Co navštívit v Římě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natuls
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 21:07
Co navštívit v Římě? :)

Ahojky! :kytka:
Chystáme se letos v září do Říma, tak by mě zajímalo, jestli nemáte nějaké tipy na památky (kromě Kolosea a těch více známých), výlety, zajímavosti, dobré restaurace. :D Taky by mě zajímalo, jestli máte zkušenosti s vyjížďkou k moři, když už tam budeme, tak si to jedno koupáníčko prostě neodpustím :D

Díky za Vaše tipy! :hug:

Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13509 příspěvků 13.08.18 22:19

Ahoj, no kromě té klasiky bych asi doporučila Vesuv (sopka), je to něco kolem 240 km od Říma, ale je to tam moc pěkné. U Pantheonu v Cremeria Monteforte mají boží zmrzlinu :palec: Užijte si to.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 13.08.18 22:57

Urcite Ostia Antica, nadherny anticky pamatky,nevi o tom zas tolik turistu :) a je to u more. Jinak je tam more celkem fajn,dojedete tam metrem a vlakem :) jinak restaurace hlavne ty,ve kterych jsou Italove a je v nich plno,to je zaruka dobryho jidla :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 33653 příspěvků 14.08.18 04:50

v Římě miluju baziliku sv. Pavla za hradbami … je tedy trochu z ruky, ale stojí za to :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >