Co chtějí muži od žen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 04.09.18 00:38
Co chtějí muži od žen?

Napsala mi osobní zprávu jedna uživatelka na e-miminu, kterou velmi zaujalo vlákno na téma: požadavky žen na muže. Tato žena mi popsala své zkušenosti z internetových seznamek, osobně se setkala s 10 muži. Všichni tito muži hledali sexuální dobrodružství. Podle ní muži na seznamkách chtějí od žen pouze sex, nikoliv trvalý a plnohodnotný, láskyplný vztah. Všechny tyto muže odmítla, hádala se s nimi, že není ženou na jedno použití a tito zájemci odešli hledat štěstí jinam. Dnes je jí 28 let a je nešťˇastná, že nemá manžela a rodinu. Vzhledem k tomu, že se nejedná o jedinělý případ, rozhodla jsem se, že odpověď dám všem. Existují dva typy mužů. Jeden typ mužů pracují spíš levou hemisférou mozku, druhý pracují spíš pravou hemisférou mozku. To má vliv na to, jak tělo vydává různé sady hormonů, které jsou odpovědné za různé hodnoty, potřeby, úvahy o světě, zájmy. Muži co jsou pravohemisférový více analýzují, přemýšlejí, plánují, mají plnější emoce. Fyzicky se zdají méně maskulinní, takže tento typ mužů moc ženy nepřitahují a jsou v roli nikoliv potencionálního partnera, ale nenajvýš kamaráda. Tito muži jsou romantičtí, citlivý a hledají u žen citové pouto a přestože žena říká, že jsou sympatičtí, stejně si vybere opačný typ muže. Dva typy mužů se nabízejí ženám-dvě vzájemně se vylučující osobnosti a rysy. Jeden je jemný a citlivý a druhý chladný a odvážný, prototyp agresivity. Ženy chtějí kombinaci těchto fukcí, často slyšíme výraz „něžný barbar“. Ženy však nemohou mít vzájemě se vylučující funkce, protože osobnostní rysy jsou řízeny typem mozku. Citlivý muži s pravou hemisférou, mají podobný systém a podobné hodnoty, jako mají ženy, primární hormon oxycotyn a prolaktin, takže se nezdají tak maskulinní…Jsou laskavější, mazlivý a pečují o sebe…Jenže ženy spíš přitahují dravější a průbojnější typy-jako například Alfa samec a Beta samce přehlížejí-k vlastní škodě. Ovšem to, že jim atraktivnější a charismatičtější připadají Alfa samci je důsledek přírodního výběru nejlepšího genetického materiálu pro budoucí generace. A právě Alfa samci chtějí rozsévat ten nejkvalitnější materiál co nejvíc samičkám…Beta samci, takovou snahu nemají, ale jsou ženami přehlíženy…Rada teda zní, aby zmíněná žena dala příležitost i muži, který ji sice zas tolik nepřitahuje a působí neprůbojným dojmem, ale zase má v malíku srovnané ty spravné hodnoty pro partnerský život. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 04.09.18 05:15

A co tedy chteji muzi od zen?

terinka4444
Hvězda diskuse 68528 příspěvků 04.09.18 05:37
@jahuhudka píše:
A co tedy chteji muzi od zen?

sex :mrgreen:

jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 04.09.18 05:42
@terinka4444 píše:

Fakt 8o

terinka4444
Hvězda diskuse 68528 příspěvků 04.09.18 05:52
@jahuhudka píše:
Fakt 8o

jo :lol:

Meduzata
Stálice 67 příspěvků 04.09.18 06:47

A co se stane s Alfama? Chudaci.nikdo na ne nezbyde :*

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 04.09.18 07:06

@Božislava

A počítá se i s Gama a Delta samci ? :)

jahuhudka
Extra třída :D 11304 příspěvků 04.09.18 07:08
@free333 píše:
@BožislavaA po­čítá se i s Gama a Delta samci ? :)

Zalezi na tom co chteji od zen.

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 04.09.18 07:10
@jahuhudka píše:
Zalezi na tom co chteji od zen.

Jojo, jde o to, jestli oni vůbec chtějí ženy :think:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 04.09.18 07:23

A to si představ,že jsou i typy,který tě něčím přitahuje,ale vzhledově a chováním je to ten ,,nechtěný " typ a když si s ním začneš,v akci zjistíš,že máš superalfasamce!!! To škatulkování žen a mužů mě strašně rozesmívá. Kdyby bylo možné je rozdělit do dvou skupin,jak by byl život jednoduchý.

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 04.09.18 07:25

@Božislava , ty mě tvými diskusemi z poslední doby překvapuješ! :-)

No… takže moment, zase by to chtělo malé shrnutí… dva typy mužů… jestli to celé dobře chápu, ti, co používají hlavně levou hemisféru, chtějí zejména to jedno a ženy je díky tomu odmítají, ale jinak jsou pro ně atraktivní a ženy zprvu ten zájem mají, a ti, co používají pravou hemisféru, chtějí mnohem více, ale prostě atraktivní, maskulinní tolik nejsou, tudíž ženy si jich nevšímají, případně rovnou je zamítnou? A ženy si pak naříkají, že jsou samy…

Zajímavá teorie… doplnil bych podle jiných teorií, že mnoho mužů ten mozek prý vůbec nepoužívá :D .

Já s tímto názorem a doporučením zcela souhlasím, neboť sám jsem jednoznačně pravohemisférový a rád bych, aby si i mě nějaká všimnula. Třeba jen jako kamaráda, což by podle uvedené teorie mohlo fungovat dobře! Uvidíme, kdo si to tu veme k srdci! :D

Prof. Farnsworth
Kelišová 5364 příspěvků 04.09.18 07:26
@terinka4444 píše:

Stejně jako ženy od mužů. ;) Takže oběma jde o to samé, jen ho chtějí dle žen moc brzo. A popisové - chtěl sex, řekla jsem že ne, šel na rande s jinou… Co kdyby ten sex byl - taky by šel za jinou? Někdy jo, ale určitě by se našly případy, kdy by muž už s ženou zůstal (viz spousta vztahů které začaly sexem na jednu noc).

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 04.09.18 07:46

@Prof. Farnsworth Aaaaamen! :mrgreen:

Jsem zrovna chtěla napsat, že mám asi nějakého křížence nebo co :mrgreen:

Hroznej puberťák
Kelišová 5439 příspěvků 04.09.18 07:54

Jestli je chlap pravohemisférový nebo levohemisférový je ve výsledku úplně jedno, protože - když se péro postaví, tak se mozek zastaví :jazyk: :D :mavam:

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 04.09.18 08:00

Nadpis se dost lisi od podstaty obsahu. Ja pozaduji intelektualni stimul.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >