Sexuální historie partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:17
Sexuální historie partnera

Ahoj všem,
prosím o Váš pohled na mojí situaci.

Mám přítele cca necelý rok. Když jsme se seznámili, trochu jsme naťukli svoji sexuální historii. Z partnera vylezlo, že měl určitě přes stovku žen (je mu 50). Že jednu dobu žil hodně divoký sexuální život, sex je pro něj hodně důležitý. Zmiňoval, že využil i služeb prostitutek (cca před 25 lety). Mluvil o tom, že s předchozí partnerkou si dovolovali i vedlejší poměry, kdy si o nich pak vzájemně povídali. Upozornil mne na to, že se nám může stát, že někoho z jeho historie potkáme a že se k němu bude nějaká žena hlásit, tak ať se tím nenechám odradit.

Při jedné přiležitosti, když jsme se bavili o vztazích minulých jsem zmínila, že pokud by se s někým z minulosti viděl, bylo by fajn abych o tom věděla. Že pokud se to náhodou dozvím zpětně, bude to působit, že mi to chtěl zapřít a snaží se něco zatajit.

Já mám za sebou cca 10 sexuálních partnerů, ale řekla jsem si, že přeci nebudu zahazovat vztah kvůli něčemu co bylo, že budu posuzovat situaci podle toho, jak to má nastavené teď. My spolu vedeme dalo by se říct klasický sexuální život.

No a teď nastala situace, kdy mi zavolal a řekl mi, že mi to málem zapomněl říct, ale že za půl hodiny má schůzku s jednou z těch žen, protože mu zavolala a potřebuje s něčím poradit.

A mně z toho není vůbec dobře. Nevidím důvod, proč by se s někým měl scházet a navíc ještě snažit se poradit, když dle jeho slov, tyhle vztahy nebyly důležité. Znejisťuje mne to. Na druhou stranu vím, že na tom nemusí být vůbec nic špatného a on mne o té schůzce informoval. Nechci být na něj protivná, ale dost mne to hryže. Co Vám pomáhá takové situace zvládat?

J

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 13.06.19 12:22

Asi bych si cenila toho, že někdo, s kým nejsi ani rok, tě informuje o svých osobních schůzkách.
Ale nechápu tu potřebu šťárat se v tom co bylo a počítat si předchozí sexuální partnery.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 13.06.19 12:26

No hlavně drž pusu před ním, protože aby dostal sprda za to, že dodržuje mantinely, které jsi mu sama nastavila… tooo by naštvalo i dost mírnou povahu :mrgreen:
Do příště holt zvaž, co všechno chceš vědět, no :D

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 13.06.19 12:28

@Petula306 asi tak :palec: ja ani po deseti letech nevim, kolik mel manzel zenskych v posteli prede mnou, ptze me to nezajima :nevim: obcas se neco dozvim od spolecnych kamaradu, ale nechava me to chladnou :) a nechal me chladnou i jeho skolni sraz, kde byla holka, se kterou leta chodil a vim, ze byl do ni silene zamilovany :lol:

Kfětoslava
Závislačka 2898 příspěvků 13.06.19 12:28

Sexuální minulost by mi byla jedno, zajímal by mě, jaký je teď. A přijde mi to trochu mimo, že tě upozorňuje, že se k němu možná někdo bude hlásit apod :lol: ať se hlásí, ale tu omáčku okolo nechápu. A to že se ozval někdo z dřívějška co se chce o něčem poradit, tam vůbec nevidím důvod, aby ti to troubil a hlásil, co spolu měli :roll:. Bohatě by stačilo, kdybyste se večer bavili o tom, kdo měl jaký den a on by ti řekl, že byl s jednou známou na kafe a probírali koupi jejího domu nebo to je fuk. Ale takhle dopředu je to jako by se mu líbilo tě provokovat, no nevím, já tyhle tanečky nemám ráda

Renca8
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 13.06.19 12:31

Ja bych chlapa s takovou minulosti nechtela at je ted jakykoliv, treba i se zlatym ptakem :lol: :P o necem to prece vypovida

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:32

Právě, jsem ráda, že mi to řekl. Vím, že ten důvod byl, že nechce pokazit důvěru mezi námi. To o těch ostatních ženách mi, předpokládám, řekl i z toho důvodu, aby mne ta případná situace neodradila.

Vím, že když na něj budu protivná, docílím jen toho, že mi o tom nebude říkat. Mohla bych se na oplátku sejít… jenže já všem, kdo se mi ozvali řekla, že mám přítele a že mi nepřijde vhodné se vidět.

Ale nevím, jak se psychicky dostat do pohody, aby mi to nevadilo. Aby to moje rozhorčení na mne nepoznal.

Jenže se mi s těmi informacemi špatně žije.

Masina
Kecalka 123 příspěvků 13.06.19 12:32

Dala jsi partnerovi velice nerozumný úkol. Protože ten fakt, že je s některými z těch žen v kontaktu, neuneseš. On se teď chová férově (to bych rozhodně ocenila). A teď holt zvaž, jestli mu neříct, ať už ti nic neříká, protože jsi zjistila, že tě to štve. A nebo mu navrhnout, ať se s těmi ženami už za žádných podmínek nestýká. A docela bych pochopila, že když on to má nastavené tak jak má, že se s tebou rozejde. A upřímně…ono to není pro každou, mít partnera s takovou minulostí a svobodomyslnou povahou…

divine woman
Extra třída :D 12249 příspěvků 13.06.19 12:34

@Renca8 Tak nějak. Chlapa, který střídá sexuální partnerky jak ponožky bych nechtěla. Ne každý má na to žaludek.

Anny0694
Stálice 71 příspěvků 13.06.19 12:42

Jeho minulost by mě dost znepokojovala a asi bych na to neměla žaludek… ještě ty prostitutky… tohle, kdybych věděla, už bych na něj nevlezla, ani kdyby se vykoupal v savu :roll:

IvaB
Kelišová 6377 příspěvků 28 inzerátů 13.06.19 12:48
@Renca8 píše:
Ja bych chlapa s takovou minulosti nechtela at je ted jakykoliv, treba i se zlatym ptakem :lol: :P o necem to prece vypovida

Souhlas, naprosto se vším.
Nevěřila bych mu, že od teď tlustá čára a na žádnou jinou už nebude mít chuť.

Janli
Echt Kelišová 9302 příspěvků 13.06.19 13:04

Já teda nechápu ten postoj, že pokud se někdo s někým vyspal tak už se s ním nikdy nesmí vidět. Jako proč? Evidentně nezvládáš minulost tvého partnera, jsi nejistá a žárlíš. Buď patrnera vyměň nebo začni řešit svoje mizerný sebevědomí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 13:08

@Kfětoslava
Kdyby to byla rada ohledně koupě domů, tak bych to docela i pochopila. Ale on to prezentoval tak, že chce s „něčím“ poradit. Což z mého pohledu je takový zástupný důvod.

@Masina
Zavolal mi po schůzce. Že to byla blbost se vidět. Takže snad dokážu nechat emoce na uzdě a on už nebude mít chuť se příště s někým scházet.

@Anny0694
Taky bych tohle možná někdy prohlásila. Na druhou stranu, jsou to věci staré několik desetiletí a je vidět, že hodně věcí se od té doby změnilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 13:10
@Janli píše:
Já teda nechápu ten postoj, že pokud se někdo s někým vyspal tak už se s ním nikdy nesmí vidět. Jako proč? Evidentně nezvládáš minulost tvého partnera, jsi nejistá a žárlíš. Buď patrnera vyměň nebo začni řešit svoje mizerný sebevědomí.

Já zase nevidím důvod, proč se vidět. Když jsem se třeba před šesti lety dva měsíce scházela, tak je to v podstatě cizí člověk. Tak proč se s ním vidět?

Lioness34
Závislačka 2795 příspěvků 13.06.19 13:12
@Anonymní píše:
@Kfětoslava
Kdyby to byla rada ohledně koupě domů, tak bych to docela i pochopila. Ale on to prezentoval tak, že chce s „něčím“ poradit. Což z mého pohledu je takový zástupný důvod.

@Masina
Zavolal mi po schůzce. Že to byla blbost se vidět. Takže snad dokážu nechat emoce na uzdě a on už nebude mít chuť se příště s někým scházet.

@Anny0694
Taky bych tohle možná někdy prohlásila. Na druhou stranu, jsou to věci staré několik desetiletí a je vidět, že hodně věcí se od té doby změnilo.

Pokud byl zvykly ze nedodržoval věrnost dříve - s ex měli bokem partnery a nikomu to nevadilo, moc bych si to namalovala na ruzovo, ze s tebou to bude časem jiné. Teď mu určitě nedělat scény, nicméně jako partnera mít někoho, kdo os…půl města bych nechtěla

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama