Narážím na ty samé typy, rozchod

8.4.17 08:38

Narážím na ty samé typy, rozchod

Ahoj holky, je mi moc smutno, protože jsem si konečně uvědomila, že můj přítel není ten, za koho jsem ho měla. A musím se ve svých 34 letech opět rozejít. Už nemůžu dál..
Je mi 34 a věřila jsem, že se chceme vzít ( jsem s ním zasnoubená), věřila jsem, že když hledám víc jak rok a půl byt ke koupi, že to chce taky,– ale pořád odkládá hypotéku, že na ni nemáme, ale to je lež. Přáli jsme si miminko, takže se mi po dlouhé době podařilo otěhotnět, bohužel to mimi k nám nejspíš nechtělo a musela jsem jít na vyvolaný potrat, před měsícem.

Když se napije, tak umí být zlý. Nerada s ním tu chvíli jsem. A když jsem ho včera měla vést přes 60 km v autě domů a napitýho, řekla jsem mu, at dojede druhý den vlakem. Ze přece může spát u táty, se kterým mimochodem na to pivo a rum pořád chodí. Je řidič z povolání, takže se vídáme jen přes víkend a i tehdy často jezdí pryč právě za tátou, aby mu prý s něčím pomohl na chalupě, ale pak jde po obědě hned na pivo a přijede další den. Domů se vlastně jede vyspat, najíst, pro čisté prádlo a pomilovat se. Jsem takový hotel, o vše se starám já, o ni se nezajímá, nic neuklidí, s ničím nepomůže. Jsem hloupá… nemyslím, že by se mohl změnit a hlavně, proč by to dělal, když mu to takhle vyhovuje? Nač kupovat byt, nač mít dítě.. vše je starost.

Když jsem to četla od jiných, říkala jsem si, jak můžou být tak slepé. Ale já jsem jedna z nich:( Můj bývalý byl totéž, co tenhle. Jen místo za tátou pořád jezdil za mámou, která to bez něj nedala. Stále hledá důvody, proč něco nejde, místo aby našel způsob, jak by to šlo. Milovala jsem téměř 3 roky člověka, kterému jsem dala srdce a svůj čas. A co mi dal on? nevím, jestli mám ještě sílu začít znova. Ted mě čeká odstěhovat se z nájmu,… jediné, co jsem chtěla bylo milovat a mít rodinu. Jak naivní:(((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8100
8.4.17 08:49

Ono takových typů je tolik, že narazit na někoho jiného je docela umění.
Všude to není alkohol a rodiče, ale cokoli jiného.
Princip je ale všude stejný. Chlap si dělá jen to, co ho baví a partnerka je inventář na to, co ho nebaví.
A za to teda pustí něco z platu-nerad.
Dřív se jim to tolerovalo, dnes už se ženská radši rozvede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 08:51

@Sany80s máš absolutní pravdu. pokud ho necháš dělat, co by on rád, tak je vše v pořádku, ale jak už po něm člověk něco chce, tak je zle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
8.4.17 08:58
@slunecnice82 píše:
Ahoj holky, je mi moc smutno, protože jsem si konečně uvědomila, že můj přítel není ten, za koho jsem ho měla. A musím se ve svých 34 letech opět rozejít. Už nemůžu dál..
Je mi 34 a věřila jsem, že se chceme vzít ( jsem s ním zasnoubená), věřila jsem, že když hledám víc jak rok a půl byt ke koupi, že to chce taky,– ale pořád odkládá hypotéku, že na ni nemáme, ale to je lež. Přáli jsme si miminko, takže se mi po dlouhé době podařilo otěhotnět, bohužel to mimi k nám nejspíš nechtělo a musela jsem jít na vyvolaný potrat, před měsícem.

Když se napije, tak umí být zlý. Nerada s ním tu chvíli jsem. A když jsem ho včera měla vést přes 60 km v autě domů a napitýho, řekla jsem mu, at dojede druhý den vlakem. Ze přece může spát u táty, se kterým mimochodem na to pivo a rum pořád chodí. Je řidič z povolání, takže se vídáme jen přes víkend a i tehdy často jezdí pryč právě za tátou, aby mu prý s něčím pomohl na chalupě, ale pak jde po obědě hned na pivo a přijede další den. Domů se vlastně jede vyspat, najíst, pro čisté prádlo a pomilovat se. Jsem takový hotel, o vše se starám já, o ni se nezajímá, nic neuklidí, s ničím nepomůže. Jsem hloupá… nemyslím, že by se mohl změnit a hlavně, proč by to dělal, když mu to takhle vyhovuje? Nač kupovat byt, nač mít dítě.. vše je starost.

Když jsem to četla od jiných, říkala jsem si, jak můžou být tak slepé. Ale já jsem jedna z nich:( Můj bývalý byl totéž, co tenhle. Jen místo za tátou pořád jezdil za mámou, která to bez něj nedala. Stále hledá důvody, proč něco nejde, místo aby našel způsob, jak by to šlo. Milovala jsem téměř 3 roky člověka, kterému jsem dala srdce a svůj čas. A co mi dal on? nevím, jestli mám ještě sílu začít znova. Ted mě čeká odstěhovat se z nájmu,… jediné, co jsem chtěla bylo milovat a mít rodinu. Jak naivní:(((

ježiš, jen si s ním nedelejte dite… jinak budete mit za pár let doma hnilého ochlastu… prič od takového chlapa, budte ráda, že začínate reálne videt situaci, když ješte nemáte rodinu a rozchod bude jednoduchší a méne bolestivý, žádny chlap se po svatbě nemění k lepšímu, ale naopak, to negativné, co se jen neurčite naznačuje, v manželstvi propukne naplno.

a teď trochu reality : každé druhé manželství se rozvádí a z té poloviny nerozvedených jen polovina, teda 25% uvádí, že jsou manželství šťestní a spokojení a tu druhá polovina zustáva v manželství kvuli detem, majetku, ze zvyku a tak dále…70% páru uvádi, že se jim partnerský život po narodení detí změnil k horšímu.

• Citovat
  • Upravit
8.4.17 09:02

@Aenne Myslím, že to bylo znamení, že to s mimi nevyšlo. Prostě možná, kdybych byla jiná povaha, víc dominantní, třeba by se srovnal, ale to já nejsem. Nerada někomu něco přikazuju:( Prostě půjdeme každý svou cestou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4878
8.4.17 09:03

To je obvyklý problém, že se člověk seznamuje pořád se stejnými typy partnerů. Na vině bývá obvykle to, že dotyčnému imponují vlastnosti, kterými disponují právě ti partneři, jejichž charakter tě ve výsledku ničí. A tak se pořád ptají, proč zrovna já. Je řada žen, které si takto stěžují, ale když jim člověk představí fajn milého zodpovědného kluka, tak o něm řeknou, že je to moula a sáhnou opět vedle. Pomohlo by osobní přenastavení svého schématu vysněného partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:11

@Enmamma
Jde o to, co od života chceš a co nikoliv a co dovolíš druhým vůči sobě. Neházej se na druhou kolej a mysli v prvé řadě sama na sebe. Až poznáš svou cenu s začneš se mít sama ráda, bude život veselejší. A nikdy není pozdě začít nový život - ani ve 34 letech. Vím, o čem mluvím, protože já ho v tu dobu začínala taky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:19

Chyba musí být i ve mně, to vím.. nezačínám poprvé, ale poněkolikáté.. začínám si myslet, že štastné páry, partnerství neexistují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
8.4.17 09:21
@FemmeFatale007 píše:
@Enmamma
Jde o to, co od života chceš a co nikoliv a co dovolíš druhým vůči sobě. Neházej se na druhou kolej a mysli v prvé řadě sama na sebe. Až poznáš svou cenu s začneš se mít sama ráda, bude život veselejší. A nikdy není pozdě začít nový život - ani ve 34 letech. Vím, o čem mluvím, protože já ho v tu dobu začínala taky :kytka:

hezky napsáno…

možná funguje taková tá schéma, když si třeba dcera alkoholika, anebo násilníka veme za muže alkoholika a násilníka, protože má tak podlomené sebevědomí, že si podvědomě myslí, že si nic lepšího nezaslouží a že je to normální, že muž pije, anebo je líny, snebo je agresivní, protože doma nic jiného nepoznala… třeba. deti dominantních, despotických rodiču mají problém, že si vybíraji despotické, dominantní partneri, protože nemají sebevědomí a podhodnocují se, nevěří si a neváži si samé sebe, protože jim rodiče zničili sebevíru, sebevědomí.

• Citovat
  • Upravit
3868
8.4.17 09:27

@slunecnice82 :hug: rozešla se s pozde. Kámoška si dávala časový limit, jak se do roka nezačalo nic hýbat směrem, který chtěla a z chlapa se ukázala jen slibotechna, tak se rozcházela. Má jasně cíle, chce budovat vztah, spolecne bydlení, chce děti. Teď to snad na počtvrté vyjde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:31

Jestli ti to pomůže, jsem taky jedna z těch blbých… Mám dva a půl roku „chlapa“ - rádoby kulturistu… Věnuje se pouze cvičení a dietám, obhlížení se v zrcadle, měření tělesného tuku a svalů… Nic víc pro něj neexistuje. Já se o všechno starám, lítám kolem něj, pořád se mu něco nelíbí, a když má něco udělat on, tak to ani nechtěj vědět tu melu, že se po něm něco chce… Já jsem jak blbá pipinka co musí sedět doma, mít vše hotové, jakmile si luskne tak vlézt do postele a hrát si na ku***… Musí mít přesně navařené a navážené dietní jídla, běda jak je někde gram něčeho navíc… Vadí mu i moje kamarádky, běda jak bych chtěla někde jít (naštěstí už ho dávno neposlouchám vždyť on si taky dělá co chce)… Druhá kapitola je ta, že já jsem vesničanka jak vyšitá, z baráku se zahradou a polem, kde se maká, baví mě to a naplnuje… A on je typický měšťák z králíkárny co ani neví jak se seká tráva… Nevím jestli ti to nějak pomohlo, ale já už si stojím za tím, že by jsme ze sebe neměly dělat nějaké hadry pro chlapy… Radši sama než s nějakým trollem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:32

Jé, to mělo být pro @slunecnice82 a ne pro @Enmamma - promiň :kytka:

@Aenne - děkuji moc, ale život člověka naučí a kdo se nepoučí, tak sám sebe trýzní. To je pak každá rada zbytečná. Hlavně najít odvahu a neházet všechny do jednoho pytle. Kdo chce, hledá způsoby a kdo nechce, hledá důvody :)

@Aenne

@FemmeFatale007 píše:
@Enmamma
Jde o to, co od života chceš a co nikoliv a co dovolíš druhým vůči sobě. Neházej se na druhou kolej a mysli v prvé řadě sama na sebe. Až poznáš svou cenu s začneš se mít sama ráda, bude život veselejší. A nikdy není pozdě začít nový život - ani ve 34 letech. Vím, o čem mluvím, protože já ho v tu dobu začínala taky :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
8.4.17 09:34

Ahoj, také mám bohužel „štěstí“ na stejné typy.
Mám druhý delší vztah a vyklubal se z něj opět nezodpovědný, nespolehlivý chlap, který je v pohodě pokud po něm něco nechci.
Zřejmě se musíme přenastavit na jiné typy :nevim:
I když také začínám pochybovat a už se bojím, že se každý projeví stejně. A to je mi 26.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:35

@el.leanor21
Nejsem pobožná, ale vyjelo mi z pusy „Ježíši Kriste, to je narcis jak blázen!“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:39
@el.leanor21
@el.leanor21 píše:
Jestli ti to pomůže, jsem taky jedna z těch blbých… Mám dva a půl roku „chlapa“ - rádoby kulturistu… Věnuje se pouze cvičení a dietám, obhlížení se v zrcadle, měření tělesného tuku a svalů… Nic víc pro něj neexistuje. Já se o všechno starám, lítám kolem něj, pořád se mu něco nelíbí, a když má něco udělat on, tak to ani nechtěj vědět tu melu, že se po něm něco chce… Já jsem jak blbá pipinka co musí sedět doma, mít vše hotové, jakmile si luskne tak vlézt do postele a hrát si na ku***… Musí mít přesně navařené a navážené dietní jídla, běda jak je někde gram něčeho navíc… Vadí mu i moje kamarádky, běda jak bych chtěla někde jít (naštěstí už ho dávno neposlouchám vždyť on si taky dělá co chce)… Druhá kapitola je ta, že já jsem vesničanka jak vyšitá, z baráku se zahradou a polem, kde se maká, baví mě to a naplnuje… A on je typický měšťák z králíkárny co ani neví jak se seká tráva… Nevím jestli ti to nějak pomohlo, ale já už si stojím za tím, že by jsme ze sebe neměly dělat nějaké hadry pro chlapy… Radši sama než s nějakým trollem. :kytka:

takže co? Přemýšlíš o změně? O rozchodu nebo mu dál budeš vařit ty jeho dietní jídla?:) Vždy se lehčejí řekná a hůř dělá. Já mám výhodu, že ho přes týden neuvidím, tak si snad odvyknu rychle. ale at je člověk jaký je, stejně mi bude chybět. srdci se neporučí: a ted nemiluj! bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama