Co do koupele pro mimi?

33
25.4.05 22:39

Co do koupele pro mimi?

Ahoj holky,
zajímalo by mě, co dáváte dětičkám do koupele? Já jsem asi tři měsíce po narození používala krémovou koupel od Weledy, ale je dost drahá, takže teď se snažím objevit něco nového, ale vše je pěnivé, což mi moc nevyhovuje.
Klára a Karolínka (6 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.4.05 00:07

Ahoj, mně jedna známá por.asistentka doporučila pro mimi do koupele BALNEUM HERMAL (kupuje se v lékárně, hodně dlouho to vydrží, stačí jen kápnout), to je absolutně neškodný na olejové bázi myslím… používala jsem to i sama na sebe:-) Střídala jsem tohle s čistou vodou (myslím, že miminkům se „sajrajty“ do koupele nemusí přidávat denně) a koupelí od Seba-Med, ta je taky dobrá. Podle mě se i dražší investice vyplatí, protože se toho do koupele přidává vždycky jen minimum, takže 1 balení máme vždycky tak na půl roku (hrubý odhad). Asi bude každá maminka spokojená s jiným přípravkem. Ale na co dost lidí nadává je Johnson, dost miminek s tím mívá problémy.
Johanka

• Nahlásit
  • Citovat
3417
26.4.05 09:12

Můžeš zkusit Logonu, je to stejně přírodní kosmetika jako Weleda, ale levnější. Jejich koupel je ale trošku jiná, taky trohu pění, ale bez problémů jsme ji používali přesto,že holka měla ekzém (lépe řečeno, ekzém zmizel poté, co jsem tu Logonu začala kupovat). Jestli chceš něco olejovějšího, kup si Hadka, taky má dobrý věci, jenom ti ty olejíčky víc zapatlají vaničku. Jinak je to také přírodní kosmetika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
26.4.05 09:18

Ahojky,
tak my pouzivame Linola Fett Olbad. Jednou vzdycky koupem v tomhle olejicku a bez mydla a priste jenom mydlime bez olejicku. Je pravda, ze Davidek mival trochu ekzem a ted to musim zaklepat, ze uz dlouho nic.

Cau, Romca a David, za tyden 5 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
26.4.05 19:16

Ahoj,
my taky pouzivame Linolu, je super, uz maleho nicim nemazu, pokud zrovna nemasirujeme…:-) Jeji dalsi vyhoda je, ze nam ji pise doktorka, takze ji mame zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
26.4.05 19:47

Ahoj,
my máme taky Linolu,nemůžeme si ji vynachválit. Taky už potom nemažeme, náš malý má potom tělíčko jako samet.Jenom pořád nevím, jak moc to (mimo to,že mastí) čistí. A nevím,jak to čistí vlásky,zdá se mi, že je má potom mastnější než po šampónu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
26.4.05 20:24

Ahojky,
můžu doporučit Balneum Hermal, vydrží opravdu dlouho a je výborný.

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
26.4.05 20:44

Ahoj
my koupeme v olivovem oleji, v panenskem za studena lisovanem, par kapek a mala ma fakt krasnou hebouckou pokozku. Pak se v tom vykoupu ja :-)))

Ale musim umyt vanu, je cela mastna.

Lucka+Klarka 7m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
26.4.05 21:34

Ahoj,
my kupujeme olivový olej v lékárně (100ml cca 50Kč, vydrží tak měsíc) a je fakt výborný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
27.4.05 14:11

Ahojky,
já mám nejraději aromaterapeutickou kosmetiku Nobilis Tilia a Eone; www.nobilis.cz . www.eone.cz . Do půl roku jsme do koupele nedávali nic (jsem aromaterapeut a do toho právě půl roku se silice pro mimi nedoporučují, snad jen s výjimkou levandule, ale je nutná velice nízká koncentrace), pak jsem si pořídila neutrální koupelový olej od Nobilisu a do něj jsem přidávala dle chuti levanduli nebo mandarinku. Na mytí jsme od narození používali neutrální hydrofilní olej také od Nobilisu a ten si nemůžu vynachválit. Krásně myje a navic se dá použít i na odličování, takže je opravdu mnohoúčelový :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
19.3.12 11:35

Já si chci výhledově pořídit od nobilisu mandarinkový olej do koupele, ale nevím.. když ho malému dám do vody, tak už vlastně ničím nemyju že? Ten olej myje nebo je jen na uvolnění a tak? Teď ho myju jejich olivovým mýdlem s kozím mlékem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama