Co na průjem u 4m miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 13.12.18 18:19
Co na průjem u 4m miminka

Holky, už fakt nevím. Malej má od včerejška průjem. Už z něj teče jen zelená voda. Dr mi řekla, že mám být v klidu, že dehydrovaný není. Vzala mu stěr ze zadečku, ale výsledky budou až po víkendu!! Já to potřebuju pořešit teď a ne čekat až bude dehydrovanej. Prý se na to nic nedává, ale můžu si koupit pro něj probiotika. Ty už jsem mu dala, ale s úsměvem je zase vyplivl. Druhý starý dětský pediatr mi poradil po lžičkách studenou kolu. Prý to zachránilo i jeho vnuka před nemocnicí. Tu mi samozřejmě taky vyplivl. Nemáte někdo nějaký tip co na ten průjem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 13.12.18 19:01

@zuzikka rýžový odvar? asi bych to zusila

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 13.12.18 19:15

Dala bych ryzovy odvar a v lekarne koupila kuliska jestli se jeste prodava

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 13.12.18 19:17
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 13.12.18 19:23

@sedmikráska70 ten jsem dala hned ráno, trochu ho spolkl, ale žádný efekt. Možná bych ho měla dát víc? Vůbec nemám představu kolik.

@Lunysek díky za tip

barabrambora
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 19:37

My jsme dávali hidrasec pro kojence, ale je bohužel na předpis.

Anny2148
Kecalka 363 příspěvků 13.12.18 19:44

Co Smecta? Dívala jsem se na příbalový leták a můžou to i kojenci. Akorát to do něj budeš muset natlacit asi stříkačkou aby ti to nevyplyval. Ale ta nám pomáhá. A z čeho má průjem víš? Předpokládám nějaká viroza, asi to nebude dietní chyba…

bublinek
Kelišová 5691 příspěvků 13.12.18 20:19

Je kojený nebo na umělém mléce? Pokud je kojený tak kojit, pak nebude dehydrovaný. Jak to funguje u umělých mlék netuším

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 13.12.18 21:03
@Anny2148 píše:
Co Smecta? Dívala jsem se na příbalový leták a můžou to i kojenci. Akorát to do něj budeš muset natlacit asi stříkačkou aby ti to nevyplyval. Ale ta nám pomáhá. A z čeho má průjem víš? Předpokládám nějaká viroza, asi to nebude dietní chyba…

Dr řekla, že by smectu nedávala a tak ji nemám :nevim: a z čeho to má to fakt netuším…mohl samozřejmě něco chytit, ale to se dozvím asi až v pondělí z výsledku stěru. Ze zoufalství jsem mu chtěla udělat aspoň heřmánek, ale nemám ho. Tak jsem zkusila dubovou kůru. Tu doma pijem na průjem. A kupodivu ji pil a neplival. Kojím, snažím se teď často, ale stejně se bojím, aby to nebylo málo.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 13.12.18 21:07

@zuzikka zkus toho kuliska nam tenkrat u syna hodne pomohl.snad mu bude brzo lepe

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 13.12.18 21:09

@zuzikka kdyby se ti cokoli nezdalo jed s nim klidne na pohotovost at se na nej podivaji.

Anny2148
Kecalka 363 příspěvků 13.12.18 21:09

Tak to neporadím, nevím proč doktorka říkala, že by nedávala Smectu. Ještě je na průjem Hylack forte, ale to nevím jestli to můžou i miminka. Každopádně ta Smecta nám opravdu vždycky pomohla, akorát jsem jí nikdy nedávala takovému prckovi.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 13.12.18 21:13

@Anny2148 s tim hylakem taky nevim ale to do nej asi nedostane :nevim: jak je to kysely :think:

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 14.12.18 05:54

@zuzikka Já to malýmu dala místo mléka ale byl na umělé výživě pokud kojíš tak to teda fakt nevím leda přes stříkačku.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 14.12.18 10:00
@Anny2148 píše:
Tak to neporadím, nevím proč doktorka říkala, že by nedávala Smectu. Ještě je na průjem Hylack forte, ale to nevím jestli to můžou i miminka. Každopádně ta Smecta nám opravdu vždycky pomohla, akorát jsem jí nikdy nedávala takovému prckovi.

Asi jí to nepřišlo zas tak zlé, protože on je jinak veselý, dobře spí, teplotu nemá… :nevim:
V noci jsem mu dávala tu dubovku a zlepšuje se to. Už z něj neteče jen voda, ale zahušťuje se to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama