Radost z dětí

693
14.4.20 07:46

Radost z dětí

Ženy, vy co jste rozvedené - buď s novým partnerem nebo bez něj, jak to máte?

Máte děti s ex, s kterým třeba vztahy spíš nefungují - my se doma vždycky radujeme z úspěchu oba dva, ale jak to prožíváte, když jste samy? Děti nejsou dalšího partnera, takže jste na to samy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.4.20 08:13

My jsme s chlapem spolu, a taky se neradujeme vzdy oba stejne. Holka ma ted ponika, dela velke pokroky, snazi se, ja jsem nadsena, konarka jsem od mala sama, chlap z konske rodiny a vubec nema radost a dceru nepodporuje, naopak se dohadujeme doma… hned ze z ni vyroste vykačka a nevim co vsechno, pritom kdo vi jak to bude a radsi at travi az bude vetsi vikendy v hnoji ve staji, nez po venku s partickou… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
137
14.4.20 09:01
@darka15 píše: Ženy, vy co jste rozvedené - buď s novým partnerem nebo bez něj, jak to máte?Máte děti s ex, s kterým třeba vztahy spíš nefungují - my se doma vždycky radujeme z úspěchu oba dva, ale jak to prožíváte, když jste samy? Děti nejsou dalšího partnera, takže jste na to samy?

Já možná špatně chápu dotaz, ale to je úplně jedno jestli 2 spolu jsou ne? To záleží na povaze a o tom, jak to s dětmi prožívají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
14.4.20 09:50
@Anonymní píše:
My jsme s chlapem spolu, a taky se neradujeme vzdy oba stejne. Holka ma ted ponika, dela velke pokroky, snazi se, ja jsem nadsena, konarka jsem od mala sama, chlap z konske rodiny a vubec nema radost a dceru nepodporuje, naopak se dohadujeme doma… hned ze z ni vyroste vykačka a nevim co vsechno, pritom kdo vi jak to bude a radsi at travi az bude vetsi vikendy v hnoji ve staji, nez po venku s partickou… :roll:

To je ten nejhezčí konicek-zvirata. Spoustu věcem ji to naučí, chlap by měl být rád, lepší než sedět z mobilem v ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
14.4.20 10:00
@darka15 píše: Ženy, vy co jste rozvedené - buď s novým partnerem nebo bez něj, jak to máte?Máte děti s ex, s kterým třeba vztahy spíš nefungují - my se doma vždycky radujeme z úspěchu oba dva, ale jak to prožíváte, když jste samy? Děti nejsou dalšího partnera, takže jste na to samy?
Úplně nerozumím řeči tvého kmene.
Na co sami? Radost z úspěchu- proč bych to měla prožívat jinak, když jsem sama? Nebo jak je to myšleno?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
14.4.20 11:23

Prožívám to úplně normálně, moje radost z dětí není závislá na nikom dalším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat