Co by jste chteli dokázat

917
20.7.21 22:10

Co by jste chteli dokázat

Mate nejakej cil ceho by jste chteli dosahnout aby to tady po vas zustalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4129
20.7.21 22:47

Chtěla bych, aby moje děti byly šťastné a zdravé, aby se jim darilo. Z takových těch hmotných praních, tak doplatit brzy hypotéku a koupit ještě investiční být, který pak bude pro ně. Ráda bych ještě povýšila v práci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
20.7.21 23:02

Já bych se chtěl naučit pískat na prsty. Už se o to snažím skoro padesát let a furt nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
20.7.21 23:12
@KalamityJohn píše:
Já bych se chtěl naučit pískat na prsty. Už se o to snažím skoro padesát let a furt nic.

Si kup píšťalku a pověs si ji na krk. Na co prsty, když máme vymoženosti takového typu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3284
20.7.21 23:16

Tak stříkám, přes klitoris to jde, ale vaginální orgasmus schází, to se dopiluje a dosáhnu toho 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
20.7.21 23:20
@bigl píše:
Si kup píšťalku a pověs si ji na krk. Na co prsty, když máme vymoženosti takového typu. ;)

To nejni to samý :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
20.7.21 23:21

Možná se naučit česky a psát co byste místo co by jste:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
20.7.21 23:29
@KalamityJohn píše:
To nejni to samý :,(

Hele, nezvládls to do padesáti, tak už tomu moc šancí nedávám. Lepčí píšťalka než nic.
To by jsme nebo bysme nebo byste nebo by jste je pro hromadu lidí nepřekonatelný problém.

Já se chci konečně pořádně naučit anglicky, výmyk na hrazdě a držet hubu :mrgreen:

A chci, aby tu po mně zůstal aspoň hezký pocit. A ne hořko v hubě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
20.7.21 23:37
@bigl píše:
Hele, nezvládls to do padesáti, tak už tomu moc šancí nedávám. Lepčí píšťalka než nic.
To by jsme nebo bysme nebo byste nebo by jste je pro hromadu lidí nepřekonatelný problém.

Já se chci konečně pořádně naučit anglicky, výmyk na hrazdě a držet hubu :mrgreen:

A chci, aby tu po mně zůstal aspoň hezký pocit. A ne hořko v hubě.

Good luck with that. Žiju s Američankou 27 let, 24 let v USA a anglicky furt neumím jak bych chtěl. Čím vic se naučíš, tím víc poznáváš jak málo umíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
20.7.21 23:45
@KalamityJohn píše:
Možná se naučit česky a psát co byste místo co by jste? :think:

Já se chci naučit, kde se píše co byste, co by jste, jsi, si..ma furt mi to nejde :mrgreen:. Konečně už alespoň vím, kde se píše mě a mně, díky dobré pomůcce s Vaškem :mrgreen:. Na prsty pískat umím, ale stálo to hodně dřiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
21.7.21 00:06

@Matt 02

Mne a mě jsou zaměnitelný, kam nejde mne, musí mně. Aspoň tak si to pamatuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16579
21.7.21 01:36
@Matt 02 píše:
Já se chci naučit, kde se píše co byste, co by jste, jsi, si..ma furt mi to nejde :mrgreen:. Konečně už alespoň vím, kde se píše mě a mně, díky dobré pomůcce s Vaškem :mrgreen:. Na prsty pískat umím, ale stálo to hodně dřiny.

Pokud se chceš vyjadřovat podle pravidel, tak variantu BY JSTE - BY JSME - BY JSI nemůžeš použít nikdy a nikde.

Já bych - ty BYS- on by - my BYCHOM - vy BYSTE - oni by.

Jiná možnost ve spisovné češtině neexistuje.

A za sebe - možná bych se jednou mohla naučit přeskočit kozu, ještě nikdy jsem to v životě nedokázala… ale vlastně asi úplně nevím, jestli to chci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18920
21.7.21 03:16

Momentalne bych fakt potrebovala dostat grant a naucit se Python.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
21.7.21 06:10

Cíle mam, ale ne aby tu po mě něco zůstalo, chci si je užít ještě za života :mrgreen:
Na to, aby po mě něco zbylo moc nehraju, o pár generací později to stejně bude jen rodinná historka na styl „babička mojí babi prý…“ a pokud půjde o hmotný věci, tak se to časem vyhodí jak veteš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
21.7.21 06:11
@KalamityJohn píše:
@Matt 02Mne a mě jsou zaměnitelný, kam nejde mne, musí mně. Aspoň tak si to pamatuju.

S trochou snahy a sebezapření jde obojí všude :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat