Co dát malému k večeři (rok)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnuše95
Povídálka 34 příspěvků 04.02.17 20:59
Co dát malému k večeři (rok)

Maminky poradte co malému (rok) k večeři, dávám um a sní tak 50ml :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

elinka90
Závislačka 2508 příspěvků 04.02.17 21:03

Davam k veceri polevku nebo prikrm a pak v postylce mleko

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 04.02.17 21:04

@Týnuše95 já dávala kaši nebo co zbylo od oběda (např hustou polevku). :)

Ariadne
Echt Kelišová 8734 příspěvků 04.02.17 21:04

Polivku, michana vejce, masozelenina od obeda a v postylce po koupani jeste UM

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 04.02.17 21:06

Dávala jsem většinou kaši a pak po koupání UM. Přípdně zbytek od oběda nebo polévku a po koupání UM.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 21:20

Cokoliv od oběda, krupici, pudink, polivku, vanocku, chleba, rohlík s cimkoli roční dítě už může téměř cokoliv…v posteli jeste Um před spanim

peta81
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 04.02.17 21:28

@Týnuše95 uplne normalni jidlo. u nas jsou vetsinou teple vecere, takze polevku, omacku a testoviny, brambory a maso, vajicka… v posteli pred spanim pak kojeni.

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 04.02.17 21:29

Cokoliv od oběda, různé kaše a pak do postýlky UM

Danďuška
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 04.02.17 21:42

@Týnuše95 dávám kaši nebo zeleninu bez masa, když měla maso k obědu. Taky mi mléko už nechce, tak už ho nedostává vůbec, vypila mi max. 30ml a to ještě s přestávkama.

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 04.02.17 22:31

Před spaním se mi osvědčila kaše. Spí déle, než když dám maso+zeleninu.

dendulina
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 04.02.17 22:43

Mám hrozně ráda řeči o tom, jak roční dítě může už téměř cokoli. Ono by mohlo, kdyby se mu chtělo, že jo :mrgreen: Mám syna necelých 22m a pořád jedeme v mixovaných baby blafech, protože mi normální jídlo prostě nejí :roll: Dneska se teda utrhnul a vzal si ode mě kousek domácí sekané (snědl skoro celý plátek), ale to se splete tak jednou za měsíc a to to ještě musí být stylem, že si to „ukradne“, protože když bych mu to nandala, tak by to jen rozházel po celém bytě, ale nepozřel ani sousto. Nedej bože, abych ho se ho pokoušela nakrmit. Takže už jsme se naučili jídlo nenápadně narafičit a slavíme každé sousto :mrgreen: Na druhou stranu, v průběhu večera a noci mi vypije 600ml řídké krupicové kaše a dalích minimálně 250ml UM :roll:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 04.02.17 22:57

Nase dostane banan, nic jinyhi nechce, jindy ho zakomponuju do kase, pak um, kdyz to nesni a vytuhne driv, 3× za noc se budi zizen, hlad nebo jen tak

eluv
Echt Kelišová 7976 příspěvků 04.02.17 23:08

U nás kaše, polívka a ted si oblibila vánočku namočenou ve mlíku :mrgreen: tak občas tu. Um nepije už vůbec to do ní nedostanu ani v noci

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 04.02.17 23:58

@dendulina nezlobte se, ale on si vlastně svoji dávku „sni“ během noci? to vstávate 4×za noc? Pokud jsem to správně pochopila tak už z toho mi plyne, proč normálně nejí..
Já se tedy spíš pozastavuji nad tím, že roční může cokoliv v jiném smyslu..dneska jsem byla svědkem toho jak 13m dostal v restauraci k obědu kureci obalovány řízek a hranolky, na druhé straně jsou psk matky které se cpou čokoládou a tyčinkami a své dítě mají na bio..tak si říkám, kam se podel zdravý rozum..syn dostává kaši, a když jsme na návštěvě tak klidne masozel nebo rohlík.. pomalu od roka zkoušíme co ano a co ne…

Ornwen
Závislačka 4516 příspěvků 05.02.17 08:18

@dendulina jo, takovyho mam taky. Ale kdyz uz jsem se nastvala a vzala mu kus nocniho mlika (vymenila za vodu) tak se jidlo pres den zlepsilo. I kdyz jsem se toho fakt bala. Nas proste neji.
Ale porad plati, ze s mlikem v noci spi lip :nevim:

Jinak u nas jsou mu teda dva a ji to, co my (pripadne mene kořeněné nebo takove, aby to mohl). Nejvetsi uspech maji kolinka s omackou. Idealne cervenou.
Okolo toho roku dostával k veceri kasi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >