Reklama

Co dělat proti nespavosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fisherman
Nováček 5 příspěvků 14.09.18 18:13
Co dělat proti nespavosti?

Můj otec má dlouhodobě problém se spaním a tak jsem si řekl, že se zeptám v nějaké diskuzi, jestli někdo z vás třeba neměl někdy stejný problém?

K doktorce ho s tím nedostanu a samozřejmě prášky brát nechce. Nemáte náhodou nějaký dobrý, osvědčený typ? Denně spí třeba jen 5 hodin a často se budí. Jediné, co mu prý trochu pomáhá je, když se před spaním opije… To fakt není řešení… Vím, že to může být dost životním stylem, ale on je prostě tvrdohlavý a nic měnit nebude.

Tak spíš jen jestli nevíte aspoň o něčem, co by pro tělo bylo lepší než se několikrát týdně opít :think:

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 14.09.18 18:16
@Fisherman píše:
Můj otec má dlouhodobě problém se spaním a tak jsem si řekl, že se zeptám v nějaké diskuzi, jestli někdo z vás třeba neměl někdy stejný problém?

K doktorce ho s tím nedostanu a samozřejmě prášky brát nechce. Nemáte náhodou nějaký dobrý, osvědčený typ? Denně spí třeba jen 5 hodin a často se budí. Jediné, co mu prý trochu pomáhá je, když se před spaním opije… To fakt není řešení… Vím, že to může být dost životním stylem, ale on je prostě tvrdohlavý a nic měnit nebude.

Tak spíš jen jestli nevíte aspoň o něčem, co by pro tělo bylo lepší než se několikrát týdně opít :think:

Do spánkové laboratoře. Já kolikrát spím taky jen 5 hodin, když musím ještě po večerech dohánět věci, co nestihnu přes den, když jsem v práci. Ale další se to zas vyrovná. Ale nebudím se s pocitem, že bych nespala. On třeba taky spí, ale nekvalitně.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 14.09.18 18:31

Meduňka, kozlíkové kapky, GS Dormian, byliné kapky od Dr.Popov, teplé mléko s medem a myslím, že ještě třezalka

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:51

Jestli pije kafe, prestat ho pit, to stejne jine napoje s kofeinem. Mit vecerni ritual a chodit spat zhruba ve stejnou dobu. V posteli nekoukat na tv, spis si zkusit pred spanim precist par stranek knizky. A ja uzivala antistres tablety od naturvita tusim a byly super. Spala jsem jak mimino.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 14.09.18 19:01

Názor dlouhodobého nespavce: pokud dlouhodobě někdo trpí nespavostí, tak věci typu meduňkový čaj, volně prodejné prášky nebo relaxační hudba nepomůžou. To jsou rady pro zdravé lidi, co se spaním dlouhodobě problém nemají. Pokud otec nic měnit nebude a k doktorce nechce, tak se s nespavostí bude muset smířit :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >