Co cítíte vedle partnera/rky

Anonymní
14.4.20 17:39

Co cítíte vedle partnera/rky

Dobrý večer všem,

řada bych se anonymně prosím z důvodu známých na fóru, zeptala co cítíte když jste s partnerem, rkou…?

Před 17 měsíci jsem poznala jednoho muže, znali jsme se před lety od vidění, ale nic jiného mezi námi nebylo.
Teď se naše cesty střetly a já zažívám něco co jsem nikdy nepoznala…
I po 17 měsících zažívám, že jsem v jeho přítomnosti v pohodě, klidu, čas letí jak o život. Když cítím něho vůni projede mnou takový zvláštní pocit.
Když nejsme spolu, chybí mi, myslím na něj. Ale po pár dnech odloučení jsem v pohodě, ikdyz se stesk zase vrátí.

Chci mu splnit vše i v intimní části, to co jiným jsem nedokázala. Chci se pořád dotýkat, jen tak ležet v objetí, dotýkat se čeli.

Je to láska? Nebo jen zamilovanost?

Omlouvám se pokud někoho pohorsim, ale nikdy jsem toto nezažila.

Ale jak to máte vy?? Děkuji a případně prosím o smazání, pokud téma není vhodné a pokud nejde mít anonymitu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

955
14.4.20 17:47

Cítím to samé i po letech. Podle mě to není už zamilovanost, ale láska. Ale, co je to zamilovanost? Co je to láska? Co je to mit rád? Každý tohle vnímá jinak a jinak dlouho.
Za sebe každopádně můžu říct, že tohle, co popisuješ a já teď taky prožívám, už pár let, jsem v životě necítila ani k exmanželovi ani nikomu jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39291
14.4.20 18:18

Nas. ranost, bo mi prepina telku :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
14.4.20 18:53
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem,

řada bych se anonymně prosím z důvodu známých na fóru, zeptala co cítíte když jste s partnerem, rkou…?

Před 17 měsíci jsem poznala jednoho muže, znali jsme se před lety od vidění, ale nic jiného mezi námi nebylo.
Teď se naše cesty střetly a já zažívám něco co jsem nikdy nepoznala…
I po 17 měsících zažívám, že jsem v jeho přítomnosti v pohodě, klidu, čas letí jak o život. Když cítím něho vůni projede mnou takový zvláštní pocit.
Když nejsme spolu, chybí mi, myslím na něj. Ale po pár dnech odloučení jsem v pohodě, ikdyz se stesk zase vrátí.

Chci mu splnit vše i v intimní části, to co jiným jsem nedokázala. Chci se pořád dotýkat, jen tak ležet v objetí, dotýkat se čeli.

Je to láska? Nebo jen zamilovanost?

Omlouvám se pokud někoho pohorsim, ale nikdy jsem toto nezažila.

Ale jak to máte vy?? Děkuji a případně prosím o smazání, pokud téma není vhodné a pokud nejde mít anonymitu

Mám to podobne. Svého partnera v mnoha ohledech obdivuji. Miluji ho za to jaký je, líbí se mi pořád vic, ikdyz to trvalo. Byl to spíše vztah z rozumu, láska přišla časem, takze ikdyz spolu jsem už nějaký pátek, máme děti, tak mi to přijde stále jako na začátku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.20 22:34

Vedle svého partnera se cítím bezpečně. V minulosti mi jiný kluk dost ublížil a přítel mě z toho tehdy vytáhl a já věřím tomu, že jestli mě někdo ochrání je to on. Vím, že stejně jako bych já dýchala za něj, on by dýchal za mě a když jsem vedle něj mám pocit, že dokážu všechno na světě. A myslím si, že právě to, že nelituješ žádné minuty kterou spolu jen tak proležíte, že na něj myslíš, že si ti líbí jeho vůně…myslím si, že je to láska :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama