Reklama

Otázka pro Pražáky - doprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 06:48
Otázka pro pražáky - doprava

Mám dilema, s návratem do práce potřebuju vymyslet, jak stíhat práci a školku. Hlavní otázka zní, zda pořídit auto. Trasa je z Nuslí do Radlic. Jezdili byste po jižní spojce a přes barranďák autem, nebo je to ztráta času (zácpy atd.)? Ráno v osm tam, odpo v půl čtvrté zpět. díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 28.02.17 06:54

Autem to bude peklo. jezdíme po strakonické na anděla a jižní spojka stojí skoro každé ráno. Když jedu z práce domů, tak se to směrem od barrandova po jižní spojce taky dost často štosuje.. Pokud máš školku do 5, tak to s výjezdem v půl 4 budeš stíhat. Ale možná napíše někdo, kdo jezdí zrovna tuhle trasu. Jak ti to vychází MHD?

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 06:57

@nozu díky moc! mhdéčkem autobusem na metro pankrác a pak metrem - celkem cca 50 min., takže auto by to asi moc neurychlilo?

JituleF
Závislačka 4766 příspěvků 28.02.17 07:09

@Ostružka Kup si skútr :-) Jinak když jezdím trochu podobnou trasu, tak musím jet nejpozději v půl sedmé ráno, pak už to hodně houstne. Kolem osmé je to nejhorší. Asi bych raději volila MHD, časově to bude nastejno a cestou bych si četla :-)

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.02.17 07:11
@Ostružka píše:
Mám dilema, s návratem do práce potřebuju vymyslet, jak stíhat práci a školku. Hlavní otázka zní, zda pořídit auto. Trasa je z Nuslí do Radlic. Jezdili byste po jižní spojce a přes barranďák autem, nebo je to ztráta času (zácpy atd.)? Ráno v osm tam, odpo v půl čtvrté zpět. díky

Autem určitě ne, to bys jela hoooodně dlouho v těchto časech. Tramvají bych jela

Ornwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 07:12

V osm autem tuhle trasu je sebevražda. To bude fakt mhd rychlejší

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 07:13

@JituleF vespu a šátek do vlasů :mrgreen:. moc dík, já to auto stejně moc nechci, tak děkuju za názor

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 07:14

@Paola21 @Ornwen super, holky díky

xkoup21
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 48 inzerátů 28.02.17 07:20

Ac jezdim autem v podstate vsude, tak tuhle trasu bych nejezdila urcite. V tuhle dobu je v podstate cela praha zasekana a vetsinou, kdyz to nejmin potrebujes :(

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 07:23

@xkoup21 nesmírně mě to uklidňuje, já obecně dávám přednost mhd, děkuju :mavam:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.02.17 07:24
@Ostružka píše:
@Paola21 @Ornwen super, holky díky

Není zač, MHD to budeš mít rychlejší, bude to klidnější cesta a můžeš si třeba číst…
zvlášť když nerada jezdíš autem

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 07:26
@Paola21 píše:
Není zač, MHD to budeš mít rychlejší, bude to klidnější cesta a můžeš si třeba číst…
zvlášť když nerada jezdíš autem

a navíc těch ušetřených peněz! :pankac:

JituleF
Závislačka 4766 příspěvků 28.02.17 07:26

@Ostružka Tak :-D Já jsem se po Praze něco nalítala na skútru a časem si ho zase pořídím, nebo nějakou malou motorku :-) Přečetla jsem si i Tvůj včerejší zážitek, je mi to líto, chápu, proč o tom uvažuješ. Jinak jak se s tím vyrovnat nevím, asi bych se spojila s rodinou toho kluka, abych viděla, jestli je opravdu ok…

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 28.02.17 07:27
@JituleF píše:
@Ostružka Tak :-D Já jsem se po Praze něco nalítala na skútru a časem si ho zase pořídím, nebo nějakou malou motorku :-) Přečetla jsem si i Tvůj včerejší zážitek, je mi to líto, chápu, proč o tom uvažuješ. Jinak jak se s tím vyrovnat nevím, asi bych se spojila s rodinou toho kluka, abych viděla, jestli je opravdu ok…

promin, blbe jsem to napsala, šlo o mého syna

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.02.17 07:28
@Ostružka píše:
a navíc těch ušetřených peněz! :pankac:

Tak, tak :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama