Pacapod Saunton jako taška do práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 13.08.18 10:31
Pacapod saunton jako taska do prace?

Ahoj,
Uz dlouho shanim vetsi tasku do prace. Vzdycky mi neco vadi - zlate kovani, divna barva, tvar…
Ted jsem nahodou videla na obrazku Pacapod saunton sedou. Pripada mi naprosto skvela - velikost, barva, vzhled… jediny problem je, ze je to prebalovaci taska. Mate ji nekdo? Kdybych ji pouzivala jako tasku do prace - slo by to? Nosim s sebou tasticku se sminkami, tasticku s leky, penal, krabicky s jidlem, telefon, klice, nejake ucebnice, semtam dokumenty… no proste - je to hodne blbej napad?
 https://www.malvik.cz/…ASKA-I-BATOH?…

Reakce:
Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 13.08.18 10:36

Nemám ji, ale vypadá hezky. Myslím, že ji klidně můžeš nosit do práce. Vypadá docela elegantně, ne jako obyčejná přebalovací taška :palec:

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 13.08.18 10:55

Nepoznala bych, že je přebalovací. Tak proč ne?

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 13.08.18 18:52

Tak uz jsem ji objednala :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >