Co dělat? Konec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 23:09
Co dělat? Konec?

S přítelem jsme spolu rok a pár měsíců. Na začátku to všechno bylo dokonale, hrozná zamilovanost. Ale po roce to všechno nějak odeznelo. Jen z mojí strany. Na přítele jsem neprijemna, kolikrát se i těšim, až pojede domu a já budu sama. Ale když se pohadame, tak mě to mrzí. Když se třeba neozve, tak mi chybí. Ale největší problém je, že už mě ani nepritahuje, takže sex na prd. Když se s nim ale rozejdu, tak mi bude hrozně chybět. Jemu všechno tohle říct nemůžu, tak jsem se aspoň přišla vypsat. Už přemýšlím, že si najdu i někoho jiného..Prosím o anonym, přítel sem někdy chodi 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Pifinka
Kecalka 472 příspěvků 14.01.17 23:20

No tak doporučuju si prvně srovnat v hlavě co vlastně chceš a podle toho se rozhodovat co dál.

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 14.01.17 23:24

Po roce a pár měsících se těšíš, až odjede domů, jsi na něj nepříjemná, a už tě ani nepřitahuje, tak proč s ním jsi? Takový vztah nemá budoucnost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 23:26

@nostress jenže jsem si na něj neskutečně zvykla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 00:08
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu rok a pár měsíců. Na začátku to všechno bylo dokonale, hrozná zamilovanost. Ale po roce to všechno nějak odeznelo. Jen z mojí strany. Na přítele jsem neprijemna, kolikrát se i těšim, až pojede domu a já budu sama. Ale když se pohadame, tak mě to mrzí. Když se třeba neozve, tak mi chybí. Ale největší problém je, že už mě ani nepritahuje, takže sex na prd. Když se s nim ale rozejdu, tak mi bude hrozně chybět. Jemu všechno tohle říct nemůžu, tak jsem se aspoň přišla vypsat. Už přemýšlím, že si najdu i někoho jiného..Prosím o anonym, přítel sem někdy chodi 8o

Jakože budeš s ním, najdeš si někoho jiného a pak současného přítele kopneš do…? Protože tak to vyznělo. A pak tu bude další, která si stěžuje že dostala po tykvi, jen nedodá že zaslouženě. :zed:

baracudas
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 15.01.17 00:11

Ty nechceš jeho. Jen nechceš být sama 8)

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 15.01.17 06:10

To nema smysl. Ty sis zvykla byt s nekym… ale aby ses tesila az odejde, tak to byt nema…ba naopak by ti mel chybet, ze odesel.

Rozejdi se, tohle nikam nevede

77hanca
Povídálka 29 příspěvků 15.01.17 20:48

Jsem v podobnem vztahu. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 18:58

Tak ukončeno..

navsi
Nováček 7 příspěvků 21.01.17 19:03

A co budeš dělat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 19:18

@navsi dobra otázka.

kire
Stálice 85 příspěvků 21.01.17 19:47

Proč mu tohle všechno říct nemůžeš?
Jediné co ti může teď pomoct je čas…než budeš hledat někoho lepšího.
Drž se, ať se ti daří :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 20:23

@kire svým způsobem se mi ulevilo..Děkuju :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 17:17

Holky, on mi tak hrozně chybí, překvapilo mě to. Jenže už je pozde, ozvat se mu nemůžu. Pořád na něj myslim, doufám, že napíše, že přijede. Při každý sms doufám, že je to on. Všechno jsem to pěkně podělala.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 22.01.17 18:11

A víš co k němu cítíš? Byla to jen ponorka, nebo už si ho opravdu nemilovala?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >