Všechno se na mě valí...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 14:44
Všechno se na mě valí...

Krásnou adventní neděli všem.
Je toho na mě nějak moc najednou…
Zítra mě čeká návštěva na ospodu s dcerou, kvůli soudu, v úterý pracovní pohovor a ve středu soud o zvýšení alimentů.
Bývalý dělá problémy.
Současný přítel by mi rád pomohl, ale nevím jak. Nechci to s ním moc rozebírat. Nejsem zvyklá se svěřovat. Jen anonymně na netu.
Do konce roku jsem v nynější práci a pak nevím. Mám toho rozjetého více, ale nic není 100% jisté.
Nějak mám že všeho strach. Teď do toho ještě Vánoce…
Jak bojujete se stresem vy?
Děkuji všem.
Prosím anonym, nechci, aby mě někdo poznal.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 11.12.16 15:01

Ahoj, já jsem z těch, co „rádi“ podléhají stresu - a koukám, že toho máš nad hlavu :( Naštěstí máš přítele! A děláš chybu, že se mu nesvěříš, to já bohužel zjistila až poměrně pozdě…Nauč se svěřovat, od toho ten vztah mimo jiné je. Četla jsem tuhle prima knihu Jak se zbavit starostí a začít žít a tam je spousta praktických návodů, jak pracovat s těmito situacemi :palec:

atominnka
Generální žvanilka 21667 příspěvků 11.12.16 15:02
@Anonymní píše:
Je toho na mě nějak moc najednou…
Zítra mě čeká návštěva na ospodu s dcerou, kvůli soudu, v úterý pracovní pohovor a ve středu soud o zvýšení alimentů.
Bývalý dělá problémy.
Současný přítel by mi rád pomohl, ale nevím jak. Nechci to s ním moc rozebírat. Nejsem zvyklá se svěřovat. Jen anonymně na netu.
Do konce roku jsem v nynější práci a pak nevím. Mám toho rozjetého více, ale nic není 100% jisté.
Nějak mám že všeho strach. Teď do toho ještě Vánoce…
Jak bojujete se stresem vy?
Děkuji všem.
Prosím anonym, nechci, aby mě někdo poznal.
:hug: :hug: :hug: :hug:
Posílám hodně sil.

Já ted měla taky pár stresů - přislíbenou práci mi odřekli, takže nové shánění práce, pohovory, kde se všichhni ksichtí, když nemuzu dělat odpolední, končila mi rodičovská, do toho jsem nevyšli s penězi (teda vyšli, ale tak tak, abychom nemuseli sahat na rezervu), onemocněl nám kocour a byli jsme s ním denně na veterině - doted za ním x krát denně a v noci běhám mu dávat vodu až do krku a topit mu v dílně, jedna práce klapla, tak jsem byla na zkušebním týdnu… co ti budu povídat, byla jsem hotová. Práce fajn, ale nejsem zvyklá vstávat a dělat 8hodin… pak vyzvednout o 10km dál děti, dojet zpět a dojít na kroužky, z kroužků zpět, zatopit, počkat až se vrátí muž a jet na veterinu… Byla sjem totálně KO a jsem ted uplně na nervy, jak to budu dělat až v lednu fakt nastoupím :zed: Taky se moc nesvěřuju, němám ani komu, ještěže je internet

Edit: a sdo toho všeho starosti s rekonstrukcí domu :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:10
@ireeenka píše:
Ahoj, já jsem z těch, co „rádi“ podléhají stresu - a koukám, že toho máš nad hlavu :( Naštěstí máš přítele! A děláš chybu, že se mu nesvěříš, to já bohužel zjistila až poměrně pozdě…Nauč se svěřovat, od toho ten vztah mimo jiné je. Četla jsem tuhle prima knihu Jak se zbavit starostí a začít žít a tam je spousta praktických návodů, jak pracovat s těmito situacemi :palec:

Děkuji. No já právě taky. Hned jsem že všeho vyklepaná..
Ja právě nevím jak. Zeptá se co mi je, ja, že mám starosti a on, ať se mu svěřím, že mi třeba dokáže pomoci. Ale já že ne. Nevím, prostě to nedokážu. Zkusim knihu sehnat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:14

@atominnka děkuji. Přeji, aby bylo vše v jen dobré.
Máš to taky těžké.
Teď mě tedy dorazilo, ještě to, že budu bez dcery na Vánoce. :? :(

atominnka
Generální žvanilka 21667 příspěvků 11.12.16 15:18
@Anonymní píše:
@atominnka děkuji. Přeji, aby bylo vše v jen dobré.
Máš to taky těžké.
Teď mě tedy dorazilo, ještě to, že budu bez dcery na Vánoce. :? :(

Jakto? Bude u táty?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:20
@atominnka píše:
Jakto? Bude u táty?

Ano, chce ji, protože minulý rok jsem ji měla ja. Takže si vánoce uděláme odpoledne, ale i tak. I když samozřejmě chápu i jeho.

Inaris 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:42
@Anonymní píše:

Děkujeme.
No, nahrnulo se Ti toho. Ale mohlo by pomoct „rozkouskování“ problému. Zkus to nějak. Všechno, co jsi vyjmenovala, nemá stejnou váhu. Zkus si přebrat. co je důležitější a co míň a neboj - ono se to utřese. Víš, jak je to s tou horkou kaší.
Drž se.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 11.12.16 15:45
@Anonymní píše:
Děkuji. No já právě taky. Hned jsem že všeho vyklepaná..
Ja právě nevím jak. Zeptá se co mi je, ja, že mám starosti a on, ať se mu svěřím, že mi třeba dokáže pomoci. Ale já že ne. Nevím, prostě to nedokážu. Zkusim knihu sehnat.

Já tě chápu, taky mám tyhle problémy a mám dokonce problém někoho obejmout - holt výchova :-/ Ale dokud tohle nepřekousnem, tak o moc šťastnější nebudeme. Je super, že to přítel chce vědět a chce ti pomoct - klidně mu řekni, že ti něco brání a on třeba na něco přijde. Asi taky u vás doma nebylo zvykem si stěžovat nebo se svěřovat :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:34

Ahoj, nějak na mě poslední dobou doléhá únava, stres a vyčerpání. Od začátku měsíce jsem v nové práci, baví mě to, kolegyně docela v pohodě, ale nebaví a vyčerpává mě dojíždění. Dnes jsem třeba jela v 6, vrátila se před 6. Přitom jsem v práci byla jen od půl 8 do 4. Zbytek spolkne dojíždění. A to je jen přes 20 km.
Nějak pořád přemýšlím nad tím co dělat. Ráda bych byla svou paní, chvíli dělala z domova. vždy jsem byla velmi pracovitá, měla jsem brigády při zaměstnání, dělala i přes 200 h měsíčně. A najednou jsem úplně bez energie. Vyčerpává mě sebemenší činnost.
Občas mě napadá, že bych zůstala třeba měsíc doma a odpočinula si, ale vím, že bych vydržela tak týden. Neumím se nudit.
Ráda bych konečně našla práci, při které bych si řekla, jo, to je to co chci dělat už napořád.
Momentálně nějak tápu.
Měl jste taky někdo podobné období?

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 30.01.17 18:43

A proč nejezdíš autem? To by dobu cestování asi výrazně zkrátilo ne?

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 30.01.17 18:46

Dojizdeni je sila, uzila jsem si ho taky dost, z domu do kancelare 2 hodiny, dlouhodobe to bylo strasny.Ale jezdi tak strasne lidi. Ridis nebo si muzes treba ve vlaku cist? Zkusila bych se na neco porad tesit. Myslim, ze s jarem se taky budes citit lip

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 18:49

Chápu tě, taky dojíždím, nevracím se tedy domů tak pozdě (většinou), ale tak dvě a půl až tři hodiny to dojíždění spolkne. Autem nejezdím, cesta by se výrazně prodražila a ráno bych tak dlouhou cestu za tmy nezvládla, jsem strašně unavená a celou ranní cestu prospím.
Pokud jsi v práci první měsíc, můžu tě trošku uklidnit tím, že si po čase zvykneš tak, že ti hodinová jízda bude připadat jako čtvrthodinka… S únavou je to už horší, já jsem zvyklá chodit večer hodně brzy spát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:53
@Malaga píše:
A proč nejezdíš autem? To by dobu cestování asi výrazně zkrátilo ne?

Nemám řidičák ani auto. Říkala jsem si, že bych si ho pořídila, ale v okolí vidím, kolik je do něj potřeba cpát peněz. Navíc nevím, jak by se mi to vyplatilo. Projedu denně 80 Kč. Jedu tam busem- hodinu, zpět sice jen 20 min vlak ale plus cesta z vlaku 15-20.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:57
@tini píše:
Dojizdeni je sila, uzila jsem si ho taky dost, z domu do kancelare 2 hodiny, dlouhodobe to bylo strasny.Ale jezdi tak strasne lidi. Ridis nebo si muzes treba ve vlaku cist? Zkusila bych se na neco porad tesit. Myslim, ze s jarem se taky budes citit lip

Díky za povzbuzení a pochopení. Já jsem v buse a vlaku na netu. Ale stejně, nějak mě to teď vyčerpává. Přitom jsem zvyklá dojíždět, v našem městě moc práce není. Ano na jaře určitě, ale teď mám deprese když na to jen pomyslím :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >