Reklama

Pacapod Saunton jako taška do práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 13.08.18 10:31
Pacapod saunton jako taska do prace?

Ahoj,
Uz dlouho shanim vetsi tasku do prace. Vzdycky mi neco vadi - zlate kovani, divna barva, tvar…
Ted jsem nahodou videla na obrazku Pacapod saunton sedou. Pripada mi naprosto skvela - velikost, barva, vzhled… jediny problem je, ze je to prebalovaci taska. Mate ji nekdo? Kdybych ji pouzivala jako tasku do prace - slo by to? Nosim s sebou tasticku se sminkami, tasticku s leky, penal, krabicky s jidlem, telefon, klice, nejake ucebnice, semtam dokumenty… no proste - je to hodne blbej napad?
 https://www.malvik.cz/…ASKA-I-BATOH?…

Reklama

Reakce:

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 13.08.18 10:36

Nemám ji, ale vypadá hezky. Myslím, že ji klidně můžeš nosit do práce. Vypadá docela elegantně, ne jako obyčejná přebalovací taška :palec:

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 13.08.18 10:55

Nepoznala bych, že je přebalovací. Tak proč ne?

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 13.08.18 18:52

Tak uz jsem ji objednala :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >