Přítel mě omezuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 11:52
Přítel mě omezuje

Ahoj holky, přeji všem krásny den :mavam:
Chci se s Vámi poradit jak řešit mou situaci s přítelem. Jsme spolu 2,5 roku, je mi 28 let, příteli 37. Jde o to že mě strašně moc omezuje, necítím se svobodná. Žijeme spolu, oba pracujeme, mám ho ráda, ale někdy prostě potřebuji být sama. On je na mne hrozně závislý, chce mě mít pořád u sebe. Je léto, s kámoškou jsme spolu chtěli do Dubaje ale on se urazil když jsem mu to řekla. Nechce aby jsem od něho byla pryč. Když jedu domů za rodiči, což je na druhé straně republiky musím se dívat na jeho smutný obličej, říká jak moc mu budu chybět a já tedy zůstanu doma jenom pár dnů protože se cítím provinile. On nikoho nemá, nemá moc kamarádu, ani rodinu, má jenom sestru (oba byli v dětským domově, pak si je vzali adoptivní rodiče, ale v živote udělal spoustu chyb a přišel o rodinu). Také bych ráda jela s mamkou v únoru na Maledivy, máma nikdy nikde nebyla, nebyli penízky, však to možná znáte, tak chceme v únoru na dovolenou jenom my dvě. Jenomže on se cpe i tam!!! Nevím jak mu mám vysvětlit, že ho mám opravdu ráda ale hrozně mě omezuje. Když se mu to snažím vysvětlit řekne mi že ho nemiluji, že tohle není láska. Cítím se opravdu hrozně, hlavně se cítím provinile, ale potřebuji být někdy i s kámoškama a s rodinou, to jsem opravdu tak špatná že chci občas program bez něj?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 13.06.19 11:55

A jedeš i někam s ním?

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 13.06.19 11:59

Sama to píšeš, tohle není láska. Jestli tě to ničí, na rovinu si promluvte. „Lásko, opravdu tě miluju, ale potřebuju mít taky prostor pro sebe, pro rodinu, kamarády.“

Ravedd
Kecalka 152 příspěvků 13.06.19 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, přeji všem krásny den :mavam:
Chci se s Vámi poradit jak řešit mou situaci s přítelem. Jsme spolu 2,5 roku, je mi 28 let, příteli 37. Jde o to že mě strašně moc omezuje, necítím se svobodná. Žijeme spolu, oba pracujeme, mám ho ráda, ale někdy prostě potřebuji být sama. On je na mne hrozně závislý, chce mě mít pořád u sebe. Je léto, s kámoškou jsme spolu chtěli do Dubaje ale on se urazil když jsem mu to řekla. Nechce aby jsem od něho byla pryč. Když jedu domů za rodiči, což je na druhé straně republiky musím se dívat na jeho smutný obličej, říká jak moc mu budu chybět a já tedy zůstanu doma jenom pár dnů protože se cítím provinile. On nikoho nemá, nemá moc kamarádu, ani rodinu, má jenom sestru (oba byli v dětským domově, pak si je vzali adoptivní rodiče, ale v živote udělal spoustu chyb a přišel o rodinu). Také bych ráda jela s mamkou v únoru na Maledivy, máma nikdy nikde nebyla, nebyli penízky, však to možná znáte, tak chceme v únoru na dovolenou jenom my dvě. Jenomže on se cpe i tam!!! Nevím jak mu mám vysvětlit, že ho mám opravdu ráda ale hrozně mě omezuje. Když se mu to snažím vysvětlit řekne mi že ho nemiluji, že tohle není láska. Cítím se opravdu hrozně, hlavně se cítím provinile, ale potřebuji být někdy i s kámoškama a s rodinou, to jsem opravdu tak špatná že chci občas program bez něj?

Ale třeba k rodičům může jet s tebou ne? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:00
@pikola píše:
A jedeš i někam s ním?

Ano, jedeme do Chorvatska. Jinak spolu chodíme po hradech a zámcích, koupat se, do ZOO, kino, podnikáme toho spoustu.

elen-ka
Extra třída :D 13895 příspěvků 12 inzerátů 13.06.19 12:00

Máš plány i s přítelem? Na jednu stranu není dobré, když přítel po tobě požaduje, aby jsi byla jen a jen s ním a všude, kam jdeš, jsi šla s ním, ale pokud spolu nic nepodnikáte, tam to může být taky problém. Má pak třeba pocit, že s ním nepočítáš.

elen-ka
Extra třída :D 13895 příspěvků 12 inzerátů 13.06.19 12:00

Dvakrát

Příspěvek upraven 13.06.19 v 12:01

Zoe1
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 13.06.19 12:01

Já bych taky byla naštvaná, kdyby přítel chtěl jet s kamarádem do Dubaje nebo s tátou na Maledivy a já bych trčela doma. Jako tohle docela chápu, není to nejlevnější dovolená na to, abych si to užívala s někým jiným než s manželem nebo přítelem. Jako kdyby šlo o nějakou levnou dovolenou třeba v ČR, třeba prodloužený víkend s kamarádem nebo tak, tak bych na to taky koukala jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 12:02
@elen-ka píše:
Máš plány i s přítelem? Na jednu stranu není dobré, když přítel po tobě požaduje, aby jsi byla jen a jen s ním a všude, kam jdeš, jsi šla s ním, ale pokud spolu nic nepodnikáte, tam to může být taky problém. Má pak třeba pocit, že s ním nepočítáš.

Podnikáme toho spolu hodně, proto nerozumím že je to pro něj takový problém.

Lioness34
Závislačka 2645 příspěvků 13.06.19 12:02

Nemáte deti a to ze chceš být někdy sama je normální. Když jsou deti je to jiné ale i tak potřebuješ být chvíli sama.
Nenechala bych se vydírat… to ze jedes s mamkou sama a co jako?? Já bych jela. Můj manžel taky chce vše se mnou… ale někdy potřebuje člověk být sám. A za mě bavit se otevřené narovinu nedělat naschvaly… nikdy jsem nepochopila proč některé ženy dělají věci na just ať se boji apod proč?? To podle mě do vztahu nepatří, ale nepatří tam ani zákazy…ze jedes s mamkou na dovolenou - proč ne? Říci podívej Peti, já te miluji, ale chceme jet s mamkou samy. Nemusíš se bát, mamku mam rada a nikdy nikde nebyla a samy jsme spolu taky nebyly. Pak pojedeme i my dva neboj nic. Hotovo. Žádné omáčky okolo.

Ravedd
Kecalka 152 příspěvků 13.06.19 12:02
@Zoe1 píše:
Já bych taky byla naštvaná, kdyby přítel chtěl jet s kamarádem do Dubaje nebo s tátou na Maledivy a já bych trčela doma. Jako tohle docela chápu, není to nejlevnější dovolená na to, abych si to užívala s někým jiným než s manželem nebo přítelem. Jako kdyby šlo o nějakou levnou dovolenou třeba v ČR, třeba prodloužený víkend s kamarádem nebo tak, tak bych na to taky koukala jinak.

Vidíš to mě ani nenapadlo ale taky bych z tohohle důvodu byla naštvaná :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 13.06.19 12:03

Psychoterapie. Sam to uz asi ve 37 letech nepochopí.

elen-ka
Extra třída :D 13895 příspěvků 12 inzerátů 13.06.19 12:03
@Zoe1 píše:
Já bych taky byla naštvaná, kdyby přítel chtěl jet s kamarádem do Dubaje nebo s tátou na Maledivy a já bych trčela doma. Jako tohle docela chápu, není to nejlevnější dovolená na to, abych si to užívala s někým jiným než s manželem nebo přítelem. Jako kdyby šlo o nějakou levnou dovolenou třeba v ČR, třeba prodloužený víkend s kamarádem nebo tak, tak bych na to taky koukala jinak.

Tak já v tom až tak velký problém nevidím, pokud zakladatelka pak příteli neřekne, že může s ním jet jen na levnější dovolenou, protože už nemá peníze.

Šarlota4
Extra třída :D 11316 příspěvků 13.06.19 12:04
@Anonymní píše:
Ano, jedeme do Chorvatska. Jinak spolu chodíme po hradech a zámcích, koupat se, do ZOO, kino, podnikáme toho spoustu.

Proc s nim nejedes na Maledivy a s mamkou do Chorvalu?

Lioness34
Závislačka 2645 příspěvků 13.06.19 12:05

A na to když řekne ze ho nemiluje, řekni pokud si to myslíš a nebo mě chceš takto vydírat, tak asi bude lepší, když se rozejdeme. Mě by to lezlo na nervy. Není tvůj problém ze on nemá kamaráda se kterým by šel ba pivo nebo se zabavil… jak jsem psala - kdyby jste měli rodinu tak ještě… ale toto?? To ne

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama