Jak naznačit kolegovi, že se mi líbí?

Anonymní
7.4.17 18:24

Jak naznačit kolegovi,že se mi líbí

Máte nějaký tip jak naznačit kolegovi, že se mi líbí? Ale tak nějak decentně, ale aby to pochopil, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2961
7.4.17 18:26

Asi by měl chlap udělat první krok ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
7.4.17 18:28

Stačí delší pohled do očí. Pokud to tam „je“, tak to pochopí a chopí se iniciativy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
7.4.17 18:29

Někam ho pozvat? Záleží na tom, jak moc se spolu bavíte, zda jste kamarádi či na něj jen zpovzdálí děláš oči. Pokud se spolu běžné nebavite, zapracovala bych na komunikaci. Pokud se bavíte, zavést rozhovor třeba na nějakou zajímavou kavárnu, hospodu, film v kině, říct, že bys ráda šla, ale není s kým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:37

Bavíme se hodně a o filmech docela dost, do kina bych šla, ale bud nechce jít, anebo to nepochopil

• Nahlásit
  • Citovat
456
7.4.17 18:38

Tak záleží co o něm víš, jestli se bavíte často?
Nejdříve bych zkusila nějaké pohledy, když se chytne, tak třeba sám udělá první krok. Nebo s ním začni zlehka flirtovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
7.4.17 18:39
@Anonymní píše:
Bavíme se hodně a o filmech docela dost, do kina bych šla, ale bud nechce jít, anebo to nepochopil

Taky může být nesmělý, tak ho zkus pozvat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2961
7.4.17 18:41

Většinou chce chlap udělat prvni. Krok. Pokud se mu žena líbí chce jí dobívat a né aby ona dobívala jeho si myslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:46

No problém je, že je mladší než já a já si nejsem jistá jestli by měl zájem, hlavně si to nechci nějak pokazit když spolu pracujeme. Flirtovat ani nevim jestli to umim.

• Nahlásit
  • Citovat
456
7.4.17 18:50
@Anonymní píše:
No problém je, že je mladší než já a já si nejsem jistá jestli by měl zájem, hlavně si to nechci nějak pokazit když spolu pracujeme. Flirtovat ani nevim jestli to umim.

A kolik vám je? Věk snad není překážka. Taky nejsem mistr flirtu, ale žena to vždy nějak vycítí, když má muž zájem.
Nepoznáš jestli se s tebou baví jinak než s kámošem? Přistihneš ho někdy, že na tebe třeba kouká? Píše ti?
Holt to asi budeš muset risknout, jinak ničeho nedosáhneš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:53

Mě je 32 jemu 24,no někdy na mě kouká, ale jeden den to vypadá jako slibně a druhý den už si zase tak jistá nejsem…těžko se v něm vyznat, a sám od sebe mi bohužel nepíše.

• Nahlásit
  • Citovat
456
7.4.17 18:57
@Anonymní píše:
Mě je 32 jemu 24,no někdy na mě kouká, ale jeden den to vypadá jako slibně a druhý den už si zase tak jistá nejsem…těžko se v něm vyznat, a sám od sebe mi bohužel nepíše.

To není tak velký rozdíl. A jak dlouho se znáte? Byli jste spolu někdy mimo práci?
Možná je také na vážkách a neví jak ti vyjádřit svou náklonnost. Zase pozor, aby se nevyplašil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:57

Anonymko,
sbalila jsem pred pul rokem chlapa mkadsiho o 7 let (26). Nezavazne jsem se s nim dala do reci, uz jsem byla nad odchodu z hospody, pripletl se mi do cesty. Zeptal se, jestli muze jit se mnou. (odchazela jsem sama) Po ceste k memu domovu jsem po nem vyjela. Ja to asi ani nijak jinak neumim. Jsme spolu 9 mesicu. :mrgreen:

To jen k tomu, jestli by chtel mladsi starsi zenu. Chtel ;-)

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.17 19:12

Jednou jsme spolu byli mimo práci, jezdíme spolu někdy domů máme společnou cestu, jinak nic.No to já se bojim po něm vyjet to bych musela mít v sobě aspon 3 panáky :)

• Nahlásit
  • Citovat
314
7.4.17 19:13
@Lamátko píše:
Asi by měl chlap udělat první krok ne :think:

Ano, zcela určitě. Je to ta nejúčinější metoda jak čekat celý život na chlapy, kteří se Vám líbí… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama