Co místo dudlíku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

azalia
Kecalka 317 příspěvků 07.12.17 09:39
Co místo dudlíka?

Ahoj všem, prosím o radu.
Přemluvila jsem svou tříletou dceru, že dá svůj dudlík (který má stále ještě na spaní) Ježíškovi pod stromeček, aby ho mohl dát nějakému miminku, které ho potřebuje víc než ona.
Chtěla bych jí pod ten stromeček, jako od Ježíška, za to dát nějaký malý dáreček navíc.
Potíž je, že vůbec nevím co. Mazlíka na spaní má a já nemůžu nic kloudného vymyslet. Poradíte?

Reakce:

fia80
Závislačka 2990 příspěvků 07.12.17 09:44

Nějakou hračku, která dělá třeba noční oblohu nebo vlnky z podmořského světa na stěnách.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 07.12.17 09:45

Vždyť od Ježíška bude mít všechny dárky, ne? Já už bych nic speciálního nevymýšlela.

fia80
Závislačka 2990 příspěvků 07.12.17 09:46

Nebo noční lampičku ve tvaru hračky

dada85
Kecalka 280 příspěvků 07.12.17 09:48

Maly teď dal dudlík Mikulášovi a i když usinacka má dostal plysovou ovečku na spaní bez které nedá ránu a ukazuje pořád, že je místo dudlíky

prcekniky
Závislačka 3362 příspěvků 07.12.17 18:16

Já bych to brala obecně - že za ten dudlík mu Ježíšek přinesl dárky..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >