Dovolená na listopad - leden - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

heidynka
Stálice 57 příspěvků 13.08.18 17:38
Dovolená na listopad - leden - doporučení

Ahoj :kytka:, jelikož v létě je pro mě jakékoliv pomyšlení (anebo vůbec chtění) na dovolenou nemožné, ráda bych si restartovala hlavu z práce v zimě - listopad, prosinec nebo leden, někde u moře. Exotika typu Thajsko je jasné.. ale tolik peněz nemám a(mohu dát tam 15tis za osobu), aleeba malorka nebo malta? Tam by mělo být víceméně po celý rok mezi 22-28stupni? Máte prosím někdo nějaké doporučení? :oops:

Reakce:

jkra
Generální žvanilka 24940 příspěvků 13.08.18 17:41

Jeste tak Kanary.Madeira.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32587 příspěvků 13.08.18 17:52

Nepíšeš na jak dlouho a kdo všechno by jel… Ale pokud bys nejela s cestovkou a nechtěla hotel přímo na pláži, tak by ses mohla finančně vejít do limitu za Emiráty

jkra
Generální žvanilka 24940 příspěvků 13.08.18 17:55

Ted jsou letenky za cca 5 na Kanary. Ubytko po vlastni ose.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 13.08.18 18:05

@heidynka kolega byl na Kypru v prosinci a tvrdí, že se i koupali, jaké bylo teplo, což mi přijde neuvěřitelné. Zároveň kolega je velký pohádkář a nemusí to být úplně pravda :D

heidynka
Stálice 57 příspěvků 13.08.18 18:08

Já přemýšlím, čtu si inviu a další CK a na takové ty hotelové rezorty moc nejsem.. mám ráda autenticitu, takže nějaký rodinný hotýlek, penzionem a raději podpořím podnikající rodinky než mezinárodní řetězce. Takže ubytování bych si našla i na bookingu, ale spíše mě zajímá vaše osobní zkušenost - kde je teplota dobrá i v zimě, a dá se plavat v moři, kromě drahé exotiky. Kanárské ostrovy nebo Madeira mi jako dráha exotika praveze prijde, tož jdu se podívat jak se tam pohybuje ubytování.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 3 inzeráty 13.08.18 18:18

@heidynka levný je třeba egypt, tam se v listopadu ještě i vykoupes v moři, pak už je dost studené. Ale jsou to resorty… Jinak jestli to chceš takhle - jet na vlastní pěst a ne s cestovkou - tak si myslím, že možná i s tou exotikou by ses mohla +/- vejít, zkus vycihat levné letenky třeba do toho Thajska, Bali nebo na Srí Lanku, tam bude krásně. Ubytování a strava se tam pak dá sehnat za pár šupů ;) jo a ta Madeira-kamarádka tam byla v prosinci na svatební cestě a nekoupali se :mrgreen: bylo tam kolem 25 stupňů a moře ledové.

vulpes
Kelišová 5043 příspěvků 13.08.18 18:38

@heidynka jestli se chceš v moři i koupat, tak na mediterán zapomeň. Nebude to lepší ani na Kanárech.

No a pak ti v podstatě zbývá už jen dražší a vzdálenější exotika, nebo něco z bližších a levnějších arabských zemí. Fakt není, co bys na té naší planetě jiného vymyslela…

Ano, jasně, jsou historky, jak se někdo někdy „koupal“ ve středozemním moři i v prosinci, ale je to o náhodě, že se udělá extrémně hezky a o otužilosti nebo hecu, že do té vody teda vlezu.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 13.08.18 19:07

Pokud pojedeš po vlastní ose (vyprdneš se na cestovky atd.) a vychytáš dobré letenky, tak můžeš i exotiku typu Thajsko navštívit za pár šupů.

mamoch
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 13.08.18 21:27

Kapverdy v listopadu jsou parádní a levné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >