Co po maturitě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 16:37
Co po maturitě?

Zdravím, studuji soukromou obchodní školu obor marketing a management a letos mě čeká maturita, moc si přeju abych jí udělal, ale zatím moc nevím kam dál, mám nějaké představy, ale co byste mi doporučili? Děkuju

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 07.01.19 16:41
@Anonymní píše:
Zdravím, studuji soukromou obchodní školu obor marketing a management a letos mě čeká maturita, moc si přeju abych jí udělal, ale zatím moc nevím kam dál, mám nějaké představy, ale co byste mi doporučili? Děkuju

nezlob se, ale jednak nechápu, co je na tom intimního, že to musí být anonymní a jednak jak my to můžeme vědět, co by si chtěla dělat? Co tě baví, co tě láká? To je jak kdybych se tě zeptala, co si mám vzít zítra na sebe, aniž by si věděla, co mi visí ve skříni.

LvE
Kecalka 157 příspěvků 07.01.19 16:43

Ahoj,
záleží na tobě, jestli chceš jítdo práce nebo ještě škola…na průvodkyni musíš mít výšku ? nebo bys mohla klidne dělat ecepční, co ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 17:03

@lleennttiillkkaa zajímá mě každy jednotlive co by pote dělal. Anonym je z důvodu že nechci žádný typy podle mě,ale podle ostatních co by dal dělali s tímto oborem.

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.01.19 17:07

Tak nám odtajní něco z těch Tvých představ, aspoň směr. Dnešní mladá generace bude pracovat v úplne novych, jiných oborech než v tom na co jsme zvykli my… je výhodou, když se zivis něčím, co Té aspoň trochu baví.

Alušáček
Závislačka 3333 příspěvků 07.01.19 18:03

Doporučila bych ti pokračovat ve studiu na VŠ, protože s maturitou můžeš skončit třeba jako pokladní v hypermarketu.. Nebo jet na rok do ciziny, zdokonalit cizí jazyk a pak dále studovat.

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 07.01.19 18:07

obor trošku na prd takže bud vs a nebo hledat slušnou práci no jiné řešení to asi nemá

Kelsey
Hvězda diskuse 45132 příspěvků 07.01.19 18:23

Bud bez na denni studium. Jestli te laka prace, tak pracovat jdi, ale ve studiich pokracuj dalkove. Dokud jsi mlada a pamet funguje dobre 8) .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >