Helios KET zkušenosti

Anonymní
2.3.21 11:01

Helios KET zkusenosti

Ahoj holky, mam dotaz na ty, ktery podstupovaly KET v Heliosu. Mohl byt u transferu pritomen partner? A jak to tam cely probiha? A kterej lekar z Heliosu transfer delal a s jakym vysledkem? Dekuji… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
3.3.21 18:23

Ahojky, tak manžel se mnou u transferu nebyl.
Měla jsem celkem 4 transfery, 2krát ml. Texl a 2krát st. Texl a bohužel bez úspěchu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
13.3.21 22:09

Ahoj, ja byla na prvním KET dnes, dr Texl ml., partner přítomen být nemohl, ale musím ocenit příjemné prostředí a fajn přístup. Tak za 12 dnů se uvidí jak to dopadlo :lol: Mám za sebou dvě zmlkle tehotenstvi v 11 a 9 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 17:32
@Xena86 píše:
Ahoj, ja byla na prvním KET dnes, dr Texl ml., partner přítomen být nemohl, ale musím ocenit příjemné prostředí a fajn přístup. Tak za 12 dnů se uvidí jak to dopadlo :lol: Mám za sebou dvě zmlkle tehotenstvi v 11 a 9 týdnu.

Ahoj, muzu se zeptat, jak si dopadla? Nebo si jeste test nedelala? :)

• Citovat
  • Nahlásit
100
23.3.21 22:16
@Anonymní píše:
Ahoj, muzu se zeptat, jak si dopadla? Nebo si jeste test nedelala? :)

Ahoj, schválně jsem si domů nekoupila žádné testy aby mě nenapadlo testovat třeba 5.den a byla zbytečně zklamaná nebo ve stresu, takže jsem si koupila test až ma dnes, což je 10.den po KET a výsledek byl pozitivní :D
Ve čtvrtek jdu na krev a uvidí se… Pak se uvidí na prvním UtZ jestli je tam kde má být a pak čekat na ten nejdůležitější Utz kvůli srdíčku atd atd a už se budu o mé miminko už jen bát :lol: :hug:
A co ty? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.3.21 07:50

Stimulace

Ahoj :), nám bylo doporučeno IVF dlouhý protokol. Chtěla jsem se zeptat, jak jste snasely stimulaci leky a injekcemi- bylo Vám nějak špatně nebo něco? Mám trochu strach z hyperstim. syndromu:) díky moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
24.3.21 08:37

@Hel19952 ahojky, já měla protokol krátký, píchala jsem jen injekce dva druhy asi 12 dní, před KET jsem dostala Estroferm a Utrogestan který beru do teď. Injekce mě osobně nic nezpusobovaly, jen jsem přibrala v tom lednu asi 5kg které se pořád drží, ale asi se tělo připravovalo na mimi. Někdo po tom příbral hodně, někomu se zhorší pleť, a někomu nic. Je to individuální. Neměj z toho strach, je to jen o zvyku se naučit píchat injekce, to dáš :hug:
OHSS jsem měla dva dny po odběru a byla nafouklá jak balón asi 6 dnů. Řekla jsem si jestli to bude trvat dyl jak týden tak bidu volat k dr. aby mi poradili, nebo jestli je vše v pořádku. Chce to i přes to nafoukle břicho hodně moc pít a jíst bílkoviny i když ti už polezou krkem :? Jednoho rána jsem se vzbudila a bylo to pryč :mrgreen: takže držím palce :P
Je to tvé první IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.3.21 08:46

@Xena86 ahojky- díky moc za informaci :) Jojo první IVF. Me totiž prim. Text rikal, ze tím jak jsem i drobnejsiho vzrůstu- tak muže být sklon k hyperstimulaci- tak mám trosku obavy. Ale slyšela jsem, ze někomu i hned po odběru vajíček pichali nějakou injekci- aby se nerozjel prave OHSS. To ti taky pichali? A ještě se zeptám- jaký je rozdíl mezi dlouhým a krátkým protokolem? Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
24.3.21 11:24

@Hel19952 ano píchali mi dva dny po obderu a pak ještě za další dva dny, takovou pálivou do zadku ale i tak, možná mi to zmírnilo OHSS, hlavní je pokud by něco hodně bolelo tak neotalet a informovat hned dr.
Jaký je rozdíl mezi těma dvěma protokoly nevím.. :nevim: jak dlouho ti řekli že to má trvat ten tvůj protokol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.3.21 11:43

@Xena86 no já tam ze mám brát Duphaston asi 10 dni- po nějakých par dnech se k tomu přidá jedna injekce Diphereline a pak by měla přijít menstruace a kontrola krve. S novým cyklem se pokračuje s tím Diphereline a přidává se Pergoveris a pak už jsou ty kontroly nějaký 5.,8. a 11 den krev a UTZ. Pak je odběr vajíček. A k KETu dochází až vlastně další cyklus zase. To mi rikal, ze se bude dělat až v dalším cyklu- aby si tělo odpocalo po tom odběru vajíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
24.3.21 19:59

@Hel19952 to je tedy zhruba od teď za 3 mesice? To je dlouhé teda, ale stojí to určitě za to ;)
Jestli se můžu zeptat, kvůli čemu budeš mít ten delší protokol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.3.21 22:08

@Xena86 Jojo určitě můžeš. Prý to doporučuje mladším pacientkam a když je sklon k tomu OHSS. :) my čekáme už dlouho- takže jestli pockame ještě nějaký měsíc navíc- to určitě nevadí :) hlavně at je to úspěšný a v poradku :) a co ty- jak jsi na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
27.3.21 13:25

Když jsem delala test 10. den vyšel pozitivní, ve čtvrtek jsem byla na krvi a Hcg bylo 117 což není žádná sláva ale je tam. Měla jsem z toho radost, dělala jsem si test 12.den, ten byl z DM jiný než první test a slabý duch… Dnes 14.den jsem dělala stejný test a skoro nic 8o
V pondělí mám jít zase na krev a to bude asi rozhodující.. Vím že rozdílnost testů má vliv na sílu čárek, citlivost byla stejná 10.
Takže zase panika a nejradši bych si nafackovala že myslím na nejhorší :zed: :zed:
Na třetí revizi dělohy už fakt nechci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
28.3.21 16:55

@Xena86 ahojky- nene určitě nemysli na nejhorší. Ba naopak mysli pozitivně- psychika má velký vliv. Moc držím pěsti- at všechno dopadne dobře! ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
28.3.21 17:45

@Hel19952 děkuji snažím se… Ale moc mi to nejde. Dnes ráno zase test a slaby duch :(
Včera jsem to obrečela a mám spíš negativní myšlenky protože čárka nesílí a to není dobré znamení. Každopádně stále doufám a malá naděje ve mě je.
Zítra jdu na krev a v 13h se dozvim jaka je hladina hcg a jestli klesá nebo stojí.. ☹️
Tyhle stavy na houpačce jsou na nervy. Pár dnů máš radost a pak zase facka :,( už toho mám plné zuby.
Ale věřím v zázrak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat