Co na průjem u 4m miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 18:19
Co na průjem u 4m miminka

Holky, už fakt nevím. Malej má od včerejška průjem. Už z něj teče jen zelená voda. Dr mi řekla, že mám být v klidu, že dehydrovaný není. Vzala mu stěr ze zadečku, ale výsledky budou až po víkendu!! Já to potřebuju pořešit teď a ne čekat až bude dehydrovanej. Prý se na to nic nedává, ale můžu si koupit pro něj probiotika. Ty už jsem mu dala, ale s úsměvem je zase vyplivl. Druhý starý dětský pediatr mi poradil po lžičkách studenou kolu. Prý to zachránilo i jeho vnuka před nemocnicí. Tu mi samozřejmě taky vyplivl. Nemáte někdo nějaký tip co na ten průjem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 13.12.18 19:01

@zuzikka rýžový odvar? asi bych to zusila

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.12.18 19:15

Dala bych ryzovy odvar a v lekarne koupila kuliska jestli se jeste prodava

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.12.18 19:17
zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 19:23

@sedmikráska70 ten jsem dala hned ráno, trochu ho spolkl, ale žádný efekt. Možná bych ho měla dát víc? Vůbec nemám představu kolik.

@Lunysek díky za tip

barabrambora
Kecalka 464 příspěvků 13.12.18 19:37

My jsme dávali hidrasec pro kojence, ale je bohužel na předpis.

Anny2148
Kecalka 224 příspěvků 13.12.18 19:44

Co Smecta? Dívala jsem se na příbalový leták a můžou to i kojenci. Akorát to do něj budeš muset natlacit asi stříkačkou aby ti to nevyplyval. Ale ta nám pomáhá. A z čeho má průjem víš? Předpokládám nějaká viroza, asi to nebude dietní chyba…

bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 13.12.18 20:19

Je kojený nebo na umělém mléce? Pokud je kojený tak kojit, pak nebude dehydrovaný. Jak to funguje u umělých mlék netuším

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 21:03
@Anny2148 píše:
Co Smecta? Dívala jsem se na příbalový leták a můžou to i kojenci. Akorát to do něj budeš muset natlacit asi stříkačkou aby ti to nevyplyval. Ale ta nám pomáhá. A z čeho má průjem víš? Předpokládám nějaká viroza, asi to nebude dietní chyba…

Dr řekla, že by smectu nedávala a tak ji nemám :nevim: a z čeho to má to fakt netuším…mohl samozřejmě něco chytit, ale to se dozvím asi až v pondělí z výsledku stěru. Ze zoufalství jsem mu chtěla udělat aspoň heřmánek, ale nemám ho. Tak jsem zkusila dubovou kůru. Tu doma pijem na průjem. A kupodivu ji pil a neplival. Kojím, snažím se teď často, ale stejně se bojím, aby to nebylo málo.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.12.18 21:07

@zuzikka zkus toho kuliska nam tenkrat u syna hodne pomohl.snad mu bude brzo lepe

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.12.18 21:09

@zuzikka kdyby se ti cokoli nezdalo jed s nim klidne na pohotovost at se na nej podivaji.

Anny2148
Kecalka 224 příspěvků 13.12.18 21:09

Tak to neporadím, nevím proč doktorka říkala, že by nedávala Smectu. Ještě je na průjem Hylack forte, ale to nevím jestli to můžou i miminka. Každopádně ta Smecta nám opravdu vždycky pomohla, akorát jsem jí nikdy nedávala takovému prckovi.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 13.12.18 21:13

@Anny2148 s tim hylakem taky nevim ale to do nej asi nedostane :nevim: jak je to kysely :think:

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 14.12.18 05:54

@zuzikka Já to malýmu dala místo mléka ale byl na umělé výživě pokud kojíš tak to teda fakt nevím leda přes stříkačku.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 14.12.18 10:00
@Anny2148 píše:
Tak to neporadím, nevím proč doktorka říkala, že by nedávala Smectu. Ještě je na průjem Hylack forte, ale to nevím jestli to můžou i miminka. Každopádně ta Smecta nám opravdu vždycky pomohla, akorát jsem jí nikdy nedávala takovému prckovi.

Asi jí to nepřišlo zas tak zlé, protože on je jinak veselý, dobře spí, teplotu nemá… :nevim:
V noci jsem mu dávala tu dubovku a zlepšuje se to. Už z něj neteče jen voda, ale zahušťuje se to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >