Reklama

Ženy, jak řešíte den blbec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 22:19
Zeny, jak resite den blbec?

Hezky večer vsem. Ptám se Vás jak resite den blbec? Já mela dnes naprosto vyčerpávající den. Deti porad jeceli uz od rána, do toho menší debata s manželem, domácnost a ted tady ležím vyplivana a ten nahromadeny vztek z celého dne mam porad v sobe. Jak vypoustite paru? Poslední dobou jsem více unavena a možná s toho jsem víc nervozni…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 11.12.16 22:20

Jdu se lehnout, postel mě uklidňuje :D Navíc večer se mi ty problémy zdají vždycky větší a ráno už to tak hrozně nevidím.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 11.12.16 22:21

Co si dát něco dobrého a něco si přečíst?

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 22:23

@tamata no tak prave, ze mě uz ani ta postel neuklidni. Dřív jsem se vyslovene do postele těšila, abych vypnula u nějaký blbosti, knížky… Ale ted mi to nic neříká.. Nejhorší je, ze ani unavena nejsem, takže to nezaspim :pocitac:

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.12.16 22:23

Jdi spat ;) Horkou sprchu, chvíli pod ní jen tak stát a nechat téct, tím se odplaví negativno a honem do pelechu. A pokud je chlap povolný, tak sex. Nejhorší je ležet na gauči do půlnoci a pak být ráno unavená a naštvaná, že jsi měla jít driv

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 11.12.16 22:24

Kdyz to nemuzu jit nekam vysportovat (idealni pro me je squash nebo fitbox) nebo to rozchodit v prirode, tak mi zabira jednoznacne delsi horka sprcha, pak medunkovy caj s medem. Zklidnim se, pod sprchou preberu podstatne a nepodstatne myslenky a tesim na dalsi den, ze uz snad nebude na draka.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 11.12.16 22:24

@mamina1982 napusť si vanu a dej si něco dobrého ;)

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 22:25

@TerezkaW uz mam v sobe cokoladu ;) tak ráno vstanu a bude lip.. Me jde spis o ten vztek z celého dne, jak ho vypustit? Tohle jsem nikdy nemela. Vždycky jsem se nějak vypustila, ted to nejde… :nevim:

Takyjedna
Závislačka 4609 příspěvků 11.12.16 22:25

@mamina1982 Tak kdo tě s..e, toho seřvi hned, nebudeš to hromadit v sobě. A v mezičase zainvestuj do svého volného času pro sebe, ať si najdeš svůj vlastní způsob, jak filtrovat kraviny a nepouštět si je k sobě. A tím pádem eliminovat věci, které tě s..rou

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 22:26

Když už je to až tak děsné, že mi nepomůže běhání se psem a kočárem, zavolám dětem někoho na hlídání. Pak buď jdu do práce si vylít vztek na státních pracovnících. A nebo druhá fáze, zajdu si na kosmetiku, nehty, ke kadeřnici a utrácím. :nevim: Nebo je taky dobré si vylít vztek na boxovacím pytli, to mi pomáhá zaručeně vždy! :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.12.16 v 22:31

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 22:28

@Helileli tak sex teda nevím.. Vedle me se spi :D no, nebyl by to špatný nápad, ale i kdyby nespal, tak mam po ty debatě vztek hlavně na něj, takže by to asi stejně neslo :zed:

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 11.12.16 22:29

A já tedy mám svůj kazdovecerni rituál, ulozim děti a uvádím si pořádný hrnek černého čaje s citronem a oslazeny stevii. Když jsem jeden čas byla víc na nervy, dávala jsem si pivo, staví mi málo a úplně jsem cítila, jak mi ta trosinka alkoholu uvolňuje svaly a mizí napětí. Teď si vystačí s čajem, děti jsou v pohodě a nic zásadního neresim

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 11.12.16 22:34

@mamina1982 spat a to honem rychle :lol:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.12.16 22:36
@Dojcanis píše:
@mamina1982 spat a to honem rychle :lol:

Tak s tou nervozitou z celého dne bych teda neusnula. :nevim:

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 22:37

A když uz jsem u toho vzteku… Dnešní neděle byla celkem rusna. Deti uz od rána na ránu, ale co, takové dny máme často. To by mi ani tak nevadilo. Jedine na co jsem dnes myslela byla postel. No manžel přišel s tím, ze večer koukneme s dětmi na pohádku a slíbil to i dvouletacce. Ta je zvykla chodit spát o sedmé a já tušila, ze jakmile se ji to natahne, tak bud bude protivná a nebo to preklene a bude mít až mi energie. V devět hodin uz to s ni bylo opravdu k nevydržení a než jsem ji vůbec vzala do ruky, ze ji dam spát, tak ji muž dal na zadek. Ne nějak moc, jen malinko placnul. Ale me to stejne tak nastvalo a jeste víc me nastvalo, ze mi nakonec řekl, ze se chtěl jen dívat s nami na film a takhle to dopadlo. Ale já ho varovala, ze mala nevydrží. A nejvíc me s.re, ze ted tady chrape a já ještě uspavan malou :pocitac: Zni to možná nesrozumitelne, ale tak jsem asi ted vypustila tu paru

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama