Přítel a motorka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:32
Přítel a motorka

Ahoj, přítel mi oznámil, že by si přál motorku zda mu to dovolím. Samozřejmě, že jsem odmítla, vím, že by nejezdil pomalu a že by si v nejlepším ublížil (na to mi odpoví, že mám na sebe jeho pojistku, což mě naštval myslel si jak je vtipnej) jinak musel by si udělat za 5k řidičák a to se ted stejně nehodí, natož kupovat motorku, když nemáme ještě pořádný auto a čekáme potomka, takže výbava atd. za necelý půl rok + máme rozestavěný dům. Pořád mě s tím přemlouvá, že by rád jezdil v neděli s kamarády, sezoně na výlety (prostě jen tak se projet do Brna a zpátky :zed: a když mu řeknu, že bude za chvíli táta a bude mít zodpovědnost a jiný starosti (celý týden bývá v práci (jezdí) a ted ještě v neděli, aby lítal s kamarády a já abych se jen starala o dítě a čekala na něj - jsem mu normálně vpálila že nepřipadá v úvahu. On mi řekne, že mu toho hodně uteklo - asi mu dochází až ted když čekáme dítě, že je to závazek, přitom ho tak chtěl… no málem jsem mu dala tečku. Jsem se před ním rozbrečela, kráva, to nejhorší co jsem mohla ukázat lítost… Holky jak se mám v takový situaci chovat, když mele nesmysli a nevidí si do pusy? On pak přijde a omluví se, snaží se, ale pak zase řekne nějakou hovadinu, když ho naštvu něčím co se mu nezdá, ale já si vše pamatuju.
Třeba mu řeknu, že jdeme na screening UZV 20tt at si vezme volno a on se směje a řekne - to s tebou budu muset všude? pak z něj vypadne, že si dělá srandu, že pujde, ale normálně je to deb*ní sranda že jo :roll:
Já mam v tomhle hrozný problém a to ten, že se neumím chovat, když on je zlý na mě. Potřebuji něco, co na něj zabere, aby věděl, že to co dělá a jak se chová ke mě není zrovna super. Když se nebavím a říkám mu ať mě nechá, přijde do mě hučet, nenechá se odbít ničím, prostě pořád se snaží tulit a omlouvat, ale mě už tohle nebaví. On je jako kdyby byl těhotný on sám a né já přitom z toho měl a má fakt radost, když nemá zrovna demen den :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLexter
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 13.06.19 14:38

Tak trochu křupan co se vymlouvá na legraci, co? Poslal bych ho tak na dva tři dny do prdele. Ano, do prdele. Ano, tímto slovem. :lol: Opakoval bych to co pár měsíců, aby si pamatoval. :palec:

Motorka je jen taková třešnička. Řekl bych mu ať si na ni našetří sám a navýší pojistku. A pak bych ho opět poslal do prdele. Tak na dva tři dny.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 13.06.19 14:41

No trošku, možná ti krivdim, mi přijde, že na tebe lezou hormóny :lol: s mým manželem by sis užila, ten takový srandy dělá furt, celý těhotenství jsem byla „kungfu panda“ apod. Chlap ti do hlavy nevidí, takže je potřeba říct důrazně a zcela vážně co ti vadí, chybí a jak bys chtěla, aby se choval. To by měl jako dospělý chlap respektovat. Na druhou stranu, tím nemyslím konkrétně tebe, některým ženským dost hrubě v těhotenství hrábne a to taky není jednoduchý. Motorka je nebezpečná, řekněme stejně jako auto… Záleží taky kdo ji řídí a co si tím potřebuje dokazovat, stejně jako u auta. Jinak já bych jí manželovi dovolila kdyby moc chtěl, ne ale na úkor společných financí a času. Tzn. Pokud zrovna na něco šetříme a on by to chtěl uvalit za něco co zrovna nutně nepotřebujeme. V konečném důsledku to ale musíte vyřešit a musíte i pro budoucí situace najít nějakou společnou cestu řešení těchto věcí, zvlášť když čekáte dítě. Muž však vždy zůstane mužem má své koníčky a sny, tak jako my ženy. Pokud se ho budeš snažit řídit jako jeho matka, tak to může mít taky zásadní vliv na váš vztah.

Xmichaelah
Kecalka 278 příspěvků 13.06.19 14:50

Je to tezky, chlapi jsou vecny deti, at s vecma nebo s recma. Obcas bych chtela mit nadhled, jako oni. Nicmene motorku jsem kdysi povolila… dopadlo to sbiranim ze silnice, krvacenim do 3 komor mozku a poskozenim kratkodobe pameti. NIKDY uz mi motorka prah neprekroci

Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 13.06.19 15:03
@Anonymní píše:
Ahoj, přítel mi oznámil, že by si přál motorku zda mu to dovolím. Samozřejmě, že jsem odmítla, vím, že by nejezdil pomalu a že by si v nejlepším ublížil (na to mi odpoví, že mám na sebe jeho pojistku, což mě naštval myslel si jak je vtipnej) jinak musel by si udělat za 5k řidičák a to se ted stejně nehodí, natož kupovat motorku, když nemáme ještě pořádný auto a čekáme potomka, takže výbava atd. za necelý půl rok + máme rozestavěný dům. Pořád mě s tím přemlouvá, že by rád jezdil v neděli s kamarády, sezoně na výlety (prostě jen tak se projet do Brna a zpátky :zed: a když mu řeknu, že bude za chvíli táta a bude mít zodpovědnost a jiný starosti (celý týden bývá v práci (jezdí) a ted ještě v neděli, aby lítal s kamarády a já abych se jen starala o dítě a čekala na něj - jsem mu normálně vpálila že nepřipadá v úvahu. On mi řekne, že mu toho hodně uteklo - asi mu dochází až ted když čekáme dítě, že je to závazek, přitom ho tak chtěl… no málem jsem mu dala tečku. Jsem se před ním rozbrečela, kráva, to nejhorší co jsem mohla ukázat lítost… Holky jak se mám v takový situaci chovat, když mele nesmysli a nevidí si do pusy? On pak přijde a omluví se, snaží se, ale pak zase řekne nějakou hovadinu, když ho naštvu něčím co se mu nezdá, ale já si vše pamatuju.
Třeba mu řeknu, že jdeme na screening UZV 20tt at si vezme volno a on se směje a řekne - to s tebou budu muset všude? pak z něj vypadne, že si dělá srandu, že pujde, ale normálně je to deb*ní sranda že jo :roll:
Já mam v tomhle hrozný problém a to ten, že se neumím chovat, když on je zlý na mě. Potřebuji něco, co na něj zabere, aby věděl, že to co dělá a jak se chová ke mě není zrovna super. Když se nebavím a říkám mu ať mě nechá, přijde do mě hučet, nenechá se odbít ničím, prostě pořád se snaží tulit a omlouvat, ale mě už tohle nebaví. On je jako kdyby byl těhotný on sám a né já přitom z toho měl a má fakt radost, když nemá zrovna demen den :zed:

a to jsi jeho matka nebo partnerka? 8o Já jsem jednoznačně pro vzájemnou konzultaci větších výdajů, ale že bych se musel ptát na povolení, nebo že by mi někdo říkal „nepřipadá v úvahu“, tak to by asi velice rychle partner nebyl :poblion: A ty si „vidíš do pusy“(tvá slova), když říkáš tyhle stupidní fráze? To je jak karikatura na megeru někde z Troškových komedií

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 15:04

@Xmichaelah a toho se právě bojím, nedokáže to pochopit a myslí si jak jsem zlá a nic mu nedovolím. Auto není prostě to samé jako motorka, na motorce prostě 80% nehod končí zle, člověk není vůbec krytý :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 8974 příspěvků 13.06.19 15:07
@Anonymní píše:
@Xmichaelah a toho se právě bojím, nedokáže to pochopit a myslí si jak jsem zlá a nic mu nedovolím. Auto není prostě to samé jako motorka, na motorce prostě 80% nehod končí zle, člověk není vůbec krytý :nevim:

jak nedovolis? on neni tvoje dite…si muze koupit co chce s tim se smir… je fajn, ze se o tom chce bavit, muzete si rict vyhody/nevyhody, jak to bude financovat, tak aby se vas to nedotklo jako rodiny, muzes mu rict svuj pohled na vec, ale ne opravdu mu to nemuzes zakazat :roll: obecne k tomu co pises, chtelo by to trochu nadhledu a vse na sebe hned nevztahovat, neurazet se, jeste kvuli takovym hovadinam…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 15:10

@Michal1986 Chceš odpovědět? Já jsem jeho partnerka nikoli blbka, která musí respektovat rozhodnutí chlapa, pak taky budoucí matka jeho dítěte, mám o něj strach a chci, aby se věnoval především tomu jak zabezpečit své dítě, udělal zázemí jako každý správný chlap a když vidím, že určitě nemám na to udělat si řidičák a koupit motorku, koupit i rodinné auto a rekonstruovat dům a mezitím pak koupit výbavičku, promin, ale to už je ten chlap trochu blb a ano mluvím o svém chlapovi, protože sama trochu jeho logiku nechápu.
A taky ti řeknu, že chlapi strašně neradi ženský dovolují věci, který se jim nelíbí, tak proč mi jim máme tolerovat každý blbý rozmar?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 13.06.19 15:10
@Anonymní píše:
@Xmichaelah a toho se právě bojím, nedokáže to pochopit a myslí si jak jsem zlá a nic mu nedovolím. Auto není prostě to samé jako motorka, na motorce prostě 80% nehod končí zle, člověk není vůbec krytý :nevim:

Ono jde také o to, jak s ním komunikujes ty. Není přece možné zakazovat dospělemu koníčky stylem, ze to nepřipadá v úvahu. Ano - probrala bych finanční stránku, pojistku, tvůj strach z bezpečnosti motorky - a pak to nechala na něm.

Xmichaelah
Kecalka 278 příspěvků 13.06.19 15:10

No v tom pripade po nem chtej velmi slusnou zivotni pojistku… je to blbe, ale pokud ma takove napady, je dobre mit to osefovane pro pripad nejhorsi… ja byla benevolentni, dopadlo to nakonec docela dobre, ale ja zestarla snad o 30 let a on je vysmatej- vubec nic si z toho nepamatuje :joy:

Uživatel je onlineLexter
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 13.06.19 15:11

Já ten strach chápu. Nehodovost je přibližně 24× větší než u osobních automobilů a následky bývají mnohem častěji fatální. On si pořídil dítě, zařizujete si život a do tohoto ti před oči vypluje tato krvavá statistika. Ne, bránit mu nemůžeš, ale on se nemá co divit když na to takto reaguješ. Ani nikdo jiný tady. Zvláště kvůli nějakému rozmaru, že on zrovna by to chtěl, protože si uvědomil jak málo si něčeho užil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 15:12

@Tichošlápek Kdyby to byl jeho koníček, ale on ŘP první na motorku malou dělal snad na 6×. Od 16ti na tom neseděl možná od 18ti a to jezdil snad na babetě. Ted mu pomalu bude 30cet. Mám pocit, že je to jen blbý rozmar - kamarád má a dal mi svézt. Kdyby jezdil od mládí nic neřeknu, ale myslím si, že je docela pozdě + je to fakt vůl a jezdil by jak dobytek

debra.morgan
Echt Kelišová 8974 příspěvků 13.06.19 15:14
@Anonymní píše:
@Michal1986 Chceš odpovědět? Já jsem jeho partnerka nikoli blbka, která musí respektovat rozhodnutí chlapa, pak taky budoucí matka jeho dítěte, mám o něj strach a chci, aby se věnoval především tomu jak zabezpečit své dítě, udělal zázemí jako každý správný chlap a když vidím, že určitě nemám na to udělat si řidičák a koupit motorku, koupit i rodinné auto a rekonstruovat dům a mezitím pak koupit výbavičku, promin, ale to už je ten chlap trochu blb a ano mluvím o svém chlapovi, protože sama trochu jeho logiku nechápu.
A taky ti řeknu, že chlapi strašně neradi ženský dovolují věci, který se jim nelíbí, tak proč mi jim máme tolerovat každý blbý rozmar?

když je ženská slepice, co potřebuje dovolení chlapa, tak prosím, normální vztahy tak fakt nefungují. ;) Já chápu, že se ti to nelíbí, ale chovas se k nemu jak k spratkovi, kdyby takto se mnou mluvil muj manzel, tak just tu motorku jeste dneska dovezu a zapisu se na jizdy v motoskole nebo jak se to jmenuje. tvoje povoleni proste nepotrebuje, bylo by fajn se s tim smirit.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 13.06.19 15:15
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Kdyby to byl jeho koníček, ale on ŘP první na motorku malou dělal snad na 6×. Od 16ti na tom neseděl možná od 18ti a to jezdil snad na babetě. Ted mu pomalu bude 30cet. Mám pocit, že je to jen blbý rozmar - kamarád má a dal mi svézt. Kdyby jezdil od mládí nic neřeknu, ale myslím si, že je docela pozdě + je to fakt vůl a jezdil by jak dobytek

No a co nějaký kompromis z obou stran? On pořídí hezkou výbavu pro dítě a ty ho nebudeš odrazovat od motorky (nebo něco podobného)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 15:15

@debra.morgan Nevím jak vy, ale u nás prostě funguje, že si řekneme a rozhodneme se pokud souhlasí oba. Ostatně taky si nekoupím z rozmaru bmw nebo alfu romeo, když ji tak strašně chci i přes to, že druhý nesouhlasí ne, to pak nežiju ve společné domácnosti, ale ostatně sama za sebe

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama