Co koupit mé babičce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 14.12.16 10:03
Co koupit mé babičce?

Ahoj. Poraďte mi - co koupit mé babičce k Vánocům? Je jí 82let. Diabetička na inzulínu - potravinové balíčky ne. Nemůže moc chodit. Kosmetiku a drogerii jí dává každý - má již slušnou zásobu. Vloni jsem jí dala konvici a deku k TV. Číst taky nemůže bolí ji oči. Vůbec nevím, chci ale něčím potěšit…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2734 příspěvků 14.12.16 10:05

Babičce dáváme hlavně kalendáře od Hutnerový, krémy, brikety, něco spojeného s fotkami

Vemas
Kelišová 5366 příspěvků 14.12.16 10:07

Co nejake cd s mluvenym slovem?
Teple backory, teple kozene rukavice, nejake vitaminy? Doplnky stravy?
Nove povleceni?

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 14.12.16 10:11

Já babičce šiju nové polštářky :D a kalendář s fotkama vnoučka je samozřejmost :dance:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 14.12.16 10:12

My dáváme prarodičům kalendář s fotkami naší dcery, domácí aroniový likér, domácí paštiku, perníkový zvonek a jiné mnou dělané dobroty, knížky, křížovky a nějaké povzbuzující prostředky (geriavit, kitlův životabudič, ženšen a tak).

radkka
Generální žvanilka 20639 příspěvků 14.12.16 10:12

Rodinnou fotoknihu?

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.12.16 10:13

A co potravinové doplňky? třeba má babička byla vždy hrozně ráda za rybí tuk, lecitin, nějaké minerály…Jo a za Švédské kapky. To používala snad na všechno. :lol:

Příspěvek upraven 14.12.16 v 10:15

pomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 14.12.16 10:14

Babičkám už pár let k Vánocům dáváme kalendáře s fotkami…

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.12.16 10:15

@klárka14 Pokud je s vámi ráda a je pohybivá, darujte ji poukaz na výlet s vaší rodinou. Pokud třeba ráda luští křížovky nebo sudoku, tak můžete to. Nebo knihu, předplatné oblíbeného časopisu.
Osobně bych to pak dostat nechtěl, ale vím, že některým lidem udělal velkou radost fotorámeček s nahranými fotkami vnoučat apod.
Pokud pěstuje něco na zahrádce, můžete ji udělat dárkový koš se semínky, motyčkou apod.

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 14.12.16 10:15

Hned 5.ledna má narozeniny - to jí dáme kalendář s fotkama dětí + vitamíny.

misulka1234
Závislačka 4562 příspěvků 14.12.16 10:22

@klárka14 ja poridila balicek se sypanymi caji a kavou z oxalisu.

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 11:01

A co se složit na novou tv pokud má nějakou starší?

zrcadlo
Kelišová 6861 příspěvků 14.12.16 11:07

A psát ještě zvládne? Doporučuju tuto knihu pro uchování vzpomínek . Dáte jí tím najevo, že Vás její vzpomínky zajímají a rádi se dozvíte něco zajímavého, a ona bude mít možnost si procházet svůj život a zavzpomínat si.

mogia
Povídálka 46 příspěvků 14.12.16 12:50

Te nasi je 85,tez dia a davame ji porad dokola : 90% cokoladu, smes orechu, lusteni s velkyma pismenama, kalendar s obrazy od Muchy neb ho ma rada a pristi rok uz budem delat s fotkama s pravnouckem, kagor ( neco jako portske) cuca to celej rok, knizku Babicko, vypravej (uspech),puzzle, poukaz na pedikuru, zdravotni ponozky, čaje, kremy(konopny) a zobani na kosti…

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 14.12.16 13:34
@klárka14 píše:
Ahoj. Poraďte mi - co koupit mé babičce k Vánocům? Je jí 82let. Diabetička na inzulínu - potravinové balíčky ne. Nemůže moc chodit. Kosmetiku a drogerii jí dává každý - má již slušnou zásobu. Vloni jsem jí dala konvici a deku k TV. Číst taky nemůže bolí ji oči. Vůbec nevím, chci ale něčím potěšit…

Co jí koupit noviny ze dne kdy se narodila? Já kupovala cca před 2mi lety dědovi a nadšení. Nebo fotokalendář (fotodárky). Jestli chápu, vše má, takže bych zvolila spíše něco pro radost…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >