Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jsem úplně v šoku a nevím jak se mám chovat.
Dnes jsem v e-mailu mého přítele našla odkazy na portál: sex na jednu noc. Když jsem na ty stránky najela mel tam dokonce vyplněny profil.
Jak se mám zachovat? Mam mu to říct, nebo to mám nechat tak? Jsem týden v ČR na dovolené a zítra se vracíme zpět do Anglie. Jsem stoho úplně špatná zvlášť potom co se chceme začít snažit o dítě
Poraďte mi prosím jak se mám zachovat
Dala bych mu kopačky. Bez okolků. Tohle se nedělá.
Zvracim
pryc s nim… neresit.. dela to ted, bude to delat i pak, akorat si da vic majzla, aby ses nic nedozvedela… ![]()
Nepříjemná situace, hodně nepříjemná! Nakopat.
Určitě bych chtěla vysvětlení, na položenou otázku však čekej smeč ve smyslu „co mi lezeš do mailu“. Ale třeba z něj něco kloudného vypadne… No, sundejme růžové brýle, bude jen koktat, ale kloudné to nebude
.
Byla bych v šoku min. stejně jako Ty, možná víc, tohle je fakt prasárna. ![]()
Promluvit si a prestat se docasne snazit o dite. A on je v cizine s tebou ci ceka tady? Pokud je Doma asi bych se na takovy vztah vyprdla, ikdyz nemusi nutne znamenat, ze ti zahyba. Mozna ho jen bavi ta myslenka a na oko domluvena nevera, kterou neuskutecni - ale to je asi sci-fi.
Otazkou je, jak mu vysvetlis, ze mu lezes na mail ![]()
A proč jsi mu tam lezla? Šlo mu o sex na jednu noc nebo třeba jen o sledování porna? Zeptej se narovinu, stejně to v tobě bude vřít a pokud máš nějakou nejistotu, tak si s ním přece nepořídíš dítě. Klidně bych začala stylem: „udělala jsem něco, co se nedělá (že jsi mu vlezla na mail) a na něco narazila a chtěla bych to vysvětlit“. Podle jeho reakce uvidíš, jak se rozhovor rozvine.
Na tvem miste bych si tam zalozila profil taky, nejakej zmenenej samozrejme a zklusila bych se s nim spojit…zjistila bys, o co mu jde…nerikala bych mu, ze jsem to zjistila tak, ze jsem narusila jeho soukromi…ne ted. Pokud ho mas rada, tak to zkus a treba o nic nejde…treba tam opravdu jen z nudy ocumuje…
A jak staré odkazy? Může to být z dřívějška, třeba už to nepoužívá.
Rozhodně bych si s ním promluvila… Ženské domněnky jsou nejhorší, je možné že ti to logicky vysvětlí! ![]()
Mě včera přišel na mail taky odkaz ze seznamky, kde jsem x let nebyla. Uz si ani nepamatuju, ze jsem se tam registrovala. Zkusila bych na tvem místě zjistit, jestli tam chodí nebo mu to přišlo po několika letech jako me. Pokud hledá na internetu holky na jednu noc, okamžitě bych s nim všechno ukončila. Tohle se nedělá! Uz jen kvůli tomu, ze te muze nakazit kdejakym svinstvem.
Chudaku, smutna situace. Normálně se ho zeptej a je to. Drzim palce ![]()
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jsem úplně v šoku a nevím jak se mám chovat.
Dnes jsem v e-mailu mého přítele našla odkazy na portál: sex na jednu noc. Když jsem na ty stránky najela mel tam dokonce vyplněny profil.
Jak se mám zachovat? Mam mu to říct, nebo to mám nechat tak? Jsem týden v ČR na dovolené a zítra se vracíme zpět do Anglie. Jsem stoho úplně špatná zvlášť potom co se chceme začít snažit o dítě
Poraďte mi prosím jak se mám zachovat
osobně na rozchod potřebuju mít jistotu tak bych založila profil taky a vyzkoušela bych si ho a podle reakce bych se pak rozhodla co dál
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jsem úplně v šoku a nevím jak se mám chovat.
Dnes jsem v e-mailu mého přítele našla odkazy na portál: sex na jednu noc. Když jsem na ty stránky najela mel tam dokonce vyplněny profil.
Jak se mám zachovat? Mam mu to říct, nebo to mám nechat tak? Jsem týden v ČR na dovolené a zítra se vracíme zpět do Anglie. Jsem stoho úplně špatná zvlášť potom co se chceme začít snažit o dítě
Poraďte mi prosím jak se mám zachovat
bejt to můj přítel tak by dopříteloval
a to pronto aka ihned
mám se ráda a nestojím o mix venerologických fujtajblů a přítele kterému věrnost nic neříká
Dobrý den,

Jsem úplně v šoku a nevím jak se mám chovat.
Dnes jsem v e-mailu mého přítele našla odkazy na portál: sex na jednu noc. Když jsem na ty stránky najela mel tam dokonce vyplněny profil.
Jak se mám zachovat? Mam mu to říct, nebo to mám nechat tak? Jsem týden v ČR na dovolené a zítra se vracíme zpět do Anglie. Jsem stoho úplně špatná zvlášť potom co se chceme začít snažit o dítě
Poraďte mi prosím jak se mám zachovat