Clostilbegyt, pomohl vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 08:29
Clostilbegyt, pomohl vám?

Ahoj, zajímalo by mě, pomohl vám clostilbegyt? Po jaké době?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8497 příspěvků 11.05.19 08:32

Vajíčka mi sice dozrávala, ale bylo z toho jen biochemko. Nebyla kvalitní.

Sl.Kockova
Kecalka 306 příspěvků 11.05.19 08:44

K tehotenstvi mi nepomohl, zkoušela jsem pak i Femaru a nic..

Zamilovanakarolinka
Povídálka 44 příspěvků 11.05.19 08:47

Já jsem si teď ráno brala první prášek třetího měsíce. Takže u nás zatím nic. Máme přes sebou ještě měsíc, už tomu ale nevěřím. Spíš to mám tak, že ten poslední měsíc vydržím a těším se do CAR. Snažíme se už skoro 2 roky.

Kecalka 312 příspěvků 11.05.19 09:14

Já ho teď brala třetí měsíc. A zatím nic. Ještě ho mám předepsaný na příští měsíc a pak ho brát už nesmím.. u tebe to může být ale úplně jinak, hodně holek tu po něm otěhotnělo hned první měsíc.

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 11.05.19 09:15

Pomohl hned z prvního cyklu mám syna :)

Cheriffka
Kecalka 339 příspěvků 11.05.19 09:25

Nam pomohl. Ovulovala jsem dominantni folikul snad podle hodinek kazdy mesic (hlidali me utz), ale i tak probehl ZT a par SP/biochem hned v pocatcich… :nevim: pak mi v CAR nasadili clostil, brala jsem 2-6 den cyklu 1-0-1, dozravaly mi 3 foliky, ale s tolika me na IUI nepustili. Nevim, kolik jsem jich nakonec odovulovala, zda jeden nebo vsechny tri, ale vyslo nam to sponatnne doma a cekame jednoho (zatim zdraveho prcka) ;) takze nam clostik opravdu pomohl :palec:

Annabela11
Závislačka 3654 příspěvků 11.05.19 09:33
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, pomohl vám clostilbegyt? Po jaké době?

Ano pomohl…hned ten mesic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 10:55

Já je mám napsané od gyndr. ale bojím se vícečetného. Lékař mě nepozval na kontrolu při ovulaci.
U nás problém není, nebo spíš na něj nepřisli, jsem dva měsíce po SP övulaci normálně mám

KarolB
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 11.05.19 10:55

Pomohl nam po 3. mesici.. ;) Ted tu kojim dvoumesicni holcicku.. :dance: :srdce:

Marcelka146
Kelišová 5210 příspěvků 11.05.19 12:37

Mě ho teď napsala na 1.mesic.Mam ho brát 1-0-1 od 3DC po dobu 5 dnů. 13DC mám přijít na UZ. Jsem zvědavá, jestli zabere. Ani mě nenapadlo, že by z toho mohlo být vicecetne těhotenství, jak píšete.

Zamilovanakarolinka
Povídálka 44 příspěvků 11.05.19 13:39
@Anonymní píše:
Já je mám napsané od gyndr. ale bojím se vícečetného. Lékař mě nepozval na kontrolu při ovulaci.
U nás problém není, nebo spíš na něj nepřisli, jsem dva měsíce po SP övulaci normálně mám

Máme to velmi podobné, i u mě ovulace probíhá a ani já nechodím na kontroly. Mám přijít až to po těch třech měsících nevyjde.

Marcelka146
Kelišová 5210 příspěvků 11.05.19 13:42

Holky, nechápu, když ovulaci máte, že berete Clostilbegyt?

Valeera
Stálice 75 příspěvků 11.05.19 14:05

Já jsem měla teda femaru, ne clostilbegyt, ale hned první cyklus spolu s dostinexem, ovitrelle a utrogestanem úspěšné iui :) Ovulaci jsem měla nepravidelně nebo možná spíš vůbec

Janli
Echt Kelišová 8497 příspěvků 11.05.19 17:54
@Anonymní píše:
U nás problém není, nebo spíš na něj nepřisli, jsem dva měsíce po SP övulaci normálně mám

A proč to proboha bereš? Proč ti doktor ordinuje při probíhající ovulaci takový driák a ani není schopen udělat ultrazvuk? To není normální bezpečný postup a takového lékaře bych vyměnila a to bez pardonu. Vždyť můžeš skončit s vícečetným těhotenstvím, kdy dvojčata by byla jen ta příjemná varianta. A to nemluvím o cystách…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama