotnět přes rok, no…taky už nejsem úplně dvacítka, tak mi tohle nasadil, ale těch deset mi přijde moc..

A když ti ten ultrazvuk dělá, jsou tam vidět dozrávající folikuly? Kolik je ti let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.11.19 20:58

@Janli jj mám vždy dvě vajíčka a v pohodě dozrávají. Jenom to prostě nějak nejde, dělal mi hormonální profil a ten je prý taky v pohodě, pořád v průměru. Je mi čerstvě 40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16

@Safrik no já ani nikde nenašla, že by to takhle někdo měl :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15449

Dle mě je 10dni zbytečných…to budeš mít akorát tak cysty :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.11.19 21:01

@Bobby on mi dneska právě tvrdil že cysty se dělají jenom mladým holkám o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11127
14.11.19 21:07

Tak ten sajrajt zahoď a hlavně ho neber v takovým dávkování. Najdi si jinýho lékaře, který takhle nehazarduje se zdravím pacientek. Ve čtyřiceti ti sice budou dozrávat kvanta vajíček, ale nejsou kvalitní a CB to ještě zhoršuje. Především potřebuješ vyšetření vejcovodů, zda jsou průchozí, vyloučení endometriózy a vyšetření štítné žlázy. Pokud pravidelně ovuluješ, problém bude jinde. Máte udělaný spermiogram? Já bych na tvém místě zašla už do centra asistované reprodukce. Nemusíš jít hned na IVF, ale udělají ti na pojišťovnu všechna vyšetření, nebudou do tebe zbytečně cpát hormony a s největší pravděpodobností najdou cestu jak ti pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15449
14.11.19 21:10
@vildík píše:
@Bobby on mi dneska právě tvrdil že cysty se dělají jenom mladým holkám o)))

To jsou strašný kecy teda…to bych raději šla do caru na vyšetření a zkušenou lecbu… Třeba by stačil jen časovaný styk nebo iui…ale pod dohledem těch co to dělají dnes a denně a ne běžného gyndare…o takovém dávkování jsem fakt ještě neslyšela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.11.19 21:19
@Janli píše:
Tak ten sajrajt zahoď a hlavně ho neber v takovým dávkování. Najdi si jinýho lékaře, který takhle nehazarduje se zdravím pacientek. Ve čtyřiceti ti sice budou dozrávat kvanta vajíček, ale nejsou kvalitní a CB to ještě zhoršuje. Především potřebuješ vyšetření vejcovodů, zda jsou průchozí, vyloučení endometriózy a vyšetření štítné žlázy. Pokud pravidelně ovuluješ, problém bude jinde. Máte udělaný spermiogram? Já bych na tvém místě zašla už do centra asistované reprodukce. Nemusíš jít hned na IVF, ale udělají ti na pojišťovnu všechna vyšetření, nebudou do tebe zbytečně cpát hormony a s největší pravděpodobností najdou cestu jak ti pomoci.

no my to máme ten plánovaný styk, mám i pregnyl na ovulaci i potom na sliznici duphaston

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
14.11.19 21:20
@Bobby píše:
To jsou strašný kecy teda…to bych raději šla do caru na vyšetření a zkušenou lecbu… Třeba by stačil jen časovaný styk nebo iui…ale pod dohledem těch co to dělají dnes a denně a ne běžného gyndare…o takovém dávkování jsem fakt ještě neslyšela
:-( ach jo…no my ten plánovaný styk máme, i právě pregnyl injekci na ovulaci a pak duphaston na sliznici…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11127
14.11.19 21:23
@vildík píše:
no my to máme ten plánovaný styk, mám i pregnyl na ovulaci i potom na sliznici duphaston

Takže on tě cpe CB, při probíhající ovulaci, aniž by byl udělaný spermiogram a zjištěna průchodnost vejcovodů… 8o. To není lékař, to je felčar…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15449
14.11.19 21:24
@vildík
@Janli píše:
Takže on tě cpe CB, při probíhající ovulaci, aniž by byl udělaný spermiogram a zjištěna průchodnost vejcovodů… 8o. To není lékař, to je felčar…

Naprostý souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama