Reklama

Co na stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DankaF
Kecalka 242 příspěvků 02.03.17 14:33
Co na stres

Ahoj, máte někdo něco účinného na stres? Prý pomáhá Hypnox StressPro…Máte někdo ozkoušeno? Popř něco podobného??

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32989 příspěvků 10 inzerátů 02.03.17 14:34

Hořčík, b-komplex, čerstvý vzduch, pohyb, kontakt s příjemnými lidmi, zvířátky…

freeport
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 02.03.17 14:52

Kozlík lékařský

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 02.03.17 14:55
@Tiger-lily píše:
Hořčík, b-komplex, čerstvý vzduch, pohyb, kontakt s příjemnými lidmi, zvířátky...
:palec:
A taky je dobré příčiny stresu omezovat či ještě lépe plně odstraňovat. (Pokud se jedná o člověka, pak tím nemyslím vraždu.)

zudina
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 02.03.17 14:59

Doporucuji pripravek relaxa comfort a allegra comfort. Neskutecne pomohly

DankaF
Kecalka 242 příspěvků 02.03.17 15:05

@zudina Velmi děkuji. Který zabíral více?

zudina
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 02.03.17 16:22

@DankaF na stres a celkove uvolneni relaxa comfort, allegra comfort je spise na zlepseni sklesle nalady. Me opravdu tyhle pripravky pomohly

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32989 příspěvků 10 inzerátů 03.03.17 07:05
@Premek_Orac píše: :palec:
A taky je dobré příčiny stresu omezovat či ještě lépe plně odstraňovat. (Pokud se jedná o člověka, pak tím nemyslím vraždu.)
:think: ovšem zajímavá myšlenka s tou vraždou, jen si nejsem jistá, jestli by to pak taky nebyl stres :) no, k tomuto se tu někdo asi těžko vyjádří s osobní zkušeností

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.17 14:46

Mám stresové období. Bohužel se to zatím nelepší a já nevím, co s tím. Mám strach, aby se to neprojevilo nějakými zdravotními potížemi. Co na stres? Nějaké bylinky…? Čas sama na sebe moc nemám. Pouze až když děti večer usnou - a spí poměrně málo. Někdy usnu s nima. Vím, že mě třeba uklidňuje malování, spíš vymalovávání, ale musím na to mít klid a večer jsem už opravdu unavená a max. si něco přečtu nebo se na něco podívám, ale nic tvůrčího nezvládám. Hlavně se mi kumulují resty a tím je to ještě horší. Prostě nestíhám. No a bohužel jsem už i více startovací. Nemám ráda lži. Mám kolem sebe ne zrovna milé sousedy a občas mě dokážou vytočit skoro k nepříčetnosti. Co dělat, abych mě nevytočili lži, které mi někdo řekne do očí, aby mě nevytočilo to, že se mi snaží někdo za každou cenu slovně ublížit, vyhrožuje, pomlouvá. Co dělat, aby mě nevytočilo, když do mě někdo ryje a ryje. Někdy jsem nad věcí a dokážu se usmívat, ale je to čím dál tím míň. Myslím, že mě vyčerpalo dlouhodobé kojení. Říkala jsem si, že bych potřebovala zajít si k doktorce a řešit své zdr. potíže, ale prostě není hlídání a tak to odsouvám a odsouvám a na prvním místě řeším děti. Nejhorší na tom je, že občas jsem už protivná na děti a vyjedu na ně, i když třeba před měsícem bych to zvládla s úsměvem. Děti i teď víc zlobí a mají nějaké vztekací, odmlouvací a brečící období.

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 27.06.17 14:59

Zkus Novopasit - volně prodejné. Jen by se to nemělo užívat dlouhodobě, ale na to tě v lékárně upozorní. Užívala jsem chvíli v době velkého stresu, řekla bych, že to pomohlo… ale je to spíš na nervozitu, napětí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.17 15:18

@Mirka Dušínová Díky za tip. Mrkla jsem na to zatím jen zběžně, ale působilo to na mě, že to není to, co hledám.

Jedna babička
Závislačka 3396 příspěvků 27.06.17 15:35
@Anonymní píše:
Mám stresové období. Bohužel se to zatím nelepší a já nevím, co s tím. Mám strach, aby se to neprojevilo nějakými zdravotními potížemi. Co na stres? Nějaké bylinky…? Čas sama na sebe moc nemám. Pouze až když děti večer usnou - a spí poměrně málo. Někdy usnu s nima. Vím, že mě třeba uklidňuje malování, spíš vymalovávání, ale musím na to mít klid a večer jsem už opravdu unavená a max. si něco přečtu nebo se na něco podívám, ale nic tvůrčího nezvládám. Hlavně se mi kumulují resty a tím je to ještě horší. Prostě nestíhám. No a bohužel jsem už i více startovací. Nemám ráda lži. Mám kolem sebe ne zrovna milé sousedy a občas mě dokážou vytočit skoro k nepříčetnosti. Co dělat, abych mě nevytočili lži, které mi někdo řekne do očí, aby mě nevytočilo to, že se mi snaží někdo za každou cenu slovně ublížit, vyhrožuje, pomlouvá. Co dělat, aby mě nevytočilo, když do mě někdo ryje a ryje. Někdy jsem nad věcí a dokážu se usmívat, ale je to čím dál tím míň. Myslím, že mě vyčerpalo dlouhodobé kojení. Říkala jsem si, že bych potřebovala zajít si k doktorce a řešit své zdr. potíže, ale prostě není hlídání a tak to odsouvám a odsouvám a na prvním místě řeším děti. Nejhorší na tom je, že občas jsem už protivná na děti a vyjedu na ně, i když třeba před měsícem bych to zvládla s úsměvem. Děti i teď víc zlobí a mají nějaké vztekací, odmlouvací a brečící období.

U nás na výše Tebou popsané pomáhá brát dlouhodobě Pangamin. Holky berou pangamin s pupalkou. Tak ať je brzy lépe.

Linve
Kecalka 282 příspěvků 27.06.17 15:51

B6 vitamin, trezalka, medunkovy caj, matcha…
je dobre zkouset urdzovat nejakou psychohygienu - dostatek spanku, pohybu, pravidelne jist a delat si malicke radosti.
Pak je dobry pohyb - sport a meditace - joga, dychani, autogenni trenink
A kdyz budes mit pocit, ze uz je toho moc, tak odbornou pomoc!

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 27.06.17 16:50

Já bych se pokusila na sebe udělat čas, to ti pomůže nejvíce. Přemýšlej, co by jsi ošidila, aby sis odlehčila.
A pokud tě štvou sousedi, tak se s něma nebav. Nemám čas, mám doma kupu nádobí, čau! To je efektivnější než třezalka. :srdce:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 27.06.17 18:31

Zkus na vecer medunkovy caj a etericky olej Antistress :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama