Reklama

Jaký účet zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 210 příspěvků 27.02.17 21:24
Jaký účet zdarma?

Doporučíte nějaký účet který je zdarma. Budu ho využívat jen občas k platbám na internetu, takže vlastně minimálně. Nebudou tam pravidelný vklady, občas tam pošlu nějakou částku. Tak aby si nestrhávali nějaké poplatky nebo tak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 27.02.17 21:25

Fio banka

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 21:26
@elle21 píše:
Fio banka

souhlas

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 30 inzerátů 27.02.17 21:32

Máme M-bank a naprostá spokojenost.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 27.02.17 21:34

Fio banka :palec:

Triminka
Kecalka 210 příspěvků 27.02.17 21:36

@xstrasilka na mbank musíš za měsíc zaplatit s kartou minimálně částku 500 kč.. jinak strhávají každý měsíc poplatek 30 kč :oops:

sagina
Echt Kelišová 7505 příspěvků 27.02.17 21:45
@Triminka píše:
@xstrasilka na mbank musíš za měsíc zaplatit s kartou minimálně částku 500 kč.. jinak strhávají každý měsíc poplatek 30 kč :oops:

1.500 Kč, oni tu částku zvedli :nevim: anebo druhá možnost nemít kartu, pak ten poplatek není, ten je vázaný ke kartě.

Lukana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 21:45
@Triminka píše:
@xstrasilka na mbank musíš za měsíc zaplatit s kartou minimálně částku 500 kč.. jinak strhávají každý měsíc poplatek 30 kč :oops:

Teď už 1500,– :(…Já už u nich účet zrušila a přešla k air Bank..Platby zdarma, účet zdarma, platí se jen za výběry z cizích bankomatů..a výhodnej spořák, když splníš podmínky…

Lukana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 21:47
@sagina píše:
1.500 Kč, oni tu částku zvedli :nevim: anebo druhá možnost nemít kartu, pak ten poplatek není, ten je vázaný ke kartě.

To je pravda, ale při tom, jak pořád poplatky akorát přidávaj bych čekala, že za čas zase něco zpoplatněj :nevim:

Triminka
Kecalka 210 příspěvků 27.02.17 21:57

@Gábinkaa9 @elle21 děkuji za doporučení uvažuji nad ní:)snad tam neudělají taky poplatky

Anik6
Závislačka 3897 příspěvků 27.02.17 22:08

Fio nebo airbank…obe mám a spokojenost…air bank mám už asi 4 roky a nikdy jsem nic neplatila.fio mám pár měsíců a taky v pohodě.. :-)

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 27.02.17 22:14

Doporucuji Air Bank! Jsem maximalne spokojena :palec: dokonce i za vyber z jineho bankomatu mi vzdy vrati penize zpet..

balkanka
Kecalka 227 příspěvků 27.02.17 23:12

Ja jsem moc spokojena s Air bank, byla jsem nejdrive proti, protoze uz mi ty reklamy lezly krkem a tu banku uz jsem nemela rada :-), ale musim rict, ze jsem spokojena, nic mesicne neplatim, vse strhavaji, tak jak maji, zadne dlouho prodlevy a jsem rada, ze jsem od kb utekla, hlavne zadne podmineni, ze musim nekde neco platit abych mela ucet zdarma a tak.

rychnov3
Kelišová 6873 příspěvků 27.02.17 23:31

Taky doporučuju Air bank. Jsem maximálně spokojená, jsem tam tři roky a máme tam převedenou už i hypotéku. Tzv. chytrou rezervu na hypotéce považuju za super věc, doporučuji nastudovat na stránkách… a teď tu čtu, že poplatek za výběr z cizího bankomatu se dá vrátit? (Potřebovala jsem to jednou za 3 roky, co Air bank mám.) Tak na to mrknu. Nebo ne, ráda jim těch pár korun nechám. :-)

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 14:34

Equa bank

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama