Co na bradavice?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.12.12 21:02

co na bradavice?

Mam asi 10 let na noze, dve, nebolavy, zaslapany. ale najednou se mi objevila nova, mala a behem asi mesice dalsi dve… Co s tim? Uz jsem zkousela pul roku s octem, bezuspesne… Mate zkusenosti?
Mela jsem ted narocny obdobi na psychiku, zaroven jsem po porodu s mimi, takze mozna i horm. zmeny - muze to byt i tim? Tudiz ze by zmizely samy az se to uklidni???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
19.12.12 21:06

Ahoj,
taky mám jednu velkou na noze. Byla jsem ji dvakrát řezat - se mi potom snad ještě zvětšila. Tak jsem zkusila ocet. Celá i okolí zčernalo - jsem to odřízla a? je tam zase :lol: Ta svině! Tak nevím - slyšela jsem o homeopatikách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.12.12 21:08

Dceři a manželovi pomohlo Kolodium forte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
19.12.12 21:11

@Loll A to je homeopatikum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
19.12.12 21:16

Pokud colodium je myslena ta smradlava vodicka z lekarny, tak se priklanim k nazoru, ze opravdu pomaha, mela jsem bradavic 32 na rukach (prsty, dlane, hrbet ruky) rozlezly se mi diky obdobi mokvajiciho ekzemu. uz jsem na poctu 21 zmizlych a 11 ceka na zmizeni, vzhledem ke startovnimu poctu jsem nemohla mazat vsechny naraz ale nicim po 5 ci 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7499
19.12.12 21:17

Dcera měla jednu urputnou na noze, zkoušela jsem Wartner a Duofilm, na konec zabral obyčejný Lapis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.12.12 21:19

@helfr Nene, to je ta smradlavá vodička z lékárny, jak psala @misulla09, mažeš to na bradavici pár dní a pak by měla odpadnout. Můžeš to vícekrát opakovat. Dcera měla bradavici na noze, mazala jsem asi 14 dní, nic se nedělo, tak jsem to odhodila, že to nefunguje a dcera asi za týden přišla, že si bradavici odloupla. :palec: Mělo by to tu bradavici vytáhnout tak, že si ji buď vyloupneš nebo že odpadne sama. Jen tedy po mé zkušenosti je fajn se na to nevykašlat, ale ty kůry podstoupit třeba dvě za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.12.12 21:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
19.12.12 21:52

A když mám na krku takové ty jemné malinké? teda oni rostou. Co na ně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.12.12 22:00
@Michaela1982 píše:
A když mám na krku takové ty jemné malinké? teda oni rostou. Co na ně?

Myslíš takový ten kožní výrůstek? Takový to kožní bimbátko? :oops: Pokud ano, tak to mi po kolodiu upadlo za 24hod. po aplikaci. Jsem si za to zatáhla a ono mi to zůstalo v ruce :oops: :poblion:, ale od tý doby klid. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
19.12.12 22:06

Mam dotaz? aTo kolodium muzu i pri kojeni nebo v tehotenstvi? ted jsem byla davat 3bradavice z rukou pryc a zda se mi, ze po te nejvetsi jsou videt korinky a znovu se tam dela a nejsem si jista zatim :roll: diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
19.12.12 22:49

Holky me na bradavici na chodidlech pomohla obycejna slupka od bananu. Davala jsem na noc, tou mazlavou stranou na bradavici, prelepila. Delala jsem to tak 2 tydny a pak nechala a jsou pryc. :) Jo a takovy ty vyrustky jsem si podvazala vlasem a do 2 dnu zcernaly a odpadly. Trosku to stipne, tak se ten vlas utahne, ale je to bez svinstev z lekarny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
20.12.12 05:48

@Lenča86 Ahoj, a jak jsi tu bradavici měla velkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
20.12.12 06:30

@helfr Ahoj, nu mela tak 1×1 cm. Byla dost hluboka a uz jsem ji i citila pri doslapu. A znicila jsem tu nejvetsi a zmizely vsechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.12.12 10:18

A víte s čeho sou prej bradavice? prej z nevěry.. :mrgreen: říká se to co je na tom pravdy nevim nejlepší je vlaštovničník jinak podle mě nic..přítel vyzkoušel všechno a nic nepomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat