Co muži chtějí

Anonymni
22.2.08 02:43

Co muži chtějí

Ahoj holky… před pár měsíci jsem naťukla téma „pořízení“ sourozence pro naši 1,5 roční dcerku, na to mi manžel hned řekl jen že další dítě ne. Nic moc k tomu nechtěl říct, ale zajímalo mě proč, tak z něho postupně vypadlo že další dítko by nás víc omezovalo a že chce si ještě něco v životě užít :twisted: Tak si teď občas říkám, čeho si vlastně chce užívat? Přes den manžel pracuje, má pěknou práci, a večery pak většinou tráví u PC hraním her, o víkendech je to taky „nejlepší zábava“ .-) Takže tedy, co se pro něj změnilo od té doby, co máme dítko? Ať se ohlédnu zpět o rok nebo třeba o 5, 10 let, stále po večerech a o víkendech se tak leda pařilo na PC .) Tak mi prosím vás řekněte, co je to sakryš za ten tajný nesplněný sen, co ti chlapi chtějí užít :) H.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.2.08 02:56

Jen pro doplnění, aby to nebylo zavádějící, večer se toho často stihne poněkud víc než jen komp, takže vztah je pěkný (i když ta komunikace někdy nic moc, ale my stejně nejsme moc ukecaní) ;-) Manžel taky zastane spoustu věcí v domácnosti, od narození malé vlastně víc než já, a je hodný, dceru moc miluje a hraje si s ní. Jen bych ráda věděla nějaký tipy, které by na delší dobu přinesly osvěžení / oživení vztahu a hodně ho to potěšilo a zároveň mu nebylo moc na obtíž jako nějaký pravidelný výlety :-) Chtěla bych změnit postoj „máme dítě = doma stereotyp“…

• Nahlásit
  • Citovat
20326
22.2.08 08:28

Milá anonymní,
u nás je to to samé, jak přes kopírák :roll: Manžel taky dost často hraje, prý si u toho po příchodu z práce odpočine… Abych řekla pravdu, taky hraju - když malej přes den chrupčí, tak nechci být nespravedlivá a nadávat mu za něco, co dělám taky.
Vztah máme taky v pohodě, občas brblám, že spolu nemluvíme, ale to on chápe a pak spolu vždycky mluvíme víc :lol: O malýho se taky dost stará, s domácností pomáhá, na to si fakt stěžovat nemůžu…
Tak jsem moc nepomohohla, ale nejsi v tom sama. Taky bych chtěla změnit postoj, aby u nás dny nebyly pořád to samé… Utěšuju se tím, že až bude teplo, tak to bude lepší a budeme víc venku, v ZOO, na výletech a tak, ale to se teprve uvidí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
22.2.08 08:32

Ahoj,

no řekla bych, že jste na tom už měli být domluvení předem, ale nenápadným tlakem bys ho mohla přemluvit ještě teď (zkušenost z mého okolí). Hlavně bych moc netlačila, aby se nezabejčil. Třeba holky poradí něco konkrétního. Držím palce

L.

PS: touha si něco užít je u chlapů zřejmě nesmrtelná, stačí přečíst si jedno číslo Esquiru :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
22.2.08 09:24

Nevím, co si „ti chlapi chtějí užít“, ale vzhledem k tomu, že je vaší ratolesti 1,5 roku tak bych tipla, že si ten tvůj chce užít trochu klidu, méně bezesných nocí a více tvé pozornosti.
Dala bych mu čas, pokud není nějaký zdravotní důvod neodkládat další těhu, tak si nechej předepsat další antikoncepci, zabal mimi věci a odnes je na půdu, věnuj se rodině a sama sobě a počkej.
Mám děti 21m od sebe a je to teda záhul, nedivím se nikomu, když si mezi dětmi udělá delší pauzu až se to první „vypiplá“, najede se nějaký řád (školka, kroužky, pravidelné aktivity, pravidelný rodinný život…) a pak si pořídí další.
Hlavně nedoporučuju přístup: „já chci dítě a já to nějak "náhodou“ zařídím", důvěra ve vzájemnou domluvu je ve vztahu nepostradatelná.
Zima končí, bude jaro, začnou grilovačky, rodinné výlety, ono to půjde…
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.08 13:42

Ahoj.

Souhlas s Bárou. Mám děti 24 měsíců od sebe a rozdíl mezi Radimem - rozumnějším, celkem samostatným, školkařem a rozpustilou batolecí Hankou je propastný.
Věřím, že pro řadu mužů i žen je představa opakování měsíců s dalším dítkem představou omezení. Partnerství bez dětí a s dětmi je opravdu secsakramentský rozdíl. Nikoho tím nechci odsuzovat, protože v mém okolí jsou lidé plánovaně bez-, jedno- i vícedětní. Každý se prostě nemusí na více dětí cítit. Na druhou stranu je dost možné, že až dcerka povyroste, začne sportovat, hrát na PC, kreslit, zpívat, chodit do školky, školy, stane se dospělému bližším partnerem… bude si celé dětství chtít manžel zase zopakovat…třeba se synem :D
Tlačit na něj by situaci jen zhoršilo. Je to rozhodnutí, které závisí na obou partnerech.
Mé děti jsou obě plánované, i ten rozdíl… chtěla jsem partnery na hraní, osoby si věkově blízké a manžel smýšlel naprosto stejně.
V otázce 3.? nejsme úplně zajedno. Momentálně ne (pokud bych náhodou otěhotněla, tak jo :) ), manželovi 2 stačí, ale za nějakou dobu… kdo ví? :D bránit se tomu asi nebude.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.2.08 01:23

Hezký večer… děkuju moc všem za odpovědi. Jo jo máte pravdu, jak začne jaro / léto bude hned líp co se týče prolomení stereotypu :-) Já jako akorát nechci aby měl pocit, že mu něco v životě utíká, hlavně když mě to naopak hodně obohatilo, i když se mi narozením dcerky změnil život víc. Jinak na další dítko nespěchám (i když bych se nebránila zkusit to třeba za pár měsíců), bavila jsem se s ním o tom teď hlavně z důvodu plánování rodičovské a nástupu do práce. My jsme na počet dětí fakt jako domluvení nebyli. Vlastně teď ani moc nechápu, jak se to vůbec dá předem naplánovat, když člověk ještě neví, do čeho jde 8) Ale dřív jsem občas takovou debatu začla, většinou to tím taky skončilo a někdy tuším z manžela vypadlo že by chtěl jedno, někdy že teda asi dvě, tak uvidím časem jestli změní názor. Nebo taky kdoví, dcerka povyroste a vydupe si brášku ;-) No jo no manžel má hodně sourozenců tak o tom asi ví své. H.

• Nahlásit
  • Citovat
128
26.2.08 17:14

ahojky, můžu se zeptat jakou hru hraje nejčastěji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.2.08 23:05

Katusa: WoW, jen tu.

• Nahlásit
  • Citovat
128
27.2.08 14:55

Že jsem se vůbec ptala, to bylo hnedka jasný. Na tuto hru jsem úplně alergická, co z toho má, jenom do toho měsíčně vráží peníze aby mohl postoupit do dalších levlů, prostě hra padla na hlavu. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
3.7.08 22:10

Mne to ani nevadi to hrani her, taky jsem hravala… kdyz na to byl jeste cas. Jinak se u nas nic moc nezmenilo, par grilovacek skutecne bylo, ale jinak na vylety, do zoo a vetsinu dalsich akci jezdime s dcerou sami, jen neco malo z tech spolecnych akci ho bavi taky… Tak se tesim aspon na spolecnou dovolenou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
4.7.08 09:12

já mám dva kluky po 18 mesících a vubec nikomu to nedoporucuju … breci jeden breci druhy .. sou oba jeste jako mimina a clovek si absolutne neodpocne. Kdyz mam jen jednoho tak jako kdybych nemela zadny … no a pri otazce na treti tak manzel rekne razne ne, uz mu to rvani leze krkem. takze nejdrive tak za pet let a to mi je 31 .. a je jemu 33. UZ bych to takhle nechtela i kdyz si treba jednou budou hrat vice spolu a budou mit k sobe lepsi vztah, tak ted uz bych se radsi nudila s jednim nez se takhle nervovala. Ale uz se stalo a tak na tom nic nezmenim, a menit nebudu. Jen by na tom holt byl clovek lip psychicky … jsem na to uplne sama, manzel v tydnu pryc, babicky na prd a nejaky hodny teticky co by hlidali nejsou. A co chlapi chteji nejspis zenu ktera je potrebuje, je k nim mila, uvari, uklidi, postara se o deti a tak.
Rozhodne by nechteli nervaka jako sem ja ted v tuto chvili, ale sanzim se byt mila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
5.7.08 14:27

Ahojky,
mám úplně opačný problém. Doma tři zlatíčka (12let, 5 let a 15 měsíců) a má drahá polovička mě uhání do čtvrtého. NE, DĚKUJI!!!
Nejsem na tom zdravotně nejlépe a 40 na krku a na domácnost jsem sama, neboť můj chlap podniká.
Ale musím říct, že co jsem s ním, tak jsem poznala, že rozhodně dítě nerovná se sedět doma. Dá se s ním dělat úplně všechno. Jezdíme na vodu (s miminkem jen na raft), na kolo, na lyže (střídáme se u kočárku), na běžky (v klokance se jim většinou líbilo)…
Nikde to není ideální, někdy si říkám, co bych dala za to, kdyby chvíli seděl u počítače

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.16 15:48

Tak jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
29.11.16 23:15

Co muži chtějí?
Mít svatý klid a nic neřešit. Vyjímky existují, ale je jich jako „šafránu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama