Co muž cítí k milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 19:40
Co muž cítí k milence?

Zajímalo by mě, co ženatý muž hledá u milenky a jaké city k ní chová? Jde mu jen o sex nebo tam může být i něco víc? Děkuji za odpovědi

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21122 příspěvků 13.06.19 19:44

Může tam být jenom sex a může tam být i něco víc :nevim:

Amelie30
Závislačka 2718 příspěvků 13.06.19 19:47

Se ho zeptej. :nevim: každej chlap to má jinak, většině jde ale jen o sex.

histep
Závislačka 4867 příspěvků 13.06.19 19:54

Pokud ma chlap doma hysterickou steknu, tak u milenky hleda sex a klid.

Cekk
Kecalka 152 příspěvků 13.06.19 19:56

Miluje ji taky ale jinak. Doma ma rodinu a manzelku a k ni ma unik. Tenkrat muj ex me to rikal. A ten jich v manzelstvi mel x. Doma dite a zenu. maji to tak ze s milenkou randi a uziva si motyly v brise.

Lisdoonvarna
Kecalka 105 příspěvků 13.06.19 19:59

Podle meho zenaci hledaji u milenky pocit bezstarostnosti, svobodu jako kdyz byli jeste svobodni kluci a mohli balit kazdou holku, nekteri se prostrednictvim milenek vraci do mladi.. chteji se zase citit sexy, chteni. Takze souhrnem proste oraz no :nevim:

teerax
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 13.06.19 21:06

Co to je za otázku? To je snad absolutně různé ne? To je jako otázka, jestli chlap miluje svojí manželku :think:
Někdo jo, někdo ne.
Takže někdo má milenku jen na sex, někdo jí klidně může milovat.

Mrs.bloud
Kecalka 291 příspěvků 13.06.19 21:59
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, co ženatý muž hledá u milenky a jaké city k ní chová? Jde mu jen o sex nebo tam může být i něco víc? Děkuji za odpovědi

No co jsem tak znala milenecke dlouhodobe pary ( ne jednorazove), tak chlap tam hledal to co doma nemel. Oni ty milenky jsou take ochotnejsi vice dat, jsou paradoxne vice navazane, protoze citi tu nejistotu…

mrav
Nadpozemská drbna 29193 příspěvků 13.06.19 22:31

Někomu jde jen o sex, někomu i o něco víc. Záleží na tom, jak jim to klape doma… :pankac:

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 14.06.19 16:33

To záleží. Může se do ní i zamilovat. Může ji dokonce milovat daleko víc než svou ženu. Obvykle ale zůstane s manželkou. Muži jsou po letech tvorové pohodlní a čím jsou starší, tím méně jsou naklonění změnám (to ženy sice taky, ale přijde mi, že v menší míře). Takže lásku k milence obětují daleko spíš, než letitou rutinu s manželkou. Přijdou pak s ocasem staženým mezi nohama a s historkou o tom, jak si uvědomili, že vás milují daleko víc a jste jejich jediná (a proto vás samozřejmě měsíce podváděli :P :P :P ). Je na manželce, jestli s tím bude umět dál fungovat, nebo toho chlapa odepíše. ;)

M_Vladim
Echt Kelišová 9183 příspěvků 14.06.19 16:40

:think: Nejde ani tak o pohodlí, ale o to že se při tom boří hodně z toho, co vybudoval. :nevim:
:? A čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, že vybudovat totéž může být nad jeho síly. :zed:

teerax
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 14.06.19 17:08
@M_Vladim píše: :think: Nejde ani tak o pohodlí, ale o to že se při tom boří hodně z toho, co vybudoval.: :? A čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, že vybudovat totéž může být nad jeho síly. :zed:

no ale pořád je to srabáctví a pohodlnost.
Kdyby takhle většina lidí přistupovala i k jiným oblastem života, tak se nikam nikdy neposuneme. Na jednom místě v práci můžeš být taky celý život ale pokud ses zrovna netrefil přímo do černého, tak tě to přestane bavit, přestaneš se rozvíjet a už ti to nic nebude dávat a spokojený nebudeš. I když tam máš už vše nějak jisté a zaběhlé a dal si do toho hodně, ale co z toho :nevim:
Nějaký zisk je vždycky risk a námaha, to je život :nevim:

Neřikám, že má člověk hned bořit, ale když ho to táhne roky jinam, nedokáže být spokojený nebo žije dvojí život..tak mi to přijde trochu hloupé a zbytečné :think:

Božislava
Závislačka 3154 příspěvků 14.06.19 18:17

Pokud je manželka zlá, hysterická xantypa, tak asi opravdu hledá ten únik.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 15.06.19 22:56
@M_Vladim píše: :think: Nejde ani tak o pohodlí, ale o to že se při tom boří hodně z toho, co vybudoval. :nevim: :? A čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, že vybudovat totéž může být nad jeho síly. :zed:

No pokud vybuduji obrovský barák, ve kterém se necítím dobře, mám zůstávat jen proto, že je mi líto to opustit? Třeba mi došlo, že mi bude lépe ve srubu v horách ;) Ale většině lidí by asi bylo líto odejít z toho obrovského baráku no. Málokdo to riskne a půjde do srubu, i když ho to tam táhne… Z části to prostě je srabáctví a s láskou to moc společného nemá. Já bych prostě chtěla, aby se mnou někdo byl, že mě má rád, ne že je mu líto zahodit minulost…

fera21
Kecalka 266 příspěvků 15.06.19 23:33

Většinou jde chlap za milenkou hledat to, co mu doma schází. Nadrženej sex, utrápenej pochopení, hladovej jídlo. Jeden chlap v okolí, bývalej vysokej funkcionář KSČ, si našel milenku, vdovu po „soudruhovi“ z partaje, proto, že jeho manželka po revoluci honem převlíkla kabát a začala se angažovat v Občanským fóru :D

Váš příspěvek
Reklama