Clostilbegyt a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Violla
Kecalka 304 příspěvků 10.12.18 19:21
clostilbegyt a otehotneni

Ahoj holky.
V srpnu bylo biochemicke tehu. Od té doby pozitivni ovulacni testy až minulý týden. Dnes mi moje gyndarka napsala clostilbegyt od 5DC do 9DC jednu tabletu denně.
Pomohl vám k otehotneni? Popřípadě měli jste po něm nějaké nežádoucí účinky?

Přečtěte si článek: Clostilbegyt a otěhotnění: Když ovulace nepřichází

Reakce:
Janli
Kelišová 6844 příspěvků 10.12.18 21:13

A proč ti dává Cb, když máš ovulaci 8o . Dělala ti ultrazvukem folikulometrii? To se dává jen při prokázaných opakovaných anovulačních cyklech.

kopliko
Povídálka 37 příspěvků 11.12.18 09:04

Ahoj, já docházela na folikulometrii několik měsíců, ovulace vždy proběhla v pořádku, hormonální profil ukázkový a spermiogram dokonce výborný. Stále se nedařilo. Teď v lednu mě měla čekat laparoskopie na zjištění průchodnosti vejcovodů. Paní doktorka chtěla využít toho času a trochu mě postimulovat. Nasadila mi clostilbegyt od 5 do 9dc 1 tabletku. Samozřejmě jsem byla hlídaná utz. A ono to opravdu vyšlo na první pokus.
Každopádně vedlejších účinků jsem měla docela dost. Bolest vaječníků, malátnost, pocit na zvracení, únava a hlavně psychická nepohoda.
https://www.emimino.cz/…ijen-330301/
mrkni tady do diskuse

Violla
Kecalka 304 příspěvků 12.12.18 11:17

Já jsem práve furt na vazkach jestli ho začít brát nebo ne po přečtení spoustu diskuzi že ženský po něm měli cysty apod.
Semnou je to tak, že v březnu jsem byla na cytologicke vyšetření. To dopadlo s nálezem. Takže následovalo další kontrolni vyšetření kde mi moje doktorka vysvětlila, že je normální nález a rakovina a já jsem uprostřed.Delala mi vyšetření kdy mi řekla, že změny na čípku jsou ale že to vypadá že to nejsou zas tak velké změny že v případě těhotenství se to dá uhlídat.Kdyz jsem pak volala na výsledky tak to bylo stále stejné, nikam se to nehlo takže objednání na další kontrolu. To bylo v srpnu kdy se i zadarilo ale odešlo to s menstruaci. Od té doby jsem ovulacni testy neměla nikdy úplně pozitivni ikdyz byla ovu bolest. Opravdu pozitivni ovu testy jsem měla až teď 7.12 kdy ten týden jsem hodně tulili takže jsme na to vlitli ješte v ten den a ještě den po tom. V pondělí 10.12 jsem šla opět na kontrolni cytologii a ještě mi dělala biopsii čípku. Ptala jsem se jí, jestli je možné, ikdyz mám cykly pravidelne 28 dní, že by byli cykly bez ovulace že od srpna jsem měla pozitivni testy až teď v prosinci. Řekla mi, že možné to je a nabídla mi jestli chci, že mi napíše ten Clostilbegyt a uvidíme. Zatím jsem si řekla, že jestli to teď nevyjde, tak další cyklus ještě pohlídam uvu testama a uvidím jestli zase bude pozitivni nebo zase ne a další cyklus bych ho zkusila :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >