Co je naší kočce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

normalniholka12
Povídálka 11 příspěvků 29.09.18 22:03
Co je naší kočce?

Ahoj holky, dnes když si dcera hrála s kočkou, všimla si toho, že má naše kočka kolem pusy černou skvrnku, takovou, no.. těžko popsat, proto jsem to vyfotila, a zajímalo by mě, nevíte někdo co to je? Nebo z čeho? Máme s ní zajít k veterinářce? Mám o ni strach, a budu ráda za každou radu :nevim:

Reakce:

PenelopaW
Kecalka 428 příspěvků 4 inzeráty 29.09.18 22:05

Já to tedy na fotce dost blbě vidím, ale není jen o něco umazaná? Nemohla se někde otřít?? Jde to dolů? A jak se chová? Má normálně chuť k jídlu, mazlí se, chodí na záchod, …? Nebo se chová nějak „divně“?

stinga
Závislačka 4378 příspěvků 3 inzeráty 29.09.18 22:08

@normalniholka12 jestli to nemůže být špína, tak bych k veterináři zašla, mohla by to být nějaká plíseň, alergie, ekzém nebo tak něco
určitě to není akutní, ale pozorujte ji, a pokud to nezmizne do pár dnů, tak veterinou nic nepokazíte

smoule.koule
Nováček 5 příspěvků 29.09.18 22:11

Mohlo by se jednat o formu kočíčího akné. Mělo by to jít v klidu seškrábnout, po pravidelném čištění by se to mohlo ztratit.
Většinou to mají z toho, jak si opírají při žraní hlavu o misku. Mohlo by pomoct vyměnit misky - nejlépe keramika a ne moc vysoká. Úplně nejlepší by bylo ale zajít k vetovi, protože se může jednat i o něco jiného a z fotky to nikdo nepozná.
Přesto se po druhém pohledu na fotku přikláním k tomu akné a to by nebezpečné být nemělo, aspoň nám to naše vetka u koček nezmínila.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 29.09.18 22:36

Cokoliv od špíny, přes mykózu, alergii, autoimunitu, zánět až po nádorové onemocnění. Z fotky nikdo nic nepozná, je potŕeba zajít na veterinu a udělat vyšetření.

me-ow
Stálice 80 příspěvků 29.09.18 23:55

Drolí se to nebo ne? Klidně to může být kočičí akné. V každém případě navštívit veterináře :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >