Reklama

Co místo dudlíku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

azalia
Kecalka 299 příspěvků 07.12.17 09:39
Co místo dudlíka?

Ahoj všem, prosím o radu.
Přemluvila jsem svou tříletou dceru, že dá svůj dudlík (který má stále ještě na spaní) Ježíškovi pod stromeček, aby ho mohl dát nějakému miminku, které ho potřebuje víc než ona.
Chtěla bych jí pod ten stromeček, jako od Ježíška, za to dát nějaký malý dáreček navíc.
Potíž je, že vůbec nevím co. Mazlíka na spaní má a já nemůžu nic kloudného vymyslet. Poradíte?

Reklama

Reakce:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 07.12.17 09:44

Nějakou hračku, která dělá třeba noční oblohu nebo vlnky z podmořského světa na stěnách.

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 07.12.17 09:45

Vždyť od Ježíška bude mít všechny dárky, ne? Já už bych nic speciálního nevymýšlela.

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 07.12.17 09:46

Nebo noční lampičku ve tvaru hračky

Uživatel je onlinedada85
Kecalka 263 příspěvků 07.12.17 09:48

Maly teď dal dudlík Mikulášovi a i když usinacka má dostal plysovou ovečku na spaní bez které nedá ránu a ukazuje pořád, že je místo dudlíky

prcekniky
Závislačka 3353 příspěvků 07.12.17 18:16

Já bych to brala obecně - že za ten dudlík mu Ježíšek přinesl dárky..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >