Co mám chtít a jak?

Anonymní
8.4.17 23:30

Co mám chtít a jak?

Ahoj, jsem svobodná, bezdětná 31 lettá žena, postavu mám ok, práci ok. Byla jsem ve vztahu 6 let s chlapem a pořád jsme se hádali, tak jsem se vrátila k rodičům. Mám naspořeno jen něco málo kolem 100 tisíc. Pocházím z rodiny, u které vím, že nic nezdědím. Vždycky jsem si představovala, že potkám toho pravého, vezmeme se, koupíme si byt a budeme mít rodinu. Chci to stále, ale bojím se, že buď nikoho nepotkám nebo ano a on mě pak opustí a já zůstanu sama bez bydlení a ještě s dítětem a nezvládnu to. Řešili jste někdy některá podobnou situaci? Dokonce mě už napadlo, že se vzdám možnosti mít děti a díky tomu si budu moct v pohodě koupit a splatit sama svůj byt a nebudu muset mít strach, že to se mnou špatné skončí. Ale zase se bojím, abych potom nelitovala. Řešili jste někdy něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40520
8.4.17 23:37

Podle mě si byt koupit můžeš a uvidíš co bude :nevim:. Já šla svojí cestou a bydlení si zařídila a pak jsem potkala chlapa. Dítě máme. Kamarádka bydlela po dlouhém vztahu u rodičů, našetřeno nic neměla a potkala budoucího manžela v 37letech. Mají dítě a teď budou kupovat byt. Nikdy nevíš co ti osud přichystá. Přeji ti, ať se ti splní vše po čem toužíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.4.17 23:40
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem svobodná, bezdětná 31 lettá žena, postavu mám ok, práci ok. Byla jsem ve vztahu 6 let s chlapem a pořád jsme se hádali, tak jsem se vrátila k rodičům. Mám naspořeno jen něco málo kolem 100 tisíc. Pocházím z rodiny, u které vím, že nic nezdědím. Vždycky jsem si představovala, že potkám toho pravého, vezmeme se, koupíme si byt a budeme mít rodinu. Chci to stále, ale bojím se, že buď nikoho nepotkám nebo ano a on mě pak opustí a já zůstanu sama bez bydlení a ještě s dítětem a nezvládnu to. Řešili jste někdy některá podobnou situaci? Dokonce mě už napadlo, že se vzdám možnosti mít děti a díky tomu si budu moct v pohodě koupit a splatit sama svůj byt a nebudu muset mít strach, že to se mnou špatné skončí. Ale zase se bojím, abych potom nelitovala. Řešili jste někdy něco podobného?

Máš všechny možné předpoklady na to, aby jsi měla krásný vztah, dítě/děti, prostě svoji rodinu. Hlavně se nenech užírat strachem, a zbytečnými myšlenkami typu „co by bylo, kdyby nebylo“.Jsi zdravá, máš dvě zdravé ruce, práci, tak si můžeš za čas pořídit vlatní bydlení, vybavení, auto, nebo chalupu.Ale to zdaleka není podmínkou šťastného života. Věř, že jednou potkáš muže, kteý bude ten pravý, a můžete všechno budovat spolu. A když ne, vždyť život je krásný sám o sobě.
Zatím se raduj z toho, co máš. Není toho zrovna málo. A nech tomu volný průběh. Život je plný překvapení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
8.4.17 23:43

Život není tak dlouhý, aby si na něco nebo někoho neustále čekala. Zační žít podle toho jak ty chceš, to je totiž stejně nejlepší způsob, jak potkat toho pravého, i když to zní asi divně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2430
9.4.17 00:00

Já na tom byla podobně, ale já byla i dlouho sama, celkem mi život single vyhovoval. Taky jsem uvažovala o koupi bytu. Ale strašně moc mi chybělo dítě, asi biologický hodiny. Já, kdyby to bylo povolený, bych snad i v zoufalství šla na umělý oplodnění, jen abych mimčo měla a podobný ptákoviny. Když mi bylo 34, tak mě konečně kamarád umluvil a dali jsme to dohromady :mrgreen: Já si dala podmínku, že opravdu, ale opravdu chci dítě. On už měl tři dcery z předchozích vztahů, tak aby bylo jasno. On naštěstí souhlasil. TAkže jsem mu v 36 porodila holčičku. O dalším nechtěl už slyšet, ale já se pořád cítila jaksi nenaplněná. TAk jsem ho přemlouvala a přemlouvala a teď máme osmiměsíčního klučíka. Příteli se splnil sen, má kluka, po čtyřech holkách. Je šťastný, že se nechal ukecat :mrgreen: Mě se splnil sen, mám muže, a dvě nádherný děti :mrgreen: A na krku letos 40 :mrgreen: Tak se nevzdávej svýho snu po dítěti. Já jsem dopředu moc nekoukala. Říkala jsem si, že budu případný problémy řešit, až přijdou. A já hlavně byla odhodlaná být s dítětem i sama, kdyby na to přišlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
9.4.17 00:02

Vykašli se na děti a kup si ten byt… Třeba si časem ještě někoho najdeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 00:20
@PapeJ píše:
Já na tom byla podobně, ale já byla i dlouho sama, celkem mi život single vyhovoval. Taky jsem uvažovala o koupi bytu. Ale strašně moc mi chybělo dítě, asi biologický hodiny. Já, kdyby to bylo povolený, bych snad i v zoufalství šla na umělý oplodnění, jen abych mimčo měla a podobný ptákoviny. Když mi bylo 34, tak mě konečně kamarád umluvil a dali jsme to dohromady :mrgreen: Já si dala podmínku, že opravdu, ale opravdu chci dítě. On už měl tři dcery z předchozích vztahů, tak aby bylo jasno. On naštěstí souhlasil. TAkže jsem mu v 36 porodila holčičku. O dalším nechtěl už slyšet, ale já se pořád cítila jaksi nenaplněná. TAk jsem ho přemlouvala a přemlouvala a teď máme osmiměsíčního klučíka. Příteli se splnil sen, má kluka, po čtyřech holkách. Je šťastný, že se nechal ukecat :mrgreen: Mě se splnil sen, mám muže, a dvě nádherný děti :mrgreen: A na krku letos 40 :mrgreen: Tak se nevzdávej svýho snu po dítěti. Já jsem dopředu moc nekoukala. Říkala jsem si, že budu případný problémy řešit, až přijdou. A já hlavně byla odhodlaná být s dítětem i sama, kdyby na to přišlo :mrgreen:

A měla bys kde bydlet, když by ti vztah nevyšel? Bojím se, že bych to s dítětem nezvládla. Po rodině nic nezdědím. Dítě je drahé a potřebuje čas, který pak nevěnuješ vydělávání.

• Nahlásit
  • Citovat
85489
9.4.17 00:38
@Anonymní píše:
A měla bys kde bydlet, když by ti vztah nevyšel? Bojím se, že bych to s dítětem nezvládla. Po rodině nic nezdědím. Dítě je drahé a potřebuje čas, který pak nevěnuješ vydělávání.
Život není jenom o penězích.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40520
9.4.17 00:41
@Anonymní píše:

ano, dítě stojí peníze, ale pokud by takhle přemýšlel každý, tak hodně lidí děti nemá ( i když u některých by to nebylo úplně na škodu ). Taky jsem šla do dítěte s tím, že možná zůstanu sama a bylo mi to jedno. Vždycky se to zvládne, když člověk chce. Rozhodnutí je na tobě, je to tvůj život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
9.4.17 01:18
@Anonymní píše:

tak ono záleží, jaký máš priority. já odjakživa chtěla hlavně děti, takže máme 3, byt holt nemáme, bydlím v podnájmu, a žijem tak nějak normálně, docela dost cestujeme, ale co nejlvnějc, milionáři nejsme, ale já jsem takhle šťastná. řšit pořád, jestli je vhodná doba, jestli náhodou nezůstanu s dítětem(dětmi) sama, tak dítě nemám ani jedno, a to si nedovedu představit. pokud ty si dovedš představit život bez dítěte, a myslíš, že bys tak mohla být spokojená, ok, pokud ne, tak to zas tak moc neřeš, prostě až někoho potkáš, a budete spolu dítě chtít, tak si ho pořiďte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
9.4.17 06:39

@Sexynohy uplne souhlasim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
9.4.17 07:22

Ještě máš pár let na to mít dítě, zatím z toho neměj stres… škoda že jsi ztratila 6 let života s někým s kým jste se jen hádali, hlavně vybírej pečlivě otce pro své dítě, setkávám se s tím, že zoufalé ženy po třicítce berou co je a pak žije dítě bez otce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15025
9.4.17 07:33
@Anonymní píše:

Na to kolik ti je přemýšlíš dost zvláštně. Život ani dítě není jenom o penězích. To dítě bude mít otce ne? Pokud spolu nebudete tak ti bude platit alimenty, pokud si nevyberes nějakou pochybnou existenci. A i s dětmi se chodí do práce víš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
9.4.17 07:38

To musíš vědět by co chceš, co je pro Tebe důležité. Já věděla kdyby jsme šli od sebe nemám se kam vrátit, ale život jako bezdětná byl pro mě nepřijatelný :? Nejde vše přepočítávat na prachy a jistě by jsi nebyla jediná samoživitelka na světě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2430
9.4.17 07:47
@Anonymní píše:

Kdyby vztah nevyšel, tak bych byla u rodičů, jen do doby, než bychom něco vymysleli. Měla jsem a mám jejich plnou podporu. Ale já takhle dopředu nepřemýšlela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama