Co navštívit v Římě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natuls
Stálice 73 příspěvků 13.08.18 21:07
Co navštívit v Římě? :)

Ahojky! :kytka:
Chystáme se letos v září do Říma, tak by mě zajímalo, jestli nemáte nějaké tipy na památky (kromě Kolosea a těch více známých), výlety, zajímavosti, dobré restaurace. :D Taky by mě zajímalo, jestli máte zkušenosti s vyjížďkou k moři, když už tam budeme, tak si to jedno koupáníčko prostě neodpustím :D

Díky za Vaše tipy! :hug:

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 13.08.18 22:19

Ahoj, no kromě té klasiky bych asi doporučila Vesuv (sopka), je to něco kolem 240 km od Říma, ale je to tam moc pěkné. U Pantheonu v Cremeria Monteforte mají boží zmrzlinu :palec: Užijte si to.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 13.08.18 22:57

Urcite Ostia Antica, nadherny anticky pamatky,nevi o tom zas tolik turistu :) a je to u more. Jinak je tam more celkem fajn,dojedete tam metrem a vlakem :) jinak restaurace hlavne ty,ve kterych jsou Italove a je v nich plno,to je zaruka dobryho jidla :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 14.08.18 04:50

v Římě miluju baziliku sv. Pavla za hradbami … je tedy trochu z ruky, ale stojí za to :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >