Co by bylo dál, kdybych měla koronavirus

Anonymní
5.5.20 16:17

Co by bylo dál

Mám strach že když bych dostala koronavirus nebo nějakou jinou nemoc a nemohla bych se v horečkach a bolestech starat o dítě a nechci aby skončilo v děcaku, můj přítel musí chodit do práce kvuli insolvenci tak by si nemohl vzít ošetřování člena rodiny a nikdo jinej by se o malého nemohl starat. Jak to řešit? Bojím se aby neskoncil v dětským domově dělá mi to strašný starosti :,( a je mě do breku. i kdyby mě bylo sebehur tak se budu starat ale kdybych musela do nemocnice tak nevím… :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21984
5.5.20 16:23

Přítel se muze postarat i když je v insolvenci :roll:. Spíš přemýšlej nad tím co budeš dělat, když onemocní on, jak rychle budete v haji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4704
5.5.20 16:23

Tak dodržujte základní hygienické návyky a nevystavuje se zbytečně kontaktu s cizími lidmi a myslím, že budou tyto starosti více než zbytečné.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 16:26

No já bych se spíš bála, že když onemocnis ty, tak s velkou pravděpodobností onemocní i přítel a kdo se pak bude starat? Někde jsem slyšela, že mají vyčleněna místa v klokaních pro tyto děti. Ale dítě by bylo v karanténě, takže vlastně by nemělo prijit do styku s jinými lidmi. Takže nevím, jak by se tohle řešilo. Ale už jsem i tom také přemýšlela. Nebo by ho umístili v nemocnici na infekčním? A třeba společně s rodiči?… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
27106
5.5.20 16:27

Tak asi by se otec staral o dítě, musel by :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
5.5.20 16:30

Dodržujte základní hygienické návyky a hlavně se přestaň takhle nervovat. Je to nezdravé a fakt tím nic nezměníš. Kdybych se teď měla takhle nervovat tak skončím v blázinci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
5.5.20 16:45
@Anonymní píše:
Mám strach že když bych dostala koronavirus nebo nějakou jinou nemoc a nemohla bych se v horečkach a bolestech starat o dítě a nechci aby skončilo v děcaku, můj přítel musí chodit do práce kvuli insolvenci tak by si nemohl vzít ošetřování člena rodiny a nikdo jinej by se o malého nemohl starat. Jak to řešit? Bojím se aby neskoncil v dětským domově dělá mi to strašný starosti :,( a je mě do breku. i kdyby mě bylo sebehur tak se budu starat ale kdybych musela do nemocnice tak nevím… :,( :,( :,(

Tak i pokud je v insolvenci tak by si vzal ocr.Nebo to snad lidi co jsou v insolvenci nemuzou onemocnet, nebo jejich dite? A jinak kdyby jste byli oba nemocny a byli by jste na tom tak zle, ze by jste museli byt oba do nemocnice, tak rikali ze dite tam vezmou taky, to stejny jako kdyby onemocnelo dite, tak vezmou i matku.Ale doufam ze by ho radsi pohlidala babicka nebo nejaka kamaradka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat