Co místo dudlíku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

azalia
Kecalka 276 příspěvků 07.12.17 09:39
Co místo dudlíka?

Ahoj všem, prosím o radu.
Přemluvila jsem svou tříletou dceru, že dá svůj dudlík (který má stále ještě na spaní) Ježíškovi pod stromeček, aby ho mohl dát nějakému miminku, které ho potřebuje víc než ona.
Chtěla bych jí pod ten stromeček, jako od Ježíška, za to dát nějaký malý dáreček navíc.
Potíž je, že vůbec nevím co. Mazlíka na spaní má a já nemůžu nic kloudného vymyslet. Poradíte?

Reklama

Reakce:

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 07.12.17 09:44

Nějakou hračku, která dělá třeba noční oblohu nebo vlnky z podmořského světa na stěnách.

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 07.12.17 09:45

Vždyť od Ježíška bude mít všechny dárky, ne? Já už bych nic speciálního nevymýšlela.

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 07.12.17 09:46

Nebo noční lampičku ve tvaru hračky

dada85
Kecalka 250 příspěvků 07.12.17 09:48

Maly teď dal dudlík Mikulášovi a i když usinacka má dostal plysovou ovečku na spaní bez které nedá ránu a ukazuje pořád, že je místo dudlíky

prcekniky
Závislačka 3326 příspěvků 07.12.17 18:16

Já bych to brala obecně - že za ten dudlík mu Ježíšek přinesl dárky..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama