Reklama

Má dlouhodobá úzkost nějaké následky, příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:38
Následky úzkosti

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli se dlouhodbá úzkost může taky projevovat i zvýšenou teplotou a jak dlouho ty následky přetrvávají? Jako třeba bolest hlavy, pocity na zvracení, motání hlavy a třeba i ta teplota?
A ještě jestli tady někdo má dlouhodové úzkosti, tak jaké má příznaky a následky? Děkuji :nevim:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:43

Určitě se tak může projevovat. Každé tělo reaguje jinak. Úzkosti jsou obřím zdrojem stresu a nervů. U mě vyvolávají i mimo psychické problémy například nadměrnou únavu, bolest hlavy, slabost (např. ta zvýšená teplota). Mám je už pár let pravidelně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:27

U mě také únava, bolest hlavy, svalové slabosti a pak jeden problém, který se z „blbé“ úzkosti stal dosti vážným problémem tělesným a už to nejde vrátit zpět. Doporučuji co nejdříve zahájit terapii a úzkost řešit. Pokud se úzkost projevuje tělesnými příznaky, může být fajn psychosomatika (v Praze např. Psychosomatická klinika). Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 13:17

Mé přiznaky jsou tlaky v hlavě, někdy pálení těla, nadměrné pozorování, vymýšlení si nemocí apod…následky těžko říct, přežívám tak 5 let, někdy to je lepší někdy horší..určitě to snižuje kvalitu života a omezuje mi to svobodnou mysl

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama