Co je potřeba před IUI

Anonymní
2.3.21 16:34

Co je potřeba před IUI

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda před IUI berete nějaké extra prášky nebo injekce.
Už přes půl roku chodím do Pronatalu stím že neovuluju tak beru Femaru, ovitrelle a gynprodyl.
A teď jsem tam 2× nebyla kvůli zánětu močáku.
Tak jsem si toho hodně nečetla a chtěla bych se rovnou objednat na IUI ještě než zkusíme IVF ale nevím jestli náhodou nemusím brát něco navíc.
Děkuji za pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.3.21 16:40

Ne, brala jsem jen inofolic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 16:43
@Anonymní píše:
Ne, brala jsem jen inofolic.

Děkuju😊

• Citovat
  • Nahlásit
147
2.3.21 16:49

Kyselinu listovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14240
2.3.21 17:01

Já měla Utrogestan a kyselinu listovou, manžel vitamin E

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.3.21 17:37

Je to hodne individualni… zalezi jak to vyjdou krevni testy na hormony… ja je mela v poradku a tak jsem pres IUI brala jenom listovku, ale pokud ti neco chybi nebo nefunguje tak jak ma, tak ti muzou dat nejake prasky… jedine co jsem pred IUI dostala byla injekce na ovulaci kterou si pichnes den a pul pred zakrokem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
3.3.21 12:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda před IUI berete nějaké extra prášky nebo injekce.
Už přes půl roku chodím do Pronatalu stím že neovuluju tak beru Femaru, ovitrelle a gynprodyl.
A teď jsem tam 2× nebyla kvůli zánětu močáku.
Tak jsem si toho hodně nečetla a chtěla bych se rovnou objednat na IUI ještě než zkusíme IVF ale nevím jestli náhodou nemusím brát něco navíc.
Děkuji za pomoc

Kazdy CAR vam udela nejdriv nejake krevni testy nez se do neceho pusti. Nevim jestli je nutny pred tim i spermiogram( nam ho delali). Pak se domluvite a vetsinou se chodi 10DC na UTZ. Pokud ti rostou folikuly, tak dva dny pred IUI pichnes injekci a pak uz se jen oba dostavite v dany den. Po IUI se vetsinou bere Progesteron. No a pred kazdy tehu se doporucuje kyselina listova. Drzim ti palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat