cO BYSTE DĚLALY ????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikina
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 10.06.06 21:48
cO BYSTE DĚLALY ????

Ahojky, mám asi blbý dotaz
Dnes jsem si u Alberta koupila čokoládového Lipánka. Teď jsem ho otevřela a na vrchu je tolik plísně , účtenku nemám, takže nemůžu dokázat, že jsem ho tam koupila datum spotřeby do 3 června (moje chyba, že jse se nepodívala ) Ale kdo s tím mohl počítat ???

Jak byste reagovaly ??? Šly byste je upozornit, že mají na krámě zkažené zboží ???

Já jsem teď tak naštvaná, že mám chuť tam zítra vlítnout a udělat tam bugr a poslat jim tam hygienu.

Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 10.06.06 21:52

Ahoj Mikino, už jsem ti odpověděla jinam :lol: tak ještě jednou:
Já bych tam zítra zašla, koukla do těch regálů, když tam byl prošlý lipánek dneska, tak to by bylo, aby tam nějaký nebyl i zítra. Nebo nějaký jiný jogurt. Zkus kouknout. A pak bych teprve udělala humbuk. Kdybys je šla upozornit, ještě by se na tebe sesypali, pro dobrotu na žebrotu… _________________

Sany
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 10.06.06 21:58

Todle se mi už spoustukrát stalo v různých obchodech :evil: Taky nechodím a u každého výrobku co kupuji neprohlížim jestli náhodou už není propadlý to bych se z toho zbláznila a zbytečně bych strávila o hodně větší čas nákupy :! Ale nikdy sem se s tím do obchodu nevrátila, vždy šlo o věci do cca 50,– ale prostě naštvaná sem vždy byla ale zas trávit ten čas, někdy i peníze abych tam došla a s někým se „přela“ :evil:

Leea
Kecalka 473 příspěvků 10.06.06 22:03

Byla bych naštvaná, ale vrátit bych ho asi nešla…nestálo by mi to za to, ale všem bych o tom vyprávěla, at jim ubudou zákazníci na lipánky.

PS: jedna technická poznámka, rada :idea: (ne výtka, nebo něco negativního!!!) Barbanku, každý svůj příspěvek můžeš smazat. Když vložíš něco někam omylem, tak to tam prostě vymaž. Jde to, je to v pravém horním rohu u tvého příspěvku. :wink: Zkus to v diskusi Zodpovědnost za děti :wink: :P

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 10.06.06 22:08
lipanky

Ahoj holky,
uz se mi stalo nekolikrat ze jsem plisen v Lipankovi take nasla. Byly vzdycky koupene v ruznych obchodech, takze to asi nebylo lednickou. Od te doby kupuji male jenom Pribinacky, u tech jsem plisen nenasla ani jednou.
Premyslela jsem nad tim, zda kontaktovat vyrobce? Prece jenom vicko je papirove.
Jeste chci napsat, ze ta plisen jiste nebyla kvuli prosle zarucni lhute. Totiz pokazde jeste nejake dva, tri dny zbyvaly.....
Pa Karolina a Barunka

Zerda
Kecalka 159 příspěvků 10.06.06 22:10

Mam jednoho znameho, a ten, jakmile se mu stane neco podobneho, zatelefonuje na COI (ceska obchodni inspekce) - oni si pak ten podezrely kramek umi zkontrolovat, pripadne naparit pokutu. Pry.
Jana

Mikina
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 10.06.06 22:14

Ahojky, díky moc. Už jsem se trošku uklidnila. Jde jen o 10 korun, v životě jsem přišla o víc o to mi nejde, ale jde o princip :(

Zkusím tam zajít i zítra a porozhlédnout se. Díky.

LEEO- To já jsem zadala dotaz do jiný diskuze :oops: :oops: :oops: :oops: Pokusím se to tam smazat :)

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 10.06.06 22:29

Tak Mikino ať dobře pochodíš, člověku fakt nejde o těch 10 korun, ale o to, aby se to nestávalo…
Jo jo, já vím, že to jde upravit, už jsem se taky smázla, tedy skoro, úplně už to nejde…

Mikina
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 10.06.06 22:37

No právě, co kdyby to koupila maminka s větším dítětem ta plíseň ta byla ale buď nebyla vidět anebo jí tam bylo málo a to dítě si toho nevšimlo a snědlo to ???
A na druhou stranu znám ze svého okolí maminky, které nemůžou dětem koupit ani levný jogurt, protože na něj nemají a když jim pak mamina koupí Pacholíka, je to u nich svátek a když pak narazí na tohle, tak je to musí bolet :? :?

No nic ještě jednou díky a dobrou noc. Malá konečně usnula, tak toho jdu využít :) :)

Majki
Kecalka 240 příspěvků 11.06.06 10:24

Urcite dobry napad zavolat na COI.
Miki mas pravdu, ja tiez poznam maminy ktore deckam kupia jogurt 1× do mesiaca a teda tym to musi byt hrozne luto ked narazia na skazene zbozi. Ako poznam seba, hned by som sa do obchodu vratila a upozornila ich na to :twisted:

tina01
Kecalka 499 příspěvků 11.06.06 10:45

Ahoj,

jednou se mi to stalo se sýrem. koupila jsem prošlý v pultovém krámu. zjistila jsem až doma, že to nejde jíst a tak jsem tam šla znovu, znovu koupila ten samý sýr a když mi ho dala a namarkovala, řekla jsem ,že to nezaplatím a že chci vedoucího. až dorazil tak jsem mu před celým rkámem oznámyla, že prodává prošlé zboží /bylo to o 14dní/ a co s tím jako hodlá dělat. nejdřív řek, že to není možné, tak jsem mu řekla, že těď mi to prodavačka prodala a ještě to leží na pultě, tak pak sklapl, vrátil mi peníze i za ten předchozí jen abyh už byla zticha a stáhl je z prodeje :)

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 11.06.06 10:59

nám dokonce v porodnici dali jako zákusek po obědě Lipánky a po otevření hodně holek mělo plísně, ačkoli ještě nebyly prošlé! já jsem plíseň neměla, tak jsem to v klidu snědla, až pak jsem se od ostatních dozvěděla, co tam našly-brrr, málem jsem se pozvracela, bůhví, kolik sajrajtů jsem do sebe tehdy dostala, třeba už tam byla skrytý plíseň:(
jinak já bych tam zašla v pondělí a pokud bych našla ještě nějaké prošlé zboží, tak bych je na to v klidu upozornila s tím, co se stalo tobě. Ale bez účtenky seš namydlená, tak spíš je jen upozornit.
K.

Petus
Kecalka 203 příspěvků 11.06.06 13:55

Me se to taky uz kolikrat stalo ze v lipanku,ale taky laksymacku byla plisen a to jeste nebyli prosli.Je to tim obalem,maji totiz papirove vicka .U pribinaku se mi to jeste nestalo.

agatka
Povídálka 41 příspěvků 11.06.06 20:54

U Alberta mají takovou „akci“ - pokud najdete prošlý zboží nebo se stane (mně v posledním měsíci už 2krát), že cena u kasy je jiná než v regálu - dají vám 50Kč poukázku na další nákup - jasně, mají to zpočítaný dobře, jsou rádi, když jim zákazníci vychytají mouchy, než aby dostaly pokutu od ČOIky. Ale když si něčeho takovýho všimnete, aspoň si přilepšíte :lol:

chipsy
Kecalka 200 příspěvků 13.06.06 22:20

Ahoj, Lipánky nekupuji, takže nevím, ale plíseň jsem objevila i u neprošlého jogurtu, přestože neměl papírové víčko.
A taky jsem jednou koupila takovou tu mléčnou tyčinku (tuším, že to byl Smajlík) a doma pak zjistila, že už ji nějaký chytrák ochutnal. To samé se mi stalo s Hermelínem - byl prostě nakousnutý :evil: . A tchyně dokonce přímo viděla jednu babu, kterak si rozdělává jogurt, ochutnává a pak bez většího vzrušení ho vrací zpět do regálu! Za tyhle hajzlíky zákazníky prodejce nemůže, uznávám. Ale teď už fakt všechno pečlivě kontroluji a sleduji záruční doby, i když mi to zabere víc času a občas na mě lidi divně koukají. No, nahryzaný sýr si domů kupovat už fakt nechci.
Petra

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama