Zlomené srdce tetování

Anonymní
16.7.21 23:10

Zlomené srdce tetování

Zdravím, mám dotaz. Chtěl bych si nechat udělat tetování ve stylu zlomeného srdce. Je to jak kvůli mý minulosti tak i současnosti. Jaký na to máte pohled a názor?

PS: Je mi 22 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24301
16.7.21 23:17

Trapné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24301
16.7.21 23:19
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz. Chtěl bych si nechat udělat tetování ve stylu zlomeného srdce. Je to jak kvůli mý minulosti tak i současnosti. Jaký na to máte pohled a názor?PS: Je mi 22 let.

zkus něco originálnějšího, toto je ubohé, mám kolegu Bulhara a objednává si tetování hlavy kobry na krk - za mě fuj, ale furt lepší než zlomené srdce :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
16.7.21 23:41

Zlomené srdce je podle mě dost infantilní, tak aby pak nebyla lítost, že se realizovalo něco takového. Zkus najít něco jiného co reflektuje jakousi ztrátu a změnu. Co třeba Fénixe, pokud už jsi z toho teda venku. Nebo něco podobného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3861
16.7.21 23:42

Nebuď trapnej a začni na sobě makat. Spousta lidi mají drsný osudy. Přečti si tu nejnovější knihu od Koláře nebo nějaký knihy z druhy světový války. Makej na sobě fyzicky i psychicky a nebudeš se muset vracet do minulosti, protože budeš spokojený v přítomnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
17.7.21 00:12

Zkus být zajímavý něčím jiným, než inkoustem pod kůží. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
17.7.21 07:54

Pokud to chceš udelat, udělej to. Delas to kvůli sobe, ne kvůli tomu, ze ti tady nekdo napise, že to je trapné. Za me srdce ne ale vyjádřit to necim jiným. Tetování je jinak super vec na jiste udalosti, ale opravdu chces mit na těle něco, co ti bude porad připomínat ex? Abys toho potom nelitoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4353
17.7.21 08:52
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz. Chtěl bych si nechat udělat tetování ve stylu zlomeného srdce. Je to jak kvůli mý minulosti tak i současnosti. Jaký na to máte pohled a názor?PS: Je mi 22 let.

Když později z toho půjde udělat harley davidson, proč ne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2147
17.7.21 09:49
@Anonymní píše:

Ja verim na afirmace. Pokud tedy budu svou mysl nastavovat urcitym smerem, budu tim urcovat svuj dalsi život. Jestli se chces donekonecna matlat, ze te nechala jedna holka, tak smele do toho. Ji teda vubec nedojmes (budes vypadat jak sasek) a sobe tim moc neprospejes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32529
17.7.21 10:04
@Anonymní píše:

Mám na to názor, že bych to nedělala, netahala bych si Ex s sebou do dalšího života.

Navíc to může být i praktický problém do budoucna, lidi se Tě budou přirozeně vyptávat, co to tetování znamená, bude se ptát i nová slečna, kterou si najdeš a myslím, že nebude moc nadšená, když se dozví, že rozchod s Ex byl pro Tebe tak zásadní, že si ho chceš připomínat na svém těle do konce svých dnů… 8)

Nedávno jsem se ptala jednoho sympatického mladíka, na význam jeho tetování, má na zápěstí dvě včelky jakoby spojené, je to hezké, ale problém je ten, že to má symbolizovat jeho a jeho slečnu, nyní bohužel bývalou.
A svěřil se, že už jedna slečna, s kterou chodil dva měsíce, na něj po osvětlení významu tohoto tetování tlačila, at to nechá předělat, vymazat, cokoliv.
Takže do budoucna má problém, jestli slečnám říkat pravdu, nebo ne.

Já jsem mu poradila, at si koupí úl a pořídí včely a nebude se tomu tetování divit nikdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17418
17.7.21 10:14

No pokud se potřebuješ ptát cizích lidí na internetu jaké si máš nechat udělat tetování a co si o něm myslí, tak evidetnně nejsi zralý na to, aby sis nechal udělat tetování.

Takže doporučuju ono tetování odložit třeba o rok, do té doby začít pracovat na vlastní sebeúctě, sebepřijetí a sebevědomí. To povede k tomu, že si budeš o vlastním těle schopná lépe rozhodovat sám, takže pak na oslavu si můžeš nechat udělat tetování jaké budeš chtít, bez toho aby ti dotoho kecal anonymní dav na internetu.

A zároveň taková sebeúcta a sebepřijetí dost zlepší tvoje milsotné vztahy, takže výrazně snížíš množství zlomenin srdce. Když se to spojí, tak při troše štěstí si necháš vytetovat něco daleko méně kýčovitého, než zlomené srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat