Co dělat proti nespavosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fisherman
Nováček 8 příspěvků 14.09.18 18:13
Co dělat proti nespavosti?

Můj otec má dlouhodobě problém se spaním a tak jsem si řekl, že se zeptám v nějaké diskuzi, jestli někdo z vás třeba neměl někdy stejný problém?

K doktorce ho s tím nedostanu a samozřejmě prášky brát nechce. Nemáte náhodou nějaký dobrý, osvědčený typ? Denně spí třeba jen 5 hodin a často se budí. Jediné, co mu prý trochu pomáhá je, když se před spaním opije… To fakt není řešení… Vím, že to může být dost životním stylem, ale on je prostě tvrdohlavý a nic měnit nebude.

Tak spíš jen jestli nevíte aspoň o něčem, co by pro tělo bylo lepší než se několikrát týdně opít :think:

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 14.09.18 18:16
@Fisherman píše:
Můj otec má dlouhodobě problém se spaním a tak jsem si řekl, že se zeptám v nějaké diskuzi, jestli někdo z vás třeba neměl někdy stejný problém?

K doktorce ho s tím nedostanu a samozřejmě prášky brát nechce. Nemáte náhodou nějaký dobrý, osvědčený typ? Denně spí třeba jen 5 hodin a často se budí. Jediné, co mu prý trochu pomáhá je, když se před spaním opije… To fakt není řešení… Vím, že to může být dost životním stylem, ale on je prostě tvrdohlavý a nic měnit nebude.

Tak spíš jen jestli nevíte aspoň o něčem, co by pro tělo bylo lepší než se několikrát týdně opít :think:

Do spánkové laboratoře. Já kolikrát spím taky jen 5 hodin, když musím ještě po večerech dohánět věci, co nestihnu přes den, když jsem v práci. Ale další se to zas vyrovná. Ale nebudím se s pocitem, že bych nespala. On třeba taky spí, ale nekvalitně.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 14.09.18 18:31

Meduňka, kozlíkové kapky, GS Dormian, byliné kapky od Dr.Popov, teplé mléko s medem a myslím, že ještě třezalka

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:51

Jestli pije kafe, prestat ho pit, to stejne jine napoje s kofeinem. Mit vecerni ritual a chodit spat zhruba ve stejnou dobu. V posteli nekoukat na tv, spis si zkusit pred spanim precist par stranek knizky. A ja uzivala antistres tablety od naturvita tusim a byly super. Spala jsem jak mimino.

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 14.09.18 19:01

Názor dlouhodobého nespavce: pokud dlouhodobě někdo trpí nespavostí, tak věci typu meduňkový čaj, volně prodejné prášky nebo relaxační hudba nepomůžou. To jsou rady pro zdravé lidi, co se spaním dlouhodobě problém nemají. Pokud otec nic měnit nebude a k doktorce nechce, tak se s nespavostí bude muset smířit :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >