Šéfová nás uráží..

Anonymní
14.7.21 15:37

Šéfová nás uráží..

Hezký den.. pracuju čtvrt roku v nové práci. Jsem spokojená.. až teda na šéfovou. Furt má potřebu říkat - ale já to měla horší.. ale já jsem lepší.. ale já tohle já tohle..nebejt mě tak to nezvládneš… Mě tvý problémy nezajímají a atd. Celkem jsem to neřešila prostě jsem si myslela něco o tom že když jí to baví tak ať si to dělá.. že mě je to jedno.
Jenže začala nám i nadávat. Typu- ty jsi trdlo.. ty jsi divná a atd. Dnes jsme něco řešily.. pravdu jsem měla já. Je to jedno.. spíš šlo o to že i když se ukázalo že mám pravdu já tak potom řekla - ty jsi stejně trdlo to nemá smysl řešit.. :roll: už jsem fakt se musela držet abych něco neřekla..začíná mi to lézt na nervy. Bránily by jste se nějak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21517
14.7.21 15:41

A proč se držíš? Slušně a asertivně jí vysvětli, že podobný výlevy do pracovního vztahu nepatří a ty je nebudeš tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 15:42
@Janli píše:
A proč se držíš? Slušně a asertivně jí vysvětli, že podobný výlevy do pracovního vztahu nepatří a ty je nebudeš tolerovat.

Tak je to šéfová. Nechci prudit a přijít o práci

• Citovat
  • Nahlásit
1228
14.7.21 15:43
@Anonymní píše:

Takže radši budeš držet hubu a krok? Popřípadě se dalších x let necháš ponižovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
14.7.21 15:45

To, že je šefová neznamená, že si nechám vše líbit. Takže jo, ozvala bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17418
14.7.21 15:51

„Promiň, ale opravdu bych uvítala více profesionálnější prostředí a tím myslím, aby si mou práci hodnotila věcně, nikoliv aby si mi nadávala do trdel ani do ničeho jiného. Díky. “

V případě že toho nenechá, domluvit se s jejím nadřízeným/ou, ať ji proboha pošle na nějaký kurz základů řízení lidí.

Potřebuješ se vymezit, jinak si bude zkoušet víc a víc. Pokud to neustojí, tak tam ve skutečnosti úplně pracovat nechceš a chceš se začít rychle poohlížet po jiné práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51958
14.7.21 16:10
@Anonymní píše:

No a? Co te ma co peskovat? Pokud se nevymezis, bude to horsi. To vidim na svem exsefovi. Ja mu rekla, ze na me rvat nebude, omluvil se. Kdo se nechal, byl na nej akorat furt hnusnejsi.

Taky uz neni sef. Mym drobnym prispenim :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 16:34

Takové slovní pošťuchovani bych chtěla mít, u nás jsme všichni tupci, na pobočkách kreténi a debilové, místo rukou máme pazoury, máme si často vzít prášky na paměť atd.
:D :D :D :D
A co řeknu to platí :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
32857
14.7.21 17:21
@Anonymní píše:
Hezký den.. pracuju čtvrt roku v nové práci. Jsem spokojená.. až teda na šéfovou. Furt má potřebu říkat - ale já to měla horší.. ale já jsem lepší.. ale já tohle já tohle..nebejt mě tak to nezvládneš… Mě tvý problémy nezajímají a atd. Celkem jsem to neřešila prostě jsem si myslela něco o tom že když jí to baví tak ať si to dělá.. že mě je to jedno.
Jenže začala nám i nadávat. Typu- ty jsi trdlo.. ty jsi divná a atd. Dnes jsme něco řešily.. pravdu jsem měla já. Je to jedno.. spíš šlo o to že i když se ukázalo že mám pravdu já tak potom řekla - ty jsi stejně trdlo to nemá smysl řešit.. :roll: už jsem fakt se musela držet abych něco neřekla..začíná mi to lézt na nervy. Bránily by jste se nějak?

Neřikej mi trdlo by mohlo pro začátel stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
14.7.21 20:10

Tak já Ti něco povím. Jednou jsem šla k doktorce u které už naštěstí nejsem. Ve chvíli, kdy mi řekla „Vy jste, ale trdlo“ jsem ji požádala o výpis z karty a šla hledat jiného obvoďáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:32

@kemeny13
Fakt? To funguje? Kdybych to řekla pacientům, kteří chodí s blbostma, tak je to naštve a odejdou a už nepřijdou? :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
499
14.7.21 20:37
@Anonymní píše:
@kemeny13
Fakt? To funguje? Kdybych to řekla pacientům, kteří chodí s blbostma, tak je to naštve a odejdou a už nepřijdou? :lol: :mrgreen:

Zkus to. Někdo snese víc někdo míň. Já ale určitě nepřišla s blbostí. Ale možná budeš za chvíli bez pacientů. Oni si naštěstí můžou dneska vybírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:41

@kemeny13
Doktorů je málo, kdyby ti lidé s blbostma zahltili jiné, to by bylo :lol: :mrgreen: :mrgreen:

A trochu se zasměj :mrgreen: :lol:

Já tenhle týden řekla dvoum, že je nechci už vidět, tam doufám, příště jim řekni trdla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
499
14.7.21 20:46
@Anonymní píše:
@kemeny13
Doktorů je málo, kdyby ti lidé s blbostma zahltili jiné, to by bylo :lol: :mrgreen: :mrgreen:

A trochu se zasměj :mrgreen: :lol:

Já tenhle týden řekla dvoum, že je nechci už vidět, tam doufám, příště jim řekni trdla :lol:

Mně to moc k smíchu nepřipadá a Tvůj pravopis už vůbec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
14.7.21 20:47

@kemeny13 mudr byla poněkud oprsklá. Jak se tvářila na žádost o vydání karty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat