Co dáváte prckům na sebe ven?

125
12.12.20 09:55

Co dáváte prckum na sebe ven ?

Ahoj, chci se zeptat když je 1 stupeň co dáváte prckum na sebe ven? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
12.12.20 09:57

Jak velkým? 18 mesicniho oblekam jako sebe, akorat ma navic puncochcace a body. Nechodici do fusaku sem oblekala min, aby v tom nebyl vareny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
12.12.20 09:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat když je 1 stupeň co dáváte prckum na sebe ven? :)

Anonym proč?? 8o otázka je nějak choulostiva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
12.12.20 10:06

@Kriss Tina ano 18 měsíčního chodici pravé jsme se spořitelen dohadovali no on je pro punčochy a kalhoty já zase pro zimní kombinezu no tak sem chtěla znát názor ostatních :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
12.12.20 10:06
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ano 18 měsíčního chodici pravé jsme se spořitelen dohadovali no on je pro punčochy a kalhoty já zase pro zimní kombinezu no tak sem chtěla znát názor ostatních :D

S přítelem *

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2754
12.12.20 10:13

To zalezi na diteti. Jedno jsem oblekala vic, protoze mu byla stale zima. Druhe bylo oblecene mene a me byla zima pri pohledu na nej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
12.12.20 10:16
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ano 18 měsíčního chodici pravé jsme se spořitelen dohadovali no on je pro punčochy a kalhoty já zase pro zimní kombinezu no tak sem chtěla znát názor ostatních :D

Máme stejně staré dítě. V tomto počasí by se v kombinéze uvařilo. Punčochy, kalhoty, body, ev. svetr a bundu. Přece není žádná krutá zima :D kombinéza je do sněhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
12.12.20 10:17
@Anonymní píše:

Já bych byla pro punčochy a kalhoty. I když se setkávám s názory, že mám své kluky otužilé. Malému dávám klasické tepláky a na to pogumované kalhoty, slabší mikimu, zimní bundu a čepici, teplé boty. Oteplováky, punčocháče, šály, nákrčníky, rukavice, se u nás moc nevidí, až když je opravdu sníh a mrazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23980
12.12.20 10:31

Záleží, jak se hýbe. Jestli jo, tak se v kombinéze uvaří. Tu jsem dávala jen do sněhu a v mínus pět a míň.
Vem si to takhle, když teď dostává kombinézu, když je venku cca 3-4-5 st., Co mu dáš, až bude minus deset? Tím sem se řídila já ;)
Syn v tomhle počasí obvykle měl podvlíkačky a softshell kalhoty, když vypadali, že bude chladněji, tak takové ty sustskove kalhoty s fleesem uvnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
12.12.20 11:38

Moje dítě je otužilé, takže když je venku cca 5 nad nulou dostane jen teplé tepláky. tricko, mikču a Teplou bundu s čepicí. Když je kolem 0,tak legíny a na to ještě tepláky. Když mrzne nebo je sníh, tak legíny a oteplovačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
12.12.20 11:41

Kombinézu jsme dávali až na sníh. Jinak punčochy a vyteplené kalhoty. Ale pokud by seděl v kočáru, tak bych přikryla dekou, pokud běhá, tak mu to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4896
12.12.20 11:54
@Anonymní píše:

Davam leginy, zimni sofshellove kalhoty. Zimni kombinezu staci jen vyslovene na sanky, kde se nezahreje pohybem, nebo na valeni se do snehu. Na chozeni v 1st lepsi kalhoty, lip se mu bude chodit. Dej si oteplovaky, leginy a jdi na prochazku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.12.20 11:56

Já oblékám vyteplenou kombinézu. :-) Pod to jen punčošky a bodyčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
12.12.20 11:59
@Anonymní píše:

My ani kombinezu nevedeme. Kdyby náhodou napadl snih, tak dostane akorat pogumovane kalhoty pres normalni obleceni, aby nebyl mokry. Jinak teplaky a kdyz je pod tech 5 stupňů, tak pod ne puncochace. Ale ja mam celkove takovou otuzilou rodinu, my se nikdo nenavlikame jak na sibiř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15506
12.12.20 12:00

Rok a půl, dávám softsheelovou bundu a kalhoty, pod tim ma to co doma, kalhoty, body a tenkou mikinu. když je hodně pod 0, tak kombinezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat