Co obléct při větrném počasí

Anonymní
22.5.16 22:18

Co obléct při větrném počasí

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co oblikate ročním dětem na ven, když strašně moc fouka ale je třeba kolem 20-25 stupnu a je vedro? Davate něco na krk? :nevim: děkuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12404
22.5.16 22:20

Davam tenke teplacky a tricko s dlouhym.Ale treba dnes tilko a kratasy, na slunicku byl fakt hic a ani ten vetrik tomu moc nepomohl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
22.5.16 22:25

To fakt někde foukalo? My dneska napustili venku vanicku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7639
22.5.16 22:25

@Miisiii při dnešním počasí, kdy ten vítr byl teplý, jsem nedávala nic navíc, jen jsem dala takovou čepičku, aby byla tenká, plátěná, ale přes uši. Horší je to, když je vedro, ale fouká studený vírt, to nevím ani, co mám obléct sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.5.16 22:28

Ahoj, tak to řešíme už dlouho. U nás fouka fakt denně. Mám rok a půl klucinu. A v tom teple mu dávat pořád vesty, který jsou kolem krku je na nic. A čepice je taky tepla…sice přes usi :?. A klobouček to moc nezachrání. Někdy ani nejdem ven…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12404
22.5.16 22:31

A cemu presne ma vadit ten vitr, pokud je vedro?? :nevim: Aby dite „neofouklo“? :nevim: U prtat do rokabych dala tenouckou bavlnenou capku pres usi a jinak bych to neresila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7639
22.5.16 23:29

@unuděná mě napadá leda zánět středního ucha, proto dávám tu čepku přes uši, jinak jsem z teplého větru žádnou újmu nikdy nepozorovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12404
22.5.16 23:35

@Hoa Mai No prave, mam stejny nazor :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
23.5.16 00:06
@oktyna píše:
Ahoj, tak to řešíme už dlouho. U nás fouka fakt denně. Mám rok a půl klucinu. A v tom teple mu dávat pořád vesty, který jsou kolem krku je na nic. A čepice je taky tepla…sice přes usi :?. A klobouček to moc nezachrání. Někdy ani nejdem ven…

8o To jako nejdes ven s rok a pul starym capartem, protoze venku fouka?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
23.5.16 06:07

To jako nejdu s,,capartem,, ;).To že to třeba řešíme může být tím, že trpí na ty záněty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
23.5.16 06:31
@oktyna píše:
Ahoj, tak to řešíme už dlouho. U nás fouka fakt denně. Mám rok a půl klucinu. A v tom teple mu dávat pořád vesty, který jsou kolem krku je na nic. A čepice je taky tepla…sice přes usi :?. A klobouček to moc nezachrání. Někdy ani nejdem ven…

8o
Oblíkat dítě stejně jako sebe - + tu čepku přes ouška pokud mu to vadí. Jak by bylo tobě v tom vedru s vestou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
23.5.16 06:46

@oktyna Fy Rockino dělá čepice letní přes ouška pro takhle malé děti, také máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
23.5.16 06:49

Jasne, že jo. Vestu nemyslim tu vyloženě teplou ale sustakovou. No jo holt jsem prvnicka, tak se ptam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
23.5.16 06:52

@Zuzlounek: dekuju moc, kouknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
23.5.16 07:38

@Miisiii když je teplo, nedávám nic.. i ten vítr je teplý, dítku neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama