Co po maturitě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 16:37
Co po maturitě?

Zdravím, studuji soukromou obchodní školu obor marketing a management a letos mě čeká maturita, moc si přeju abych jí udělal, ale zatím moc nevím kam dál, mám nějaké představy, ale co byste mi doporučili? Děkuju

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 07.01.19 16:41
@Anonymní píše:
Zdravím, studuji soukromou obchodní školu obor marketing a management a letos mě čeká maturita, moc si přeju abych jí udělal, ale zatím moc nevím kam dál, mám nějaké představy, ale co byste mi doporučili? Děkuju

nezlob se, ale jednak nechápu, co je na tom intimního, že to musí být anonymní a jednak jak my to můžeme vědět, co by si chtěla dělat? Co tě baví, co tě láká? To je jak kdybych se tě zeptala, co si mám vzít zítra na sebe, aniž by si věděla, co mi visí ve skříni.

LvE
Kecalka 216 příspěvků 07.01.19 16:43

Ahoj,
záleží na tobě, jestli chceš jítdo práce nebo ještě škola…na průvodkyni musíš mít výšku ? nebo bys mohla klidne dělat ecepční, co ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 17:03

@lleennttiillkkaa zajímá mě každy jednotlive co by pote dělal. Anonym je z důvodu že nechci žádný typy podle mě,ale podle ostatních co by dal dělali s tímto oborem.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 07.01.19 17:07

Tak nám odtajní něco z těch Tvých představ, aspoň směr. Dnešní mladá generace bude pracovat v úplne novych, jiných oborech než v tom na co jsme zvykli my… je výhodou, když se zivis něčím, co Té aspoň trochu baví.

Alušáček
Závislačka 3949 příspěvků 07.01.19 18:03

Doporučila bych ti pokračovat ve studiu na VŠ, protože s maturitou můžeš skončit třeba jako pokladní v hypermarketu.. Nebo jet na rok do ciziny, zdokonalit cizí jazyk a pak dále studovat.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 07.01.19 18:07

obor trošku na prd takže bud vs a nebo hledat slušnou práci no jiné řešení to asi nemá

Kelsey
Hvězda diskuse 46538 příspěvků 07.01.19 18:23

Bud bez na denni studium. Jestli te laka prace, tak pracovat jdi, ale ve studiich pokracuj dalkove. Dokud jsi mlada a pamet funguje dobre 8) .

Anuleeee
Povídálka 40 příspěvků 23.04.19 14:38

Ahoj, úplně to sem nepatří, ale mám otázku. V dubnu roku 2018 jsem psala maturitní písemku z účetnictví, ale z tohoto předmětu jsem dělala v červnu reparat, tudíž jsem celou maturitu dělala v září. Když jsem se byla ptát učitele, zda musím na písemnou zkoušku z účetnictví jít, když jsem nebyla připuštěna k maturitě, řekl mi, že být mnou by si to šel napsat, abych viděla, jaký to bude v září. Pisemku jsem si napsat šla s nedostatečným výsledkem. V září jsem tedy písemku psala a neuspěla. Tento týden jsem psala další maturitní písemku z účetnictví, ale nejsem si jistá, zda tohle nebyl už můj poslední 3 pokus. Nrbl mám ještě jeden pokus, kdyz jsem v loňském termínu nebyla připuštěna. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď

LvE
Kecalka 216 příspěvků 23.04.19 14:57

Ahoj,
jestli js iměla státní maturu, myslím, že ne…to je pak celá matura znova..

Uživatel je onlineviolass
Kecalka 255 příspěvků 23.04.19 15:30
Jj

Známe dcera neudělala maturitu a šla hned na učiliště aby aspoň něco měla

Anuleeee
Povídálka 40 příspěvků 23.04.19 15:35

@violass já mám už naštěstí dva výuční listy, tohle je nástavbové studiu :)

Uživatel je onlineviolass
Kecalka 255 příspěvků 23.04.19 15:39
I

@Anuleeee aha

opozice
Neúnavná pisatelka 15474 příspěvků 23.04.19 15:44

V dnešní době je cool po ukončení studií nemakat. :mrgreen: Zvláště, pokud jsi ve společné domácnosti s rodiči. ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 46538 příspěvků 23.04.19 15:53

Souseda neudelala 3× pokus v matematice a bud znovu opakovat cely rocnik, aby mohla k maturite. To nechtela, takze je bez maturity. Ona ji teda aktualne nepotrebuje, ze zacala podnikat a dari se ji. Ale mela stesti v nestesti. Jeden nevi, jestli ji jednou nebude lejstro chybet.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama