Nikdo mě nechce, protože jsem vysoká?

Anonymní
14.4.20 13:02

Nikdo mě nechce, protože jsem vysoká?

Ahoj, omlouvám se za anonym. Je mi necelých 23. Mám hezky placenou práci, lidi mi říkají, že jsem milá, pracovitá, šikovná a hezká, přesto nikoho nemám a „nikdo se o mě nepere.“ Znám spoustu kamarádek a kolegyň, které nejsou o nic hezčí, milejší, naopak jsou to i semetriky, normální holky od pohledu, žádné modelky a je o ně zájem. Svadim to na svoji výšku, měřím 186 cm a hodně kluků je menších. Bývalý přítel byl taky a nevadilo nám to, ale byl jiný problém. Další bývalý byl sice vyšší, ale úplně jiná povaha. Od té doby jsem sama a nějak nemám štěstí. Začínám se klukům spíš přizpůsobovat a řeknu si „drž se ho, stejně dalšího nenajdeš.“ začínám z toho být zoufalá a proklínám sebe a svoji výšku. Říkám si „proč já“ „umřu sama,“ mám z toho depky a připadám si k ničemu. Zajímalo by mě, jaký na to máte názor? Muži a ženy, odradí vás při výběru partnera jeho/její výška?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.4.20 13:07

Ahoj, výškou to asi nebude :), znám i vyšší holky a neměly problém… Sama mám přítele o pár cenťáků menšího a vůbec to nevadí… To jsou jen povrchní problémy. Asi se na to jen moc soustředíš… Navíc jsi mladá, netrap se tím a užívej si trochu, to přijde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1268
14.4.20 13:08

Myslím, že výška důležitá je. Vtip je v tom, že každý tu výšku u partnera preferuje jinou. Takže si rozhodně nezoufej, chlapů, co mají rádi dlouhonohé holky je cca půlka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
14.4.20 13:08

Mně by to teda vadilo, kdyby můj partner byl menší jak já a znám i spoustu chlapů, co by nesnesli vyšší ženskou. Takzd věřím, že v tom může být zakopaný pes. Kámoška se takhle seznámila s chlapem na basketu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27097
14.4.20 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Je mi necelých 23. Mám hezky placenou práci, lidi mi říkají, že jsem milá, pracovitá, šikovná a hezká, přesto nikoho nemám a „nikdo se o mě nepere.“ Znám spoustu kamarádek a kolegyň, které nejsou o nic hezčí, milejší, naopak jsou to i semetriky, normální holky od pohledu, žádné modelky a je o ně zájem. Svadim to na svoji výšku, měřím 186 cm a hodně kluků je menších. Bývalý přítel byl taky a nevadilo nám to, ale byl jiný problém. Další bývalý byl sice vyšší, ale úplně jiná povaha. Od té doby jsem sama a nějak nemám štěstí. Začínám se klukům spíš přizpůsobovat a řeknu si „drž se ho, stejně dalšího nenajdeš.“ začínám z toho být zoufalá a proklínám sebe a svoji výšku. Říkám si „proč já“ „umřu sama,“ mám z toho depky a připadám si k ničemu. Zajímalo by mě, jaký na to máte názor? Muži a ženy, odradí vás při výběru partnera jeho/její výška?

Tak nebudeme si lhát. Tak jako se ženám líbí vyšší chlapi, tak se chlapům líbí drobnější ženy (než jsou oni). Jistě existují fajnšmekři, kteří sní o tom, že se povedou za ruku s o hlavu vyšší holkou, ale bude jich míň.

Tak to je teorie. Praxe je taková, že tomu „pravému“ to bude jedno. Zamiluje se do tebe jako osobnosti. Máloteré z nác je ideální, a přesto mají šťastné vztahy bacule, trpaslice, žirafy, plochodrážnice, pizizubky, pihule… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27097
14.4.20 13:14
@mrazik6 píše:
Myslím, že výška důležitá je. Vtip je v tom, že každý tu výšku u partnera preferuje jinou. Takže si rozhodně nezoufej, chlapů, co mají rádi dlouhonohé holky je cca půlka :D

To jo. Ale málokterý chce (programově) vyšší holku. 186 cm už je hodně. Když si vezme podpatky, má skoro dva metry.

Jeden můj kamarád se o tom trochu vulgárně vyjádřil, že by si připadal jako jezevčík, co leze na dogu.

Pochopitelně, když se zamiluje do zakladatelky jako osoby, tak centimetr tam centimetr sem, že :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.04.20 v 13:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 13:14

Ano, může to být problém. Sestřenice má cca 189 cm. Milá, hezká, pracovitá, sportovní…A je jí 37 let a je sama, bezdětná :,(

• Nahlásit
  • Citovat
666
14.4.20 13:16

Mám 183 cm a nikdy jsem o kluky nebo muže neměla nouzi. Já jsem teda i hubená a chlapi se celkově mohli vždycky zbláznit, že mám dlouhé štíhlé nohy :lol: manžel má 192cm a říká mi maličká :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13944
14.4.20 13:16

Ja teda kluky/chlapy odhanela se 178cm. A to i mensi, vubec jim to nevadilo. Spis jsem vysku videla vzdy jako vyhodu.
Treba jen pusobis, ze „nehledas“. Nikam nechodis. Ono tech pricin muze byt hodne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
14.4.20 13:17

Hledejte motokrosaře, na co vylezou, na tom odjedou, jistá věc.
Hezký den a mnoho dalších. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
14.4.20 13:19

Nějak se mi nezdá, že by kolem tebe většina mužů byla menší. Přijde mi, že většina chlapců v tvém věku má dneska tak kolem těch 183-187, a tak každý 4. je ještě vyšší… Ale je fakt, že kluci nad 190 většinou letí na opravdu mrňavé holky, tak kolem těch 165…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 13:27
@Anonymní píše:
Ano, může to být problém. Sestřenice má cca 189 cm. Milá, hezká, pracovitá, sportovní…A je jí 37 let a je sama, bezdětná :,(

No to jsem se uklidnila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.20 13:28

@Lenka_Hal Právě že chodím ven dost, ne teď samozřejmě :mrgreen: chodím cvičit, na španělštinu, občas nějaká akce s kamarádkou… :D

• Nahlásit
  • Citovat
27097
14.4.20 13:29
@listento píše:
Nějak se mi nezdá, že by kolem tebe většina mužů byla menší. Přijde mi, že většina chlapců v tvém věku má dneska tak kolem těch 183-187, a tak každý 4. je ještě vyšší… Ale je fakt, že kluci nad 190 většinou letí na opravdu mrňavé holky, tak kolem těch 165…

To jo. Vidím to i v okolí. Čím vyšší chlap, tím menší (a drobnější holka). Do těch 190 mají většinou nějakou „normálníá“ okolo 175 cm. Ale ti dvoumetroví jedou po skřítkách. :lol: A úplný extrém je tenhle pár. :mrgreen:

https://www.celebritiesfrom.com/…ornsson.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 13:29

@Nowuka2 Asi začnu chodit fandit na basket :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu