Přítel a hrubé chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:42
Přítel a hrubé chování

Ženy, co dělat, když chlap začne být hrubý a sprostý? třeba, když ho štve, že ho komanduji, řekne jdi do pí**, drž hubu už, drž píč* atd. - řekne to bez agrese jako normální věc… když mu řeknu at se ke mě takhle nechová a at se mnou tak nemluví, odpoví že ho nemám buzerovat. Většinou, když jsem fakt protivná a štve mě, že dělá doma bordel nebo něco někde nechá, ale je tak malý děcko… když se na něco ptám a jemu se to nelíbí tak řekne „co ti je do toho“
Už se ho bojím na něco zeptat nebo mu vynadat že se mi to třeba nelíbí, je hned agresivní že mě nebude poslouchat apod.
Jako ženskou nemá to vím, je buď v práci nebo doma a nechová se tak pořád, je jako ženská při menstruaci nebo jak to říct, prostě náladový, pak mi zas trvdí jak mě neskutečně miluje a nikdy nikomu nedá, já si už připadám jak ta debilka :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 13.06.19 14:45

Nepřípustné.

A: Jdi do p…e.
B: Jak se to ke mě chováš?
A: Miluji tě.
B: Tak ty že mě miluješ? Takovou p..u? Milánku, já ti jdi do p…e řeknu klidně taky, ale jen jednou.

Držím palce.

AkiB
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 13.06.19 14:45

Co dělat? Odejít :nevim: Pokud máš nějakou důstojnost. :mavam:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 13.06.19 14:50

Co dělat? Vysvětlit mu to. Když nezabere, tak jít. Čím bude starší tím budou menzesy horší…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:50

Jenže on se takhle nechová pravidelně, ale když ho naštvu byť jen blbostí je ihned neskutečně hrubý, pak se přileze omluvit, už to neřeknu a bla bla, ale pak mě urazí zas a znovu se omlouvá a furt dokola :zed: pak je zase miluis, že mě miluje nejvíc na světě atd. kdyýž má normální chvilky

Lexter
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 13.06.19 14:56
@Anonymní píše:
Jenže on se takhle nechová pravidelně, ale když ho naštvu byť jen blbostí je ihned neskutečně hrubý, pak se přileze omluvit, už to neřeknu a bla bla, ale pak mě urazí zas a znovu se omlouvá a furt dokola :zed: pak je zase miluis, že mě miluje nejvíc na světě atd. kdyýž má normální chvilky

Když se chlap neumí ovládat a nadává ženě, je to s..č… Co takhle děti? To by byl jó průser.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:58

@Lexter chová se takhle poslední dobou co má jinou práci, nerv se nervuje i tam a nosí to domů. On je nervní neskutečně po své matce, s věkem fakt horší, ráda bych mu vytřela hubu, ale nevím jak :nevim:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 13.06.19 15:00
@Anonymní píše:
@Lexter chová se takhle poslední dobou co má jinou práci, nerv se nervuje i tam a nosí to domů. On je nervní neskutečně po své matce, s věkem fakt horší, ráda bych mu vytřela hubu, ale nevím jak :nevim:

Ale to je jeho problém. Práce se nikomu nevnucuje, hledáme si ji sami. On si ji zvolil a pokud nevidí že už to s ním není k žití pak co s ním.

Já nevím jak ti poradit. To co provádí tvůj partner je pro mě naprosto za hranou. Naprosto. Pro mě by to byl jasný důvod k rozchodu. Ale to asi nechceš slyšet, že? Chceš ho jen usadit a nebo zklidnit.

Terapie s odborníkem? Přistoupil by na ni?

Mamazkoncesveta
Kecalka 206 příspěvků 13.06.19 15:04

Mám doma cholerika, kterýho když vytočím, tak se nezná, já ho teda asi vždycky ještě víc poštouchnu, protože mu na ty výlevy s klidem odpovídám „co tam máš dál, bla bla bla“ a odcházím pryč. Pro mnohé by to byl důvod k rozchodu, už mockrát jsme na tohle téma vedli debatu, ale on tímto společensky a možná i vztahově nevhodným způsobem ventiluje naštvání, já ho nechám, myslím si svoje, až vyhladne, tak vychladne, ale rozhodně se nebojím ozvat, nebo mu něco říct. A proč to toleruju? Protože je to málokdy, protože vím, že to nezvládá ventilovat jinak a protože je jinak zlatý a nad všechny moje dosavadní partnery, spolehlivý, věrný, miluje mě, myslí na mě, stará se o rodinu, co může opraví, pomáhá s úklidem, masiruje mi nohy :mrgreen: a samozřejmě tisíc jiných maličkostí, takže já nějaký jeho výbuch prostě přejdu a nerýpu se v tom.

divine woman
Extra třída :D 12024 příspěvků 13.06.19 15:21

Nevím. Ke mně se žádný muž nikdy takto nechoval.

Mina87
Povídálka 19 příspěvků 13.06.19 15:37
@Anonymní píše: Ženy, co dělat, když chlap začne být hrubý a sprostý? třeba, když ho štve, že ho komanduji, řekne jdi do pí, drž hubu už, drž píč* atd. - řekne to bez agrese jako normální věc… když mu řeknu at se ke mě takhle nechová a at se mnou tak nemluví, odpoví že ho nemám buzerovat. Většinou, když jsem fakt protivná a štve mě, že dělá doma bordel nebo něco někde nechá, ale je tak malý děcko… když se na něco ptám a jemu se to nelíbí tak řekne „co ti je do toho“
Už se ho bojím na něco zeptat nebo mu vynadat že se mi to třeba nelíbí, je hned agresivní že mě nebude poslouchat apod.
Jako ženskou nemá to vím**, je buď v práci nebo doma a nechová se tak pořád, je jako ženská při menstruaci nebo jak to říct, prostě náladový, pak mi zas trvdí jak mě neskutečně miluje a nikdy nikomu nedá, já si už připadám jak ta debilka :zed: :zed: :zed:

Samozrejme, ze jinou zenskou nema… kdo by takovyho intelektuala chtel :roll: 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 15:43

@Mina87 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je to sice můj chlap, ale to mě rozsmálo

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 13.06.19 16:29
@Anonymní píše:
když ho naštvu byť jen blbostí je ihned neskutečně hrubý, pak se přileze omluvit, už to neřeknu a bla bla, ale pak mě urazí zas a znovu se omlouvá a furt dokola :zed:
@Anonymní píše:
On je nervní neskutečně po své matce, s věkem fakt horší, ráda bych mu vytřela hubu, ale nevím jak :nevim:

Hele to je jednodušší, než se zdá. Buď budeš držet p**u do konce života, nebo si najdeš chlapa, který tě bude mít rád a vážit si tě.
Taky můžeš zkusit fláknout ho mokrým hadrem na podlahu přes ksicht, ale jen na vlastní nebezpečí.

Lalelale
Závislačka 4796 příspěvků 13.06.19 16:34
@Mina87 píše:
Samozrejme, ze jinou zenskou nema… kdo by takovyho intelektuala chtel :roll: 8o
:mrgreen: :pankac: tesat do kamene
DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 13.06.19 17:10

Pokračuje jen to, čemu dovolíte pokračovat. Já si hrozně moc zakládám na tom, že dospělí spolu mluví jako dospělí. Tedy klidně se mohou kritizovat, ale v rámci slušného chování. A pokud na sebe nemají náladu, mají si říct: „Promiň, jsem podrážděný, mohla bys mě prosím tak hodinku dvě nechat o samotě?“ Není normální takhle někomu nadávat a zametat s ním jako s malým fakanem. Ty jeho omluvy vůbec nic neznamenají. Kdyby ano, pak dodrží, co slíbil a skutečně se to už nestane. Ale ono se to pořád děje, že? A nasranost ho vůbec neomlouvá. Je dospělý, má se tudíž umět ovládat.

Víte, co pomáhá? Přestat se ohlížet na to, co ti lidé říkají a začít sledovat, co dělají. A podle toho se rozhodovat, zda je ve svém životě ještě chcete…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama