Jak často kaká 4měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzikka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 09:05
Jak často kaká 4m dítě

Ahoj, nevím co si o tom mám myslet. Náš prcek má teď 4 měsíce. Doteď kakal 1-2× denně, hustota asi jako krupice a barva taková hodně tmavě žlutá. Za posledních 24 h se, ale pokakal už 6× a to tak moc, že to šlo až z plíny. Včera ráno barva tmavě olivová, postupně bledla až k dnešní světle žlutozelené. Konzistence pořád stejná. Jinak vypadá v poho, dobře spal, směje se, vykládá, teplotu nemá. Když mu umývám prdelku tak mám pocit jakoby ji měl celou mastnou.

Reakce:
tumpach
Kelišová 6496 příspěvků 13.12.18 09:14

Kojis nebo um?

Alyss1
Závislačka 2964 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 09:14

U obou mych deti se to velmi menilo. Jak pocet, tak konzistence a barva. Ma na to vlik tvoje strava pokud kojis, jejich strava, boj s nejakou nemoci, dozravani traviciho systemu, atd atd.

Pokud dite neni vylozene v nepohode anekaka extreme casto (vic jak 10 x za den), neresila bych to.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 09:29

Kojím. Ty intervaly se zkracují, už se zas pokakal. Už mám fakt pocit, že je to neztrávené mléko. Je to hodně světlé a mastné. Jím pořád stejně. :nevim:

tumpach
Kelišová 6496 příspěvků 13.12.18 09:36
@zuzikka píše:
Kojím. Ty intervaly se zkracují, už se zas pokakal. Už mám fakt pocit, že je to neztrávené mléko. Je to hodně světlé a mastné. Jím pořád stejně. :nevim:

Zašla bych k doktorovi, nebo možná radši zavolala :think:

Petule030
Kelišová 5786 příspěvků 13.12.18 09:44

Napadá mě, nedala sis třeba skleničku vína? Nebo nebereš teď nějaké léky? Já jsem si u kojeného miminka všimla, že ho prohánělo kde jaké moje jídlo, např. když jsem si vyjímečně dala pálivé jídlo z kfc… Pokud vážně o ničem nevíš, co by miminko prohánělo, tak raději zajdi k doktorce, když se ti to nezdá.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 10:29

@tumpach Dr. tam dnes ani zítra není. Má tam náhradu, ale ta mi nezvedá telefon.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14 inzerátů 13.12.18 10:35

@Petule030 Hodně jsem přemýšlela, jestli jsem nesnědla něco neobvyklého. Nepiju, léky nejím, chilli sice miluju, ale teď ho vynechávám. Ale minulý týden mě kámoška pozvala na návštěvu a asi po hodině z ní vylezlo, že jejich malej měl dva dny před tím s*ačku. Je možné, že by to prcek od něj chytil? Netuším jaká u toho může být inkubační doba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >